Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една мотописта довечера (18.01) ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една мотописта довечера (18.01) ?

    Миналата седмица се разминах, но сега съм на линия Кой иска да направим един happy hour на мотопистата ? Тамън да тестна туарега извън асфалта. Още не съм пробрвал долните скорости и заключването на диференцияла, май е време.

    18 часа ?
    VW Touareg V10, 5000cc

  • #2
    ще е тъмно.... и аз съм на работа иначе бих дошъл с удоволствие...
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      аз бих ти направил компания - всъщност - може да идем до Горна Баня при Голди и да скокнем донякъде, ама е желателно (за теб самия най-вече) това да е по светлина. В 18 вече се стъмва и на теб ще ти е доста некомфортно - нови препятствия с нова кола .. ако успееш да се измъкнеш към 16 часа ще имаш некакъв шанс.
      Ако речеш - на линия съм и аз :Р
      иначе сигурев съм fanatic ще доприпка на секундата

      Коментар


      • #4
        Абсолютно вярно, но наистина 18 часа е кофти време за каране нито се виждат дупки нито бабуни ще вземе да стане някоя поразия. По-добре по светло.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          Добре, значи ще видим как ще се развият нещата, не съм сигурен дали ще мога да се измъкна толкова рано.. Много работа напоследък а и трябва да изчезна по някое време да сменям гумите със зимни - демек и там 1-2 часа ще трябва да изгубя.

          Иначе утре евентуално малко по-рано ?

          Аз имах предвид мотопистата до бул. България. До колкото разбирам е приятен терен за начинаещи
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #6
            да екстра е, за утре е още по-добре, но гумите задължително поне зимни иначе няма смисъл, няма да се качиш и на 1 бабуна много е гадна калта а и бабуните са си едрички

            ето малко гимнастика на окачвания от миналата седмица ;-)





            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              брееййй .. как не си земАх оператора аз предния път ..
              че и замалко щехме да си имаме една ваденка на предния капак ..- малко мотористче
              аз мисля че tutin трябва да дойде и да си пробва Тути-рега за да се убеди по въпроса за гумите. Пък и така ще види разликата с едните и с другите гумЕта.
              Малко е ш.бано това .. даваш 100+ бомбона за кола ... и после аре нови гуми ..
              ма тия за първо вграждане по дефолт са си ш.т ! без значение колко ти чини колата.

              Коментар


              • #8
                Екстра. Значи утре кой по кое време може ? Да се съберем поне 3-4.
                VW Touareg V10, 5000cc

                Коментар


                • #9
                  за мен е по-добре към 4 но все пак аз само ще гледам така че когато е удобно на останалите дето ще идват ;-)
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    Защо само да гледаш, нали си активист ?
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #11
                      на какви зимни гуми си се спрял ?
                      ако имаш нужда от помощ - свиркай жъ помагам ако мога
                      опциите от 18 ки нагоре могат да варират цифрово в пъти !

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                        Защо само да гледаш, нали си активист ?
                        фронтерката е в бокса...
                        а голфчето, което брат ми кара сега, се сърди като го чекне по пистата.....
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • #13
                          верно е, вчера го мих 20 минути докато падне калта от тавана а и днес взе много да трака нещо окачването и като карам с 50 ми се друса задницата все едно танцува гюбеци сигурно съм покривил нещо отзад...... баси колко е трудно човек да слезе от джип на лека кола....
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                            на какви зимни гуми си се спрял ?
                            ако имаш нужда от помощ - свиркай жъ помагам ако мога
                            опциите от 18 ки нагоре могат да варират цифрово в пъти !
                            Bridgestone. Втора употреба, но по думите на гумаджията - почти нови били. Много тънкана излизат също така, по 100 лв парчето. Размера е 255/55/18
                            VW Touareg V10, 5000cc

                            Коментар


                            • #15
                              аз не те съветвам да слагаш "втори гуми" на тази кола
                              бриджстоун са тесла ! (мое мнение)
                              цената е прилична .. но вероятно става дума или за доста карани гуми или за стари и втвръдени - дори и да имат грайфер.
                              Ако питаш мен - вземи си некакви нормални зимни гуми (вярно е че са по 400+ лв.) но така ще си ги караш поне две три зими.
                              а с тия .. само ще си мислиш че имаш зимни.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X