Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Книжка за МПС автоматик???

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Атоматиците са умни, да, имат т.н. период и механизъм с логика на самообучение + това са адаптивни според начина на каране.

    Ако газта се натисне плавно не се включва кик дауна и пак се ускорява сравнително бързо, спускане на ниска предавка също зависи много от контрола с газта, дори и на баир има пинизи с педала на газта, говоря за контрол от водача на МПС не разни устройства или тунинги.

    Сега не искам да кажа, че може да се накара автоматика да движи на баир на горе с 1100 оборота на 5та скорост, просто в едни може би 20-30% може да му се влияе на логиката на превключване на скоростите посредством подаването на газ.
    15 години ‘е станат как карм първия умен такъв на 140 Мерцедес,да ти кажа има доста повече акъл от това или поне не съм свикнал как му барна газта да сваля предавка,няма как да се адаптира това към моето нежно каране и май чуствата са ни взаимни - и кутията не ме харесва.

    Повечето време градско точно с по около 1500 върви,2000 си се забързал някъде,3 и горница гониш някой,долу горе същото с С500 ма не сваля предавки като това.
    Не им сравнявам предавателни числа или кутиите,а усещането в едната и другата и да ти кажа уж глупавия стар Мерцедес доста по адекватно включва от комбито
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Книжка за МПС автоматик???

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Волво още на старите танкове вкараха 6та на бутон ,отгоре на лоста!Високо технологични са ,спор няма.

      Аз говоря за аварийна спирачка,по нашенски ръчка която при мен на 4 коли е реално крачна,а при някой модерни на копче.

      Това беше с 8 ако правилно помня и радар за следене на платното,като тръгнеш от едно в друго без мигач и ти дърпа волана,сама по правата управлява около 3 км,но пищи,след третия и писва,бие ти една аларма и пуска волана.......на мокро обаче без мигач се престроява все едно картинг караш,опасно някак си
      Последно редактирано от BENZBOSS; 11-10-19, 18:34.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Книжка за МПС автоматик???

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Автомат не харесват тези, които не са карали такъв или са карали малолитражка с АСК.
        Не ги харесвам в Балкана и когато дойде време за профилактика.Иначе за каранеее.....
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Книжка за МПС автоматик???

          На койотата айсин ли е?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Книжка за МПС автоматик???

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            На койотата айсин ли е?
            Да все още,по-новите са им пернали Борг
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Книжка за МПС автоматик???

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Да все още,по-новите са им пернали Борг
              Това обяснява всичко
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Книжка за МПС автоматик???

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Това обяснява всичко
                На тебе да ма на мен ми е първа Тойота и сега отивам да ровя какво обяснява,нали Тойота това онова.........
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Книжка за МПС автоматик???

                  Би ми било интересно да видя andrian.ivanov в учебен Москвич 2140 или 2138...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • От: Книжка за МПС автоматик???

                    Че е е интересно, интересно ще е, ама от такава комбинация, нито мОсквича, нито иванов ще излезат живи.

                    А ГАЗка без кьорав синхронизатор :-)

                    Коментар


                    • От: Книжка за МПС автоматик???

                      Умрял някой за Москвича И за мозеен експонат не става! Хората по социалистическо време за Лада мечтаеха, а караха Трабант

                      Коментар


                      • От: Книжка за МПС автоматик???

                        Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                        Умрял някой за Москвича И за мозеен експонат не става! Хората по социалистическо време за Лада мечтаеха, а караха Трабант
                        Едно време и ЗАЗ-а беше кола ама учебни ЗАЗ-ове нямаше... -дано Пенчо и братовчед ми не го видят това чее...

                        Коментар


                        • От: Книжка за МПС автоматик???

                          Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
                          Едно време и ЗАЗ-а беше кола ама учебни ЗАЗ-ове нямаше... -дано Пенчо и братовчед ми не го видят това чее...
                          Споко. И на такси го правих почти година.

                          Коментар


                          • От: Книжка за МПС автоматик???

                            Оди ми са по мозей ..... ма у Враца неайме
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • От: Книжка за МПС автоматик???

                              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                              Оди ми са по мозей ..... ма у Враца неайме
                              Немата, немате, колко пък да немате:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hshs.PNG
Прегледи:1
Размер:406.9 КБ
ID:5822220

                              Коментар


                              • Най накрая
                                Смених Автошколата Завърих Автоматик Изпита мина като по водата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X