Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Книжка за МПС автоматик???

    На колегата и поснеден модел от магазина да му изкарат пак ще ореве орталъка, аз какво да кажа като за сефте се качих на кола на Ниса когато бях на 12, а курсове карах на Лада 05... а там да го светна колегата серво на волана фабрично няма а сторостния лост има топка с цветенце вътре, оплътненията не ги коментираме... Гаранция че на въпросния голф са се научили и се учат една камара народ, включително и момиченца по 40 кила. За тези пари и време до сега трябваше и C да е изкарал.
    0-

    Коментар


    • #92
      От: Книжка за МПС автоматик???

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Завиждам благородно,преди години в Барселона го имах тоя проблем,нормална кола с ръчка нямаше,имаше миксери по 3 цилиндъра само,всичко около 2тона беше автомат
      Е, аз обикновенно такива "миксерчета" наемам в Европа. За какво ми е 2 тонен автомобил в старите градчета с тесни улици и постоянна липса на места за паркиране?
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #93
        От: Книжка за МПС автоматик???

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Е, аз обикновенно такива "миксерчета" наемам в Европа. За какво ми е 2 тонен автомобил в старите градчета с тесни улици и постоянна липса на места за паркиране?
        Не знам,на мен ми трябваше до Ница да се кара та Микра или какъв да е миксер не ми беше на мерника,тия с мерниците всичките автомат обаче,не може да си покара човек на спокойствие
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #94
          От: Книжка за МПС автоматик???

          Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
          Някои колеги които се изказват
          Пробвайте с такава как се кара на изпит пред ДАИ? Гумите зимни 2x2, уплътненията свирят, изпарения от изгорели газове Без гуми на педалите, топка на скоростния лост... Повредено серво Изтормозения Golf 4 върви във всички посоки Спирачките е излишно да се коментират Нова кола не се държи на светофар с ръчна спирачка Кой знае още колко повреди има за които незнам КМ на таблото говорят сами по себе си Знаетели че до към момента с такава учебна кола курса излиза близо 2000 лв?
          Нещо не схванах нищо...
          Гумите на тая учебна каляска какво те бъркат, като ще караш на нея до съвсем ниски скорости?!
          "Изпарения от изгорели газове" е пълен нон сенс като понятие. Но явно нещо ти мирише в колата, качи се в някоя руска кола от преди четвърт век, и ще разбереш колко си е хубав ГолфО.
          Гуми на педалите и топка на скоростния лост, не са чак болка за умиране та да ти пречат толкова.
          Виж, спирачките е сериозно, но нещо не ми се вярва да са толкова зле, та камо ли да не можеш да си държиш с тях колата на светофара. Отделно, че и за тях важи, че на курса рядко се вдигат даже и 60-70км/ч.
          Вземи се стегни, и бъди над тия дреболии... Хленченето за такива неща, определено не е баш мъжко, а доста кифленско поведение.
          Ако пред такива дреболии се отказваш, какво би говорило въобще това за теб като човек?!
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #95
            От: Книжка за МПС автоматик???

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Да, бе, да.

            https://vasilevi.com/ceni/
            Да бе да, ама да! Я се яви на всеки изпит по 10 пъти и смятай колко ще ти излезе курса. Ама то с такава У кола, друго не може да се очаква. По-горе бяха споменати ракета и космос. Това го има и във вариант с водолаз и водорасли, с х*й и косми а в случая с курсист и У кола.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • #96
              От: Книжка за МПС автоматик???

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Не знам,на мен ми трябваше до Ница да се кара та Микра или какъв да е миксер не ми беше на мерника,тия с мерниците всичките автомат обаче,не може да си покара човек на спокойствие
              Е, при по дълъг път, да. Ама предпочитам със самолет и от летището до 100-150 километра максимум. А там стават и "миксерчета"!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #97
                От: Книжка за МПС автоматик???

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Е, при по дълъг път, да. Ама предпочитам със самолет и от летището до 100-150 километра максимум. А там стават и "миксерчета"!
                Предпочитам да карам ако мога,спомени остават,последно карах Сан Франс до Сиатъл,препоръчвам го нищо,че е 14 часа каране,а самолета е 2
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #98
                  От: Книжка за МПС автоматик???

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Предпочитам да карам ако мога,спомени остават,последно карах Сан Франс до Сиатъл,препоръчвам го нищо,че е 14 часа каране,а самолета е 2
                  Говорим за различни неща. Аз в 99% пътувам по работа, та карането ми е излишно. А иначе Европа не е голяма и с личната кола ако става въпрос за почивка няма никакви проблеми.
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #99
                    От: Книжка за МПС автоматик???

                    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                    Да бе да, ама да! Я се яви на всеки изпит по 10 пъти и смятай колко ще ти излезе курса.



                    Е, то ако се явяваш 10 пъти, по-добре цял живот с такси!

                    Коментар


                    • От: Книжка за МПС автоматик???

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Говорим за различни неща. Аз в 99% пътувам по работа, та карането ми е излишно. А иначе Европа не е голяма и с личната кола ако става въпрос за почивка няма никакви проблеми.

                      И аз по работа ма ни различни работите,оставих една лодка в Сан Франс,наем си кола в 9 вечерта и следващия ден на обяд бях в Сиатъл.
                      Тьрси се Вранглер с ръчка ма няма,убитаци разни само,всичкото което го има е едни неприлични пари и се подготвя веднага за офроуд
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Книжка за МПС автоматик???

                        То всеки сам си избира как да си бие жената, но...
                        Аз за градско (София) си избирам автомат, а за извънградско - ръчка.
                        Жената от 2010г. има книжка, изкара курсовете на ръчка, с триста зора взе кормуването, но така и не пожела повече да се качи на ръчка, караше само автомат. До миналата година, когато й връчиха служебна кола ръчка и ти да видиш тогава чудо! Допълнителни часове по кормуване, допълнителни часове и с мен на предните седалки (мешах ги лява и дясна, веднъж да показвам, втори път да я овиквам) и сега си кара съвсем прилично.
                        Та и на мен ми е трудно да го разбера тоя младеж, дето му е трудно да изкара курса на ръчка, има доста женки, дето карат с ръчни скорости, а има доста и на мотоциклети, а там е още по-сложно. Освен ако не е презокеански шлеп, който пак е автомат.

                        Коментар


                        • От: Книжка за МПС автоматик???

                          десет години по-късно, темата ми пак е актуална...
                          ИМХО въпрос на време е ръчните кутии да останат в историята, а понятието "долен ляв педал" да се ползва само за кандидат-кметове и депутати
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • От: Книжка за МПС автоматик???

                            Нищо не разбирате...
                            Тоз младйеж е поредния профил на Терзиев.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Книжка за МПС автоматик???

                              Да, бе. То все едно всички тук си купуват чисто нови коли...
                              Ръчката в България ще пребъде!

                              Коментар


                              • От: Книжка за МПС автоматик???

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                десет години по-късно, темата ми пак е актуална...
                                ИМХО въпрос на време е ръчните кутии да останат в историята, а понятието "долен ляв педал" да се ползва само за кандидат-кметове и депутати
                                Моята дето е автоматик пак има три педала
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X