Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз пък явно нещо изтъпявам.
    Андрианчо споделя, че кара шоф. курс в пост 42 от 10.10.19. И го завършва на 30.11.19.
    После се жали, че му правят акт на 28.04. 19 за липса на ГО на кола купена на 25.04.19 от София, закарана до където е закарана, а анекса на ГО то е от 30.04.19.


    п.с. Воистина сложна личност!!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      С това педалче ли сме спорили досега?
      Язък...
      Сакън недей!Това е новата човешка раса ,дето се опитват да ги изкарат че били с нормални взаимоотношения!Да не те налазят разни природозащитни организации,че тия са нещо като защитен вид!Тихо,трай си!Селяни сме не ги разбираме автоматиците и сбърканите грааждански !Такъв казус си има нещо нередовно!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • Ето, знаех си аз кво шъ стане. Продавам ван автоматик. Четири литра бензин. Евтино. Преди да са ме помислили за...некъФ
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Ето, знаех си аз кво шъ стане...
          Аз пък съм учуден, че някоЙ участници чак сега разбират с кого са си писали нежно на тема автоматици и шофьорски книжки. Че даже сякаш ги хваща яд и реагират... Цъ-Цъ-Цъ... А то и по аватара му се вижда и по стила на писане, че и е писал с кого живее
          Дано не го наскърбят нещо и Андриан продължи да участва дейно във форумЪт
          За ГО според мен си е прав. Купува кола със сключена застраховка за нея (както знаем - застраховките у нас са "за колата", не за водача), ПРЕДИ да я регистрира на свое име, КАТ-аджиЙ снимат колата и... съставят електронен фиш на НЕрегистрирания към момента на снимката нов собственик. Идиотѝя...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение

            Да не те налазят разни природозащитни организации,че тия са нещо като защитен вид!
            Да ме налазват.
            Ще си купя калашник, ако трябва ще открадна и танк. А в краен случай ще стана отшелник, да не гледам накъде върви светът.

            @Гагич-абе аз подозирах, че е лигльо, за живеенето с германец също го прочетох, но какво пък-малко ли хора делят стая или квартира с друг мъж... Не е директен повод да го разбереш, че е педал.
            Ама сега вече е ясно.

            Но какво да се прави-светът е шарен, и голям, място има и за такива грешки на природата. Именно грешки, щото природата е непоклатима-за да продължи живота са нужни индивиди от два различни пола.
            Но има и генетични мутации, и се появяват грешки.
            Но все пак природата си знае работата.

            П.П. За гражданската си е съвсем прав(а), ако някой твърди обратното...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              ПРЕДИ да я регистрира на свое име, КАТ-аджиЙ снимат колата и... съставят електронен фиш на НЕрегистрирания към момента на снимката нов собственик. Идиотѝя...
              И потвърждава, че форума се чете

              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                И потвърждава, че форума се чете
                Какво да се чете? Катаджиите явно не четат - гледат снимка, търсят по номер на колата кой се води собственик и издават електронен фиш. Но не четат, че собственикък не е бил регистриран като собственик на колата към датата на снимката. Андриан да се радва, че не го обвиняват, че е блъснал човек или напуснал ПТП по времето, когато не е имал книжка - щото щяха да му отнемат и тъй изстраданото свидетелство за МПС автоматик, издадено месеци по-късно.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • Аз от историята с гражданската не разбрах достатъчно. Но мога да разбера мъките на колегата Андриан с шоферския курс на ръчка, особено ако инструкторът на всяко потегляне му е кряскал до ухото "АБЕ СМАЧКАЙ ГО В ПОДА ТОЯ ШИБАН ДОЛЕН ЛЯВ ПЕДАЛ!!!"
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • По-нежно бе колега, по-нежно!

                    Коментар


                    • Спокойно бе момчета. Това е старо като света.
                      Е да видите до какво води ходенето на еГейско море.
                      Щото гърчолята са си това, кеф ти амазонки/лесбийки, кеф ти чисти лесбийки от Лесбос, кеф ти обикновени педераси, кеф ти педераси побойници от Спарта.

                      Както знаем, добре че са били италианците да вкарат жените в играта.

                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X