Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Книжка за МПС автоматик???

    Някои колеги които се изказват
    Пробвайте с такава как се кара на изпит пред ДАИ? Гумите зимни 2x2, уплътненията свирят, изпарения от изгорели газове Без гуми на педалите, топка на скоростния лост... Повредено серво Изтормозения Golf 4 върви във всички посоки Спирачките е излишно да се коментират Нова кола не се държи на светофар с ръчна спирачка Кой знае още колко повреди има за които незнам КМ на таблото говорят сами по себе си Знаетели че до към момента с такава учебна кола курса излиза близо 2000 лв?

    Коментар


    • #77
      От: Книжка за МПС автоматик???

      Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
      Някои колеги които се изказват Пробвайте с такава как се кара на изпит пред ДАИ? Гумите зимни 2x2, уплътненията свирят, изпарения от изгорели газове Без гуми на педалите, топка на скоростния лост... Повредено серво Изтормозения Golf 4 върви във всички посоки Спирачките е излишно ДС ги коментирам Нова кола не се държи на светофар с ръчна спирачка Кой знае още колко повреди има за които незнам КМ на таблото говорят сами по себе си Знаетели че до към момента с такава учебна кола курса излиза близо 2000 лв?
      Дъщерята на участник във форума, още преди да вземе книжка караше УАЗката на друг участник. Не става дума за мъжкарана на стероиди, а за хубаво и интелигентно младо момиче, което не мрънка, че на УАЗа скоростите влизат с удар и воланът се върти тегаво, пък уплътненията....
      Та претенциите ти са дълбоко кифленски.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #78
        От: Книжка за МПС автоматик???

        Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
        Някои колеги които се изказват
        Пробвайте с такава как се кара на изпит пред ДАИ? Гумите зимни 2x2, уплътненията свирят, изпарения от изгорели газове Без гуми на педалите, топка на скоростния лост... Повредено серво Изтормозения Golf 4 върви във всички посоки Спирачките е излишно да се коментират Нова кола не се държи на светофар с ръчна спирачка Кой знае още колко повреди има за които незнам КМ на таблото говорят сами по себе си Знаетели че до към момента с такава учебна кола курса излиза близо 2000 лв?
        Ти ако вземеш изпита с такава кола, после ще можеш да караш всякакви. А ако вземеш изпита с нов автоматик, после ще можеш само това и да караш. А не знаеш как ще се обърне живота и какво ще ти се наложи да караш по нататък.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #79
          От: Книжка за МПС автоматик???

          Едно е да караш любителски някъде си Съвсем др е с такава кола да обучаваш и да държиш изпит Без опит с др коли и т.н. На моята не се качвам за да не свиквам на нея но определено с тази не мога да си продължа курса Съжалявам

          Коментар


          • #80
            От: Книжка за МПС автоматик???

            Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
            Някои колеги които се изказват
            Пробвайте с такава как се кара на изпит пред ДАИ? Гумите зимни 2x2, уплътненията свирят, изпарения от изгорели газове Без гуми на педалите, топка на скоростния лост... Повредено серво Изтормозения Golf 4 върви във всички посоки Спирачките е излишно да се коментират Нова кола не се държи на светофар с ръчна спирачка Кой знае още колко повреди има за които незнам КМ на таблото говорят сами по себе си Знаетели че до към момента с такава учебна кола курса излиза близо 2000 лв?
            Да, бе, да.

            https://vasilevi.com/ceni/

            Коментар


            • #81
              От: Книжка за МПС автоматик???

              @Scorpion_BG прав си но вече съм края на силите си с този курс и кола

              Коментар


              • #82
                От: Книжка за МПС автоматик???

                Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                но определено с тази не мога да си продължа курса Съжалявам
                Извинявай, ама това са глезотии. Ако караше курс за категория "С" например щеше ревеш на карпатска мечка. Ама твоя си работа де, само, че не оревавай тоя форум, няма да ти се вържат тух хич! Вервай ми!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #83
                  От: Книжка за МПС автоматик???

                  Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                  Едно е да караш любителски някъде си Съвсем др е с такава кола да обучаваш и да държиш изпит Без опит с др коли и т.н. На моята не се качвам за да не свиквам на нея но определено с тази не мога да си продължа курса Съжалявам
                  Не ти е крива колата - вервай ми.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #84
                    От: Книжка за МПС автоматик???

                    Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                    Знаетели че до към момента с такава учебна кола курса излиза близо 2000 лв?
                    Тази цена ми се стува силно завишена.
                    Чудя се и категорията каква ще ти бъде, ако не е "чиста В" а В1, можеш да караш кола с маса до 400 кг, но пък ако си на възраст над 18 години и имаш В1, ти дават и "цяла" В автоматично... Изкарай си курса пък после купувай и карай кавото ти е най удобно.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Книжка за МПС автоматик???

                      Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                      ...Нова кола не се държи на светофар с ръчна спирачка ...
                      Принципно, при всяко по-дълго спиране има логика да си на ръчна спирачка.

                      Ако някой се надъни отзад в теб а ти не си на ръчна и потрошиш колата пред теб, познай кой ще плати щетите на колата пред теб, ще платиш ти именно защото не си направил нужното.

                      В някой "бели" държави при изпит по кормуване, ако на светофар не опънеш веднага ръчната си скъсан на мига!
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Книжка за МПС автоматик???

                        Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
                        Не разбирам много, ама не е ли точно обратното, за магистрала - ръчка, за града - автомат?
                        Сори !Въп.рос на предпочитание е !Автоматика няма да ми е по евтин в града като разход на гориво от ръчката!Никога! А ръчната на светофар си дърпам от нов шофьор и така вече 24-5 годин.Удобно ми е !Кола без ръчна не търпя,щото и за по-бързо завиване става!Масово обаче народа си кара без ръчна,докато не придобие представа една кола колко лесно може да изключи от скорост от подбутване или някое друго обстоятелство!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Книжка за МПС автоматик???

                          Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
                          Не разбирам много, ама не е ли точно обратното, за магистрала - ръчка, за града - автомат?
                          Смятай го така - автомат навсякъде без извращения в гората,планината,калта или путинята,неща които 90%от хората даже в тоя форум няма да ги видят никъде,да не говорим за яко каране там.

                          8% тук могат да карат ръчка и смятай,че у фамулията сме 7,статитически половин квартал Американчета утепахме само ние,автомат или ходи пеша.
                          Не знам къде ги наемате тия ръчки,аз тук такова не мога да намеря,намерих една в Рио,седна американеца,хвана рьчката,дръпна без да гледа,усети се и ме погледна с нескрит ужас в очите.Е седнах аз да карам,2 дни друг ужас му беше в очите,че аз съм учен у София по ония години на едни други коли та няма лошо да можеш да си ръчкаш като мен който живее с Американка / минава за каквато си иска или каквато ми трябва в момента /.

                          Другия път се пита - преди да платя каква ви е колата,марка модел нещо.......а не плащаш и ти се пада куца,кьорава циганка.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #88
                            От: Книжка за МПС автоматик???

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Не знам къде ги наемате тия ръчки,аз тук такова не мога да намеря,
                            Говорим за Европа. Тук автоматика под наем е по рядък и доста по скъп.
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #89
                              От: Книжка за МПС автоматик???

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Сори !Въп.рос на предпочитание е !Автоматика няма да ми е по евтин в града като разход на гориво от ръчката!Никога! А ръчната на светофар си дърпам от нов шофьор и така вече 24-5 годин.Удобно ми е !Кола без ръчна не търпя,щото и за по-бързо завиване става!Масово обаче народа си кара без ръчна,докато не придобие представа една кола колко лесно може да изключи от скорост от подбутване или някое друго обстоятелство!
                              Новите ръчни са крачни,като на Пежо 404 / туш,а сега де /а съвсем новите с Копче,а па най-новите и сама кара,няма дърпане по светофарите,не монтират и ръчки вече,света върви на копченца
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #90
                                От: Книжка за МПС автоматик???

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                Говорим за Европа. Тук автоматика под наем е по рядък и доста по скъп.
                                Завиждам благородно,преди години в Барселона го имах тоя проблем,нормална кола с ръчка нямаше,имаше миксери по 3 цилиндъра само,всичко около 2тона беше автомат
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X