Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Книжка за МПС автоматик???

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    То не е до харесване.Има хора ,които се разбират с машините,и такива ,които не се разбират.Предпочитам вторите да не са участници в движението.


    Е за това книжката му сигурно не 2 ми 20 бона трябва да е и в Германия да не стъпва
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Книжка за МПС автоматик???

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      По реда на въпросите. Ръчката на раздатката (?) ми минава на неутрално положение. Демек нямам нито бавни, нито бързи. Не знам как да го обясня. Няколко пъти ми я прави тая магария.

      А на баир обикновено изпреварвам ППС - колоездачи, каруци и макар и рядко - МПС. Но все пак...
      Разбрах.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Книжка за МПС автоматик???

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        По реда на въпросите. Ръчката на раздатката (?) ми минава на неутрално положение. Демек нямам нито бавни, нито бързи. Не знам как да го обясня. Няколко пъти ми я прави тая магария.

        А на баир обикновено изпреварвам ППС - колоездачи, каруци и макар и рядко - МПС. Но все пак...
        На мен ми се случи на сбирката по случай 60 годишнината на ЛР. Нищо и никакво баирче.Почти го бях качил и раздатката изключи.Та имай едно на ум.Обаче ние си говорим за две лос'чета, пича и едно не иска да научи
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • От: Книжка за МПС автоматик???

          Първоначално публикуван от бат'Марто
          ...дублиране...
          А, аз го приемам философски.. Както казах - част от необяснимия кеф да караш аналогова маторна каляска с опърничав нрав и собствено мнение.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Книжка за МПС автоматик???

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            А, аз го приемам философски.. Както казах - част от необяснимия кеф да караш аналогова маторна каляска с опърничав нрав и собствено мнение.
            Определено има чар в карането на такива машини.Кога ще дадеш едно кръгче, да си припомня добрите стаари времена ? От 8 години се мъча на автоматик .
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • От: Книжка за МПС автоматик???

              Дай телефон на ЛС, тъкмо се канех тоя уикенд да го поразтъпча малко по околомръсното, че да освободя място за зимна нафта. Ако на Джак му се кара де, щото още не съм го питал дали има други планове за уикенда
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Книжка за МПС автоматик???

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Напротив, автоматика е благина за душата.
                Мен, дето съм карал шофьорския курс на Газ-53 няма никаква нужда да ме убеждаваш. Ама на, като ида на село с автоматика и ме помислят за лорд Евгени ъф Итън?
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: Книжка за МПС автоматик???

                  Автомата ми е с 220 к.с. двигател и се контролира отлично навсякъде. Античният ми Лендкруизер 60 е ръчка и кефът ми с него е несравним с нищо, но той не идва от скоростите а от цялостнотото излъчване и усещане на дръгела.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Книжка за МПС автоматик???

                    Мойто комби е 380,единия го прескачам,все един кон му е умрял за тия години.
                    Дразни ме,че малко да му пипна газта и е на Долна предавка поне за секунда,после качва една - нито го натискам,нито искам нещо От него,слагаш крака на газта и Бам ниска предавка,мисли секунда и качва една,как пък не му идва на акьла,че не ми трябва злоба в тоя момент.
                    Нямат с ръчка,ако имаха да си ръчкам сега
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Книжка за МПС автоматик???

                      Кикдаун сензор капалЪ. Връща скорост надолу без да си натиснал газта.
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Книжка за МПС автоматик???

                        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                        Кикдаун сензор капалЪ. Връща скорост надолу без да си натиснал газта.
                        Не,де да беше,грешки на компа няма пък и Тундрата го прави същия номер,много умни и мислени да влачат явно,не им достига акъл,че не всеки влачи
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Книжка за МПС автоматик???

                          А такова нещо под педала за газта имаш ли?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kickdownschalter.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5822185
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Книжка за МПС автоматик???

                            Не ми се вярва да има,това е за Бенц май а или някой стар модел,виждал съм го някъде

                            Чак толкова не съм ровил,както казах ни кодове бие ни има разлика с Тундра.Следващия път като свалям таблото ако се сетя ще погледна на какво му прилича кика ако има такъв де
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Книжка за МПС автоматик???

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Не,де да беше,грешки на компа няма пък и Тундрата го прави същия номер,много умни и мислени да влачат явно,не им достига акъл,че не всеки влачи
                              Атоматиците са умни, да, имат т.н. период и механизъм с логика на самообучение + това са адаптивни според начина на каране.

                              Ако газта се натисне плавно не се включва кик дауна и пак се ускорява сравнително бързо, спускане на ниска предавка също зависи много от контрола с газта, дори и на баир има пинизи с педала на газта, говоря за контрол от водача на МПС не разни устройства или тунинги.

                              Сега не искам да кажа, че може да се накара автоматика да движи на баир на горе с 1100 оборота на 5та скорост, просто в едни може би 20-30% може да му се влияе на логиката на превключване на скоростите посредством подаването на газ.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • От: Книжка за МПС автоматик???

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                И аз така ма няма вече ръчка за асистенция при завой на много коли,не са само Американците,последно едно голямо Волво карах та и там копче,че ти и тегли волана като се престрояваш без мигач,учи ме да карам все едно е взело книжка вместо мен,супер гадно на мокро,за сняг не ми се мисли
                                Волво още на старите танкове вкараха 6та на бутон ,отгоре на лоста!Високо технологични са ,спор няма.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X