Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Книжка за МПС автоматик???

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Нищо не разбирате...
    Тоз младйеж е поредния профил на Терзиев.
    Защо ли и аз си помислих същото.

    Аз ако бях дал два бона за курс на Голф ръчка, нямаше да пиша по форуми, ами направо щях да си метна въжето )




    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Моята дето е автоматик пак има три педала
    Ми тя е за транссексуални. Тия с двата педала са за прости джендъри.
    Последно редактирано от bullet_pk; 10-10-19, 15:32.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • От: Книжка за МПС автоматик???

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Новите ръчни са крачни,като на Пежо 404 / туш,а сега де /а съвсем новите с Копче,а па най-новите и сама кара,няма дърпане по светофарите,не монтират и ръчки вече,света върви на копченца
      Нови с такива ръчни не карам,а на амеликанците отдавна съм и на педал и при некои нема никой на пштегляне докато не дръпнеш ръчката за освобождаване!Много съм се смеял.на приятели и колеги от автобранша сблъскващи се крачна ръчна за пръв път!Аз обичам ръчна -ръчна с крачната по-трудно се завива резко,пробвали сме още на дърти американци.Тия с копчета не ги броя хич!С копчалъци само 5-6 и блокажи става!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Книжка за МПС автоматик???

        И аз така ма няма вече ръчка за асистенция при завой на много коли,не са само Американците,последно едно голямо Волво карах та и там копче,че ти и тегли волана като се престрояваш без мигач,учи ме да карам все едно е взело книжка вместо мен,супер гадно на мокро,за сняг не ми се мисли
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Книжка за МПС автоматик???

          Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
          ...Живея с немец така че няма смисъл да ми изпращаш какво и да е било Живял съм и в Германия и имам мое мнение по въпроса което споделих ...Още нещо мъжа не такъв ако кара кола с ръчна скоростна кутия Много селско мислене
          Мда. Има обаче зърно истина в селското мислене, може би. Да ме прощават модераторите
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Книжка за МПС автоматик???

            Все си мисля че бая нежни душички взели книжка на Голф със скъсани оплътнения.... ама явно и при тях има нежни и по нежни....
            0-

            Коментар


            • От: Книжка за МПС автоматик???

              Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
              ...Живея с немец...
              Май, това казва всичко...
              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

              Коментар


              • От: Книжка за МПС автоматик???

                Демек амбреаж.

                Коментар


                • От: Книжка за МПС автоматик???

                  Демек чукча е писател, а не читател !

                  Коментар


                  • От: Книжка за МПС автоматик???

                    Бъдете ТОЛЕРАНТИ
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Книжка за МПС автоматик???

                      Аз съм живял с един от Монтана и двама от Перник...ама само сме живели, нали...кирливи студенти. По темата: преди няколко години в тубата се въртеше запис от охранителна камера у САЩ, на който се вижда как едни сръчни младежи-афроамериканци, отварят жип и не успяват да го подкарат, защото е с ръчни скорости.
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • От: Книжка за МПС автоматик???

                        https://tirecovers.com/anti-theft-de...ire-cover.html

                        Няма майтап,не го могат
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Книжка за МПС автоматик???

                          Аз явно съм сбъркан - не мога да карам автоматици . Не, че не ги карам, карам ги, ама не се държат адекватно в моите ръце. Само CVT кутия ми е харесала как се държи от автоматите.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Книжка за МПС автоматик???

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Бъдете ТОЛЕРАНТИ
                            Толерантни или толерасти?

                            Моята логика може и да е малко сбъркана, ама поне за момента в Каембея шофьор изкарал СУМПС на автоматик е непълноценен такъв и за да ме разберете правилно ще дам примера с категорийте М,А1 и А , съответно ограничаващ правоспособността в определени граници ! Съгласен съм да има отделна категория, като
                            за въпросния колега, но да биват ограничавани само с правоспособност за автомобили с автоматични/роботизирани предавателни кутии!

                            Коментар


                            • От: Книжка за МПС автоматик???

                              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                              Съгласен съм да има отделна категория, като
                              за въпросния колега, но да биват ограничавани само с правоспособност за автомобили с автоматични/роботизирани предавателни кутии!
                              То си е точно така и в момента. В книжката се пише, че си карал курса на автоматик, и съответно тя важи за управление само на коли с такива скорости.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Книжка за МПС автоматик???

                                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                                Толерантни или толерасти?

                                По избор според темата,тая става за всичко.

                                Да извадя книжка на автоматик и да чакам бъдещето като идея е добре ако ти се чака едни 10-15 години,аз не съм по чакането обаче,една кола ръчка се пази във фамилията за учене на децата,те пък горките имат още десетина годинки до качване зад волана.Ще издържи де,ако не я размажат първите двама
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X