Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съболезнования...
    Фиат Купе
    Опел Фронтера В
    Мицубиши Паджеро Пинин

    Коментар


    • Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
      Съболезнования...
      На кого?

      П.П. Престраших се накрая да не ме помислят за ...ъъъ...некъФ и си купих 'мериканска малолитражка автоматик. 254 конье и едно магаре. Кара се доста приятно
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • Всичко що мине 250 коня се кара приятно и най- вече е по- снизходително към разните експерименти.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • Съболезнованията са за Газ ка с ръчни скорости на кръстовище в градска обстановка пред червен светофар!
          Наздраве Вчера пропуснах да пиша за бутилката шампанско която отворих!

          Коментар


          • Честито тая година курс за половин книжка, догодина курс за цяла книжка

            Коментар


            • Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
              ...
              Наздраве Вчера пропуснах да пиша за бутилката шампанско която отворих!
              Сам???

              Коментар


              • https://www.vbox7.com/play:3342696f8a
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • Тоя е тоя от тука!Ако няма и друг такъв в Ахелой!Много е нервиран човекът от таз неправда!Къв гаден казус !И даже не е с автоматик,а е изкарал курс за автоматик!България е страна на парадокси ........
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • Мека китка...
                    Фиат Купе
                    Опел Фронтера В
                    Мицубиши Паджеро Пинин

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      И даже не е с автоматик,а е изкарал курс за автоматик! България е страна на парадокси ........
                      С автоматик е, "Фрийлендър", пуснал е тема за него.

                      Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                      Мека китка...
                      Dobri dan, Beograd Снимка-аватар си е сложил, писал е по-горе:

                      Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                      От: Книжка за МПС автоматик???

                      Много добре знам какъв е форума защото колата ми е джип и е автоматик Това че на др не са аз имам ли вина?
                      Живея с немец така че няма смисъл да ми изпращаш какво и да е било Живял съм и в Германия и имам мое мнение по въпроса което споделих
                      Интересно колко ли BMW X има с ръчна скоростна кутия, защото др ни кола е 5 серия с автоматична скоростна кутия и да не изброявам др екстри Наистина никой не обиждам но не се заяждайте с мен!
                      Още нещо мъжа не такъв ако кара кола с ръчна скоростна кутия Много селско мислене
                      Поне не се крие като едни други видни участници тука



                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • veskov
                        veskov коментира
                        Редактиране на коментар
                        А да видим колко ще прочетат поне това, преди да се
                        пп почна

                    • Верно има.бая народ с тайни нагласи,а некои са по душа такива,без други отношения!Ма да не се бъзикаме с наклонности,въпреки че е смешно ,жалко и извратено!Ако ще да кара и танк автоматик!Кво да правиме ние жалките селяни дето си искаме блокажи и ръчка?
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • Интересно, дали след двайсетина години ще се издават СУМПС само за автономни автомобили и обучението на шоферите ще се ограничи до инструкцията"натисни големия червен бутон ако нещо не е наред"
                        П.П. Гагич, предупреждавай за съдържанието на клипа, м@@мустара. Задавих се с кафето от смях и околните ме изгледаха странно
                        Последно редактирано от icos; 19-12-19, 16:54.
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • С това педалче ли сме спорили досега?
                          Язък...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            С това педалче ли сме спорили досега?
                            Язък...
                            Айде сега, че и с претенции.
                            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                            Коментар


                            • Той човека се страхува за системата бонус/фалус, да не бъде пропуснат....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X