Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книжка за МПС автоматик???

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Книжка за МПС автоматик???

    Попътувай малко @bokomo Светът не започва и не свършва в България

    Коментар


    • #47
      От: Книжка за МПС автоматик???

      Ще изчакам автономните и тогава какво пътуване ще падне.

      Впрочем изключвайки САЩ, Канада, някои държави с чаршафи за официално облекло, Москва и С. Петербург къде се сформирала масовост на автомобилите без съединител?

      Да не останеш с някакви грешни впечатления - силно предпочитам да карам автоматик и в 90% от времето карам автоматик.

      Коментар


      • #48
        От: Книжка за МПС автоматик???

        Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
        Какво имаш предвид? В Германия или се кара МПС 1940 - 1960 или последен МПС модел Производителите минават от хибриди на електрически и т.н
        Карай кво искаш, но не залагай на такива гръмки твърдения. Ако си в час с немския мога да ти дам и линк към официална статистика по въпроса, за да не твърдиш глупости.

        А бъдещето може да е всякакво, от автономни коли, цветя и рози, до войни и връщане назад към по-простите и надеждни неща. Ти си избери за кое ще ти е по-полезно да се подготвиш, дори и само в частта с шофирането.
        Дори и без апокалиптични картинки в нашето бъдеще, светът ни е огромен и много шарен... Едно умение в повече все някога и някъде може да ти е от полза, и най-малкото няма да ти навреди.
        Разбира се, всеки има право да избира какво да научи или пък не... Но няма голям смисъл да пропагандираш липсата на полза баш от умението да караш и с ръчни скорости, и то точно в оффроад форум.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #49
          От: Книжка за МПС автоматик???

          Много добре знам какъв е форума защото колата ми е джип и е автоматик Това че на др не са аз имам ли вина?
          Живея с немец така че няма смисъл да ми изпращаш какво и да е било Живял съм и в Германия и имам мое мнение по въпроса което споделих
          Интересно колко ли BMW X има с ръчна скоростна кутия, защото др ни кола е 5 серия с автоматична скоростна кутия и да не изброявам др екстри Наистина никой не обиждам но не се заяждайте с мен!
          Още нещо мъжа не такъв ако кара кола с ръчна скоростна кутия Много селско мислене
          Последно редактирано от andrian.ivanov; 10-10-19, 00:02.

          Коментар


          • #50
            От: Книжка за МПС автоматик???

            Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
            Какво имаш предвид? В Германия или се кара МПС 1940 - 1960 или последен МПС модел Производителите минават от хибриди на електрически и т.н
            Изгерманчили са се явно,като бях там преди време не беше така,караха си какво ли не.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Книжка за МПС автоматик???

              Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
              Много добре знам какъв е форума защото колата ми е джип и е автоматик Това че на др не са аз имам ли вина?
              Живея с немец така че няма смисъл да ми изпращаш какво и да е било Живял съм и в Германия и имам мое мнение по въпроса което споделих
              Интересно колко ли BMW X има с ръчна скоростна кутия, защото др ни кола е 5 серия с автоматична скоростна кутия и да не изброявам др екстри Наистина никой не обиждам но не се заяждайте с мен!
              Още нещо мъжа не такъв ако кара кола с ръчна скоростна кутия Много селско мислене
              А земи и книжка па и покарай по пътя , по магистралата , па са буани у калта с Хихи петицата , па ни дай от акъла
              После се заври с електрото на същите условия
              Пак ни дай акъл
              Ма после , сега си го дръж у гащите за немеца
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #52
                От: Книжка за МПС автоматик???

                Jeko,ма и ти цепиш мрака с истини!Без ръчка по моя преценка не разбирам живота!Има си хора за всичко и за автоматици и за ръчки ,за други нестандартни истории!И те така!Иначе е нормално да караш /поне тука у нас /курсовете на кола с ръчка,другото адаптация после.е лесна и си карай квотш искаш!За Щатите и някои други държави обаче ,нещата са точно наопаки!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #53
                  От: Книжка за МПС автоматик???

                  У тоя форумЪт дето кола с един лост не е кола.....

                  Коментар


                  • #54
                    От: Книжка за МПС автоматик???

                    Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                    Интересна тема

                    В момента карам курс с У кола с ръчна скоростна кутия

                    Положението в България малко се подобри през последните години, но съжалявам, че не започнах шофьорският курс в Германия Учебната кола на, която кормувам е за автоморга Школата под всякаква критика и т н Темата е обширна за дискотиране, но ще допълня предвид обстоятелствата, че ще сменя автошколата Ще завършя курса с У кола с автоматична скоростна кутия

                    Въпроса е в това че автоматичната скоростна кутия е бъдещето, а останалото отживелица Производителите все още не са я махнали поради простата причина че е entry level Електрическите коли работят на подобен принцип Следователно имам 2 коли които са с автоматична скоростна кутия Работата не ми е свързана със служебни автомобили с ръчна скоростна кутия За какво изобщо да карам курс с такава кола Нормален избор е с автоматична скоростна кутия

                    Има парадокс в управлението на определен тип МПС едно към др но това не се свежда само в законите на България В Германия важи същото правило След 10 г колите които познаваме няма да са същите а електрически!
                    Само не разбрах, не можеш да караш с ръчни скорости и искаш да караш курсове с кола автоматик ли, ако е така, повярвай ми никак не е излишно да караш с ръчни скорости, имаше случай с американка, качила се на кола с ръчни скорости и успяла да включи първа, така карала няколко километра докато не се пръснал двигателя, та никога не е излишно курсове с кола с ръчни скорости, баси, света се изпедерасти.

                    П.С. Карам джип автоматик, та си е благинка, но това със ръчните скорости на курса да са автоматик....

                    Този който може да борави с прибори за хранене, има право да яде с голи ръце

                    Коментар


                    • #55
                      От: Книжка за МПС автоматик???

                      Момчето е натопорчено, не може току-така някакви древни дядки да му дават акъл кое е по-добре... Дядките да тръгват лека-полека към гробищата, то бъдещето е тяхно, и на автономните коли.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Книжка за МПС автоматик???

                        За меките китки скоростният лост е прекалено твърд!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Книжка за МПС автоматик???

                          Аз не живея с германец, но пък редовно съм по големите им градове. Има си всякакви возила, от всяка възраст...
                          Иначе ръчните скорости имат (още) едно предимство - като вземаш кола под наем са доста по-изгодни.
                          Човек се учи докато е прост!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Книжка за МПС автоматик???

                            Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                            Много добре знам какъв е форума защото колата ми е джип и е автоматик Това че на др не са аз имам ли вина?
                            Живея с немец така че няма смисъл да ми изпращаш какво и да е било Живял съм и в Германия и имам мое мнение по въпроса което споделих
                            Интересно колко ли BMW X има с ръчна скоростна кутия, защото др ни кола е 5 серия с автоматична скоростна кутия и да не изброявам др екстри Наистина никой не обиждам но не се заяждайте с мен!
                            Още нещо мъжа не такъв ако кара кола с ръчна скоростна кутия Много селско мислене
                            И всички автомобили се свеждат до това което имате ?
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • #59
                              От: Книжка за МПС автоматик???

                              Иба!...
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Книжка за МПС автоматик???

                                Първоначално публикуван от andrian.ivanov Преглед на мнение
                                В Германия или се кара МПС 1940 - 1960 или последен МПС модел
                                Да, да! И един мармот завива шоколада!
                                Първоначално публикуван от Gadnyara Преглед на мнение
                                Иначе ръчните скорости имат (още) едно предимство - като вземаш кола под наем са доста по-изгодни.

                                Абсолютно вярно. И избора е много по голям. Карам автоматик от 15 години. Но всичките ми коли под наем които взимам са с ръчни скорости.
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X