Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Второто място заето от Тойотото също е за инвалиди - МПС-то е брандирано със стикери на Сити Кеш - гледах им по сайат - не се ориентирах как да ги поздравя за това че наемат инвалиди на работа. Ако можеш да се пребориш с тях - чудесно
    O888 749-O86
    C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
    NC 750

    Коментар


    • Можеш ли да качиш снимката наново, защото вече не се вижда?
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20191208_161206_1600x1200.jpg
Прегледи:584
Размер:361.6 КБ
ID:6540553
        O888 749-O86
        C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
        NC 750

        Коментар


        • Имаш ЛС.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • Не е нужно да имате контакт на собственика .
            През приложението или сайта “ Гражданите” , може да пратите сигнал до КАТ . Даже вече не е нужно да ходиш лично да подписваш , има електронна форма да се подпишеш и готово
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • Колегата windwarrior се е свързал със фирмата собственик на Тойота-та, днес им изпратих подробна информация и очаквам техния отговор, за който ще ви информирам.
              O888 749-O86
              C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
              NC 750

              Коментар


              • Първоначално публикуван от m4r1qn Преглед на мнение
                Колегата windwarrior се е свързал със фирмата собственик на Тойота-та, днес им изпратих подробна информация и очаквам техния отговор, за който ще ви информирам.
                И... явно фирмата си го е преместила, понеже вече почти две седмици липсва допълнителна информация .

                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • На 3ти получих следния отговор:
                  Здравейте,
                  Благодарим ви за подадения сигнал, установено е кой служител е паркирал неправилно и са предприети действия за неговото нарушение.
                  Извиняваме се за необмисленото нарушение на нашия служител и бихме искали да ви уверим, че това не е практика в нашата компания.
                  Ние се стремим и вярваме в отговорно, етично и законосъобразно поведение.
                  Още веднъж поднасяме нашите извинения и пожелаваме на всички успешна нова година!

                  Лек ден!

                  Васил Николов

                  аз отговорих:


                  Здравейте,




                  Какви са предприетите действия? Всъщност нито вие, нито аз трябва да налагаме изпълнението на законите в държавата. Не е ли най-добре, въпросния служител заедно със снимката да иде при контролните органи и те да му наложат наказанието, което е по закон?

                  ... и няма отговор.

                  Явно това не действа. Както Иван предложи, трябва да се действа по друг начин.
                  O888 749-O86
                  C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                  NC 750

                  Коментар


                  • Две готини включвания в движението от днес. Пусто "Хеми", много му крехка пластмасовата броня Едно време като имах "Вектра" (остра като "naval ram" отпред) такива ги таранех нарочно

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • Самодържец
                      Самодържец коментира
                      Редактиране на коментар
                      А ти що не спазваш ограниченията?

                  • На магистралата защо намали и го лъзна да се включи? После що го търпиш да си чопли носа в лявата лента и да изпреварва с часове? Толерастията има граници, нищо, че днес и обучаващите успяха да Го изклатят, демек всички ни.
                    ​​​​​​
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • Самодържец
                      Самодържец коментира
                      Редактиране на коментар
                      Викаш да се позасили, да го притисне, така по-агресивно, с присвяткане, примигване и биbiтки. Да го поизбута даже ... с Х Е М И -то
                      Последно редактирано от Самодържец; 15-01-20, 08:31.

                  • Това не е магистрала, а ВБСТ (Великата Бойкова Северна Тангента, поклон-хряс-тряс) с разрешена скорост 120 км/ч.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Или аз нещо не знам или това което се нарича "тангента" (допирателна на български) ми прилича на хорда. Това ако гледаме на околовръстния път като окръжност. Ама щом великия бивш главен архитект на София я е нарекъл "тангента" сигурно аз нещо не знам.

                  • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    На магистралата защо намали и го лъзна да се включи? После що го търпиш да си чопли носа в лявата лента и да изпреварва с часове? Толерастията има граници, нищо, че днес и обучаващите успяха да Го изклатят, демек всички ни.
                    ​​​​​​
                    Така ли хамалски се държиш на пътя?!? Онзи, който се включи на тангентата, изобщо не го засече, та да го накара да намали скоростта. Към началото на включването му (1:05) скоростта е 114, а 4 секунди по-късно е 117. Т.е. не се виждат признаци да е пипнал спирачка. Напротив, продължава да ускорява.
                    Кофти е, когато някой влезе пред тебе с недостатъчна скорост и трябва да скачаш на спирачките, за да не го насметеш. Тук случаят не е такъв. Онзи си влезе и продължи с газ.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Gadnyara
                      Gadnyara коментира
                      Редактиране на коментар
                      Този хубавец с фордо май не си носи лоста за мигачите и не признава никаква маркировка. Аз също бих му се издразнил на балканското поведение.

                    • veskov
                      veskov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Никога. Основната причина съм аз, другата автомобилите, с които основно се движа- или доста по- бавни и железни стари жипки, или достатъчно бързи и незаслужаващи съприкосновение леки возила, не лимузини. То май колегата икос след мен го каза по- ясно, а и ,,извършителят" го дообясни, за поредно. Иначе излизане и движение, като на това Селянче е типично, не може да го научиш, даже и тук да чете.

                  • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Две готини включвания в движението от днес. Пусто "Хеми", много му крехка пластмасовата броня Едно време като имах "Вектра" (остра като "naval ram" отпред) такива ги таранех нарочно

                    Aaaa, Гагич, виждали сме те на запис да тараниш и с жипката, не се измъквай. Само, че изтика некЪф таксиджия май, не последния модел Мерц GL както в този случай
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

                      Aaaa, Гагич, виждали сме те на запис да тараниш и с жипката, не се измъквай. Само, че изтика некЪф таксиджия май, не последния модел Мерц GL както в този случай
                      Че не е последен модел - не е. Че и живее в панелното гето... Пак бих го изтаранил, ама ми писна да вися по застрахователни огледи и после да чакам с месеци да ми сложат новата броня.
                      В това отношение "Либито" е много по-благодарна машина - бронята е еластична и има "буфери", които пазят регистрационния номер. Таксиджията го преместих именно с "Либъртито". С "Хемито" щях да смачкам номера и да спукам бронята...
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • Още един за таранене. Но понеже там вечно правят така (е, поне мигач пускат, но бакшишите, както знаем, са освободени от това задължение ), очаквах нещо подобно и вече не се ФЧЕпЕтлявам.
                        Гледаме "златното" такси вляво (не "ОКея" отпред):

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X