Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Който си мисли че като го ударят отзад не е виновен не е познал https://btvnovinite.bg/bulgaria/patr...a-skorost.html
    Нещо по-старо не можа ли да намериш ? Това, че си изостанал в развитието си ние не сме виновни !

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Нещо по-старо не можа ли да намериш ? Това, че си изостанал в развитието си ние не сме виновни !
      Като гледам коментара ти, в развитието си не е изостанал колегата...
      Случката е стара, но е напълно актуална в какъв абсурдистан живеем.
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
        Като гледам коментара ти, в развитието си не е изостанал колегата...
        Случката е стара, но е напълно актуална в какъв абсурдистан живеем.
        Ами изостанал е поне с година и половина така, като гледам! И доколкото си спомням случката бе надълго и широко обсъдена от форумЪт, ама ме мързи сега да търся дали беше тук или в политическия раздел!

        Коментар


        • байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Само дето трябва да се смени заглавието на -тротинетка се навря под Голф

            Коментар


            • Така е, най-големия ми страх са баш такива идиоти.
              После ще трябва да го лежиш за човек.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Така е, най-големия ми страх са баш такива идиоти.
                После ще трябва да го лежиш за човек.
                За туй - видеорегистратор поне за напред, желателно и за назад.

                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Мхм, аз сложих за оптред и ми е една идея по-спокойно, щото тук небелите от Максуда скачат пред колите на произволен принцип. За отзад ме мързи ,но има вариант ДВР-а е подбран за целта.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Справедливостта изисква този с тротинетката да плати щетите по "Голф"-а, поне 10 сесии психоаналитик на шофьора на "Голф"-а и по 5 на присъствалите. А и собствените си медицински разходи.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
                      Справедливостта изисква този с тротинетката да плати щетите по "Голф"-а, поне 10 сесии психоаналитик на шофьора на "Голф"-а и по 5 на присъствалите. А и собствените си медицински разходи.
                      Тъкмо и аз това щях да пиша.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                        Мхм, аз сложих за оптред и ми е една идея по-спокойно, щото тук небелите от Максуда скачат пред колите на произволен принцип. За отзад ме мързи ,но има вариант ДВР-а е подбран за целта.
                        Е, като те издрусат отзад и катаджиите вземат да ти се правят на интересни че си спрял рязко без да има нужда, ще сложиш и отзад. Моя е двоен, full HD, със Sony сензори.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                          Е, като те издрусат отзад и катаджиите вземат да ти се правят на интересни че си спрял рязко без да има нужда, ще сложиш и отзад. Моя е двоен, full HD, със Sony сензори.
                          Сложена е , ама окабеляването ми е много трудно, по-точно да прекарам кабелите от задната врата в купето, там е лесно.
                          Иначе и аз съм с 1080Р и 16гб карта я пълни за норматив пример:

                          Звука съм го спрял нарочно ,защото не е желателно да се чува реакцията ми.
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • За този с тротинетката-един контролен. Утре ще направи същото и с МПС.
                            FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

                            Коментар


                            • Всъщност, съвсем логично е, всеки който стъпва на пътя, без значение дали с МПС или ППС да е минал курс и издържал изпит по ЗДвП и ППЗДвП.
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар


                              • Двама идиота - срамота, че и на по 2 места паркирали - тази неделя пред магазина в Люлин

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:media-share-0-02-05-d3ed0914b0859d854c6dffc2f4a08dd8fb43df095075234f3167f080836478f5-13c243a9-b0f9-45f7-abf4-7d47a1b5498f.jpg
Прегледи:307
Размер:264.0 КБ
ID:6534852
                                O888 749-O86
                                C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                                NC 750

                                Коментар


                                • windwarrior
                                  windwarrior коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Бахти, тия двамата верно са редки ритарди! Хем на по две паркоместа всеки, хем и заемат всеки по едно инвалидно паркомясто....

                                  ПС. Някой разпознава ли фирменото лого на предния капак на Тойотата? Че да им драсна едно писъмце на корпоративния мейл, и да приложа снимката на колегата (ако е съгласен). С удоволствие бих сгорчил живота на шофьора поне на Тойотата.... Ако някой разпознае на коя фирма е и Транзита - също да свирка, и на тях ще им драсна едно любовно писмо.

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X