Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    То и вероятно не пускат с газови
    А къде е возил девойки?
    Да за газовите

    А това не е ли девойка:

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    И още:

    Или пак ще ме сразиш, ако ми заявиш, че е лелка, евентуално дрЪта кака?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      На минута 03:00, в подземния паркинг, влизаш срещу знак, който забранява това действие.
      Вярно, струва ми се, го правиш след кратко колебание... Което пък значи, че все пак си го видял.
      Там паркирам всеки ден и добре знам организацията на движението. Краткото колебание е за оглед дали мога да мина по официалния път който заобикаля аснасьорно-стълбищната колона отдясно. Е, както обикновено не можех - и там е пълно с рустикални ъъъ, стимули, които трябва да спрат максимално близо до стълбището.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Аз съм последния човек който може да осъди нарушение не носещо опасност за движението(или неудобство за останалите участници). Само констатирах. Но има педанти, които ще ти донесат от много кладенци вода, за да докажат, че дори такива дребни нарушения могат и трябва да се избягват.

        Иначе, мисля че нещо твърде бавно караш по Околовръстното, там не е ли 80км/ч ограничението?! Или може би толкова си може УАЗ-а?!
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от DinoZavrov Преглед на мнение
          Така се потегля от паркинга пред супера на една известна верига.
          ...
          BMW на главния мозък.

          Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
          Те това нямам на какво да си го пусна. Все едно де, имам някакви средства за кълцане на видео, просто нямам ентусиазъм да ги ползвам.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          То и вероятно не пускат с газови
          Не пускат с лепенки за газови, което е различно. Впрочем конкретният паркинг поради внезапен изблик на здрав разум е оборудван с каквото трябва за да може да се влиза и с газови вътре.

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          А това не е ли девойка
          Понякога ходи на училище с УАЗ. Вие си решавайте дали това е съвместимо с вашите дефиниции за девойка.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            ...
            Иначе, мисля че нещо твърде бавно караш по Околовръстното, там не е ли 80км/ч ограничението?! Или може би толкова си може УАЗ-а?!
            То там е 80км/ч и по принцип УАЗът си ги може ама не и когато е без брезент, надстройки на вратите и шапка за шофьора. Хубаво нещо е кабриото.

            Но пък така хванах няколко етапа на състезанието - подгряването на гумите, старта, изпреварването и разбора после.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              ...Но има педанти, които ще ти донесат от много кладенци вода, за да докажат, че дори такива дребни нарушения могат и трябва да се избягват...
              Правилата са правила, за да се спазват. Не само в шофирането. Начин на мислене е да се стремиш да ги спазваш, мироглед.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                Правилата са правила, за да се спазват. Не само в шофирането. Начин на мислене е да се стремиш да ги спазваш, мироглед.
                Ако ще си говорим философски и да, и не. Много често света се движи напред от хора които не спазват правилата.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Ако ще си говорим философски и да, и не. Много често света се движи напред от хора които не спазват правилата.
                  Странно как като возиш девойка на предния капак, примерно, ще задвижиш света напред.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Гробарите например ще се радват на подобни прояви на безрасъдство....

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      ....
                      Последно редактирано от veskov; 05-05-17, 20:40.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Правилата са правила, за да се спазват. Не само в шофирането. Начин на мислене е да се стремиш да ги спазваш, мироглед.
                        Върл противник съм на ,,изковани" правила, но не е по темата. Не че няма малоумни правила и баш по темата. Нищо, че ги спазваме.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          Правилата са правила, за да се спазват. Не само в шофирането. Начин на мислене е да се стремиш да ги спазваш, мироглед.
                          Моя подпис за да е такъв, определено съм видял какво са правилата. И не само пътните, но сега нали за тях...
                          Колкото и да се стремиш, идва момент в който буквата на закона не може да се спази. Затова предпочитам да ползвам и личната си ценностна система. Може би именно заради нея, за сега шофьора не може да се замени напълно от самостоятелно електронно управление(въпреки че има сериозни опити и напредък).
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            Моя подпис за да е такъв, определено съм видял какво са правилата. И не само пътните, но сега нали за тях...
                            Колкото и да се стремиш, идва момент в който буквата на закона не може да се спази. Затова предпочитам да ползвам и личната си ценностна система. Може би именно заради нея, за сега шофьора не може да се замени напълно от самостоятелно електронно управление(въпреки че има сериозни опити и напредък).
                            Както казах - мироглед. Буквата на закона си е буква на закона и не можеш да изискваш от другите да са коректни при положение, че ти нарушаваш същите правила. Не знам каква е идеята на Ясен да покаже свои нарушения с идеята да се псуват тези на другите нарушители.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Както казах - мироглед. Буквата на закона си е буква на закона и не можеш да изискваш от другите да са коректни при положение, че ти нарушаваш същите правила. Не знам каква е идеята на Ясен да покаже свои нарушения с идеята да се псуват тези на другите нарушители.
                              Аз искам другите да са коректни, само доколкото това ме касае. А дали е спрял някой на знак стоп в сред пустинята хич не ме бърка. Не държа и другите да ги бъркат моите нарушения които не ги засягат.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                ...Не държа и другите да ги бъркат моите нарушения които не ги засягат.
                                И изведнъж се изненадваш как твое нарушение засяга някой друг и почваш с обясненията "Ама аз таковата ... аз само така, 'щото си мислех, че ..." и т.н. Предполагам знаеш, че 99.99% от инцидентите се случват не по желание на предизвикалите ги.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X