Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    За последния клип - ако се бяхте ударили и ти щеше да го отнесеш(нямаш знак, че си с предимство).

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      За последния клип - ако се бяхте ударили и ти щеше да го отнесеш(нямаш знак, че си с предимство).

      Само дето той има това https://www.google.bg/maps/@42.65682...7i13312!8i6656

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
        Само дето той има това https://www.google.bg/maps/@42.65682...7i13312!8i6656
        Затова писах "и ти"(т.е. освен онзи).

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Аз по какъв параграф? Той има знак стоп, което автоматично прави моят път с по-високо предимство. При знак стоп имаш задължително спиране до 0км/ч ( по закон и причина номер 1 за късане на изпит ), което той не го прави - нарушение 1. След това е задължен да пропусне автомобилите по пътя с по-високо предимство, което пак не го прави - нарушение 2.
          Единственият вариант да влезе по този начин от път с по-ниско предимство е да има ускорителна лента, каквато няма или вече да е бил навлязъл в кръстовището, когато влизам в зоната му на видимост, което също не е така.
          Ако бях с нещо голямо, тежко и руско можех спокойно да го отнеса като сляп делфин шамандура и след това да си покрия щетите от неговата ГО.
          Последно редактирано от _kalata_; 08-09-17, 16:18.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
            Аз по какъв параграф? Той има знак стоп, което автоматично прави моят път с по-високо предимство.
            За твоите действия обаче е важно какво ТИ имаш като знаци.

            Евентуално можеш да попаднеш в хипотезата за Т-образно кръстовище ама то това не е и много т-образно.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Хмм.. не се бях замислял.. ама аз си знам, че другият път има СТОП, но наистина.. да кажем, че някой не знае, няма знак за предимство... тогава какво правим... седим и пускаме дясностоящия?
              А между другото, естекадата да не би да се брои като част от Цариградско, което е "пътят с предимство" и затова да не са сметнали за нужно да слагат знак ( при все, че в близката година на няколко пъти поставяха знаци по Малинов )?

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Дефиницията за кръстовище в нашия ЗДвП е малко двусмислена.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  На видеото се вижда стопът за таксито отдясно. Ще го отнесе единствено ако не направи нищо и подпише актът без възражения.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                    ...А между другото, естекадата да не би да се брои като част от Цариградско, което е "пътят с предимство" и затова да не са сметнали за нужно да слагат знак ( при все, че в близката година на няколко пъти поставяха знаци по Малинов )?
                    Просто някой не си е свършил работата както трябва.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      https://youtu.be/hjTY5iJGnjc
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Това кръстовище е леко инфарктно. Идващия от "Цариградско" няма знак за предимство и трябва да пуска дясностоящия. Идващия от локалното има знак "Стоп", но там където е знака няма видимост, освен ако от "Цариградско" не идва автобус и тогава се вижда как стърчи над мантинелите и парапетите. Въобще аз там минавам винаги бавно и с готовност да скачам на спирачките, независимо дали от локалното или от булеварда.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Между другото, не знам дали някой е обръщал внимание, но в Германия често знака за път с предимство се поставя след кръстовището. Има даже вариант, обърнатия триъгълник и ромба с жълто и бяло, да са на един кол, обърнати към съответните пътища, и пак знака за предимство се пада след пряката. Ще снимам тия дни.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            Между другото, не знам дали някой е обръщал внимание, но в Германия често знака за път с предимство се поставя след кръстовището. Има даже вариант, обърнатия триъгълник и ромба с жълто и бяло, да са на един кол, обърнати към съответните пътища, и пак знака за предимство се пада след пряката. Ще снимам тия дни.
                            Може и да не снимаш, а да ни покажеш в Google street view.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Друго си е да демонстрираш лично местоположение! [emoji38]

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                'Фанахте ме и двамата... на толкова "луксозно" място живея, че май Гугъл е забравИл да го снима.
                                Ноо...Ексклузивна снимка на знак сред полето ще ми избие всички комплекси(само да намеря време, и подходящ знак, че личността ми е ангажирана служебно - разбирай, бачкам им като идиот)
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X