Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    затова едва ли ще получим отговор на... ...за какво все пак би послужила такава лампа ?
    1. Паркирайки
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Тогава....
    Предположение № 2
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Предположение №
    Други идеи ?
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    `Ма, моля ви се... ...предположения...
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Предположение 4:

    Ей, ма`а му стара! Интрижката нещо, клюката...
    И сега, като знаеш истинската причина, по-спокоен ли си? Или си разочарован от тривиалността и...
    Последно редактирано от davc; 03-10-11, 18:39.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Сьд кога ще има? Няма да споменавам,че тук може и на другата сутрин да сме си премерили силите пред сьдията,там и да падне в сьда Ясен пак е без нерви цял месец.
      Месец, да бе. Ако делото се гледа тази година аз ще почерпя отделно и за това. А нервите ми не подценявай. Шашкането ми от съда мина преди повече от година, сега ще отида нахилен и пак толкова нахилен ще си тръгна. Разбира се, ще ми провалят нещо важно за този ден, ама тя тука държавата е така.

      Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
      Ъ, той Ясен в едни далавери с други течности беше замесен.
      Недопустимо е да се ползва такава груба дума (далавери) за един бизнес с традиции, по-стари от някои популярни свещени книги.

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Най-рано март-април. И Фнимавайте с адреса - да не се окаже, че на посочения в жалбата адрес няма никого и съдът... минал и заминал без Ясен или адвокатът да са разбрали !
      Абе засега има там човек повечето време, ама ще видим. То затова пише в НП, при промяна на адреса да се уведоми наказващия орган.

      Коментар


      • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

        Ми супер начи. И не е била поставена, и не се използва. И да се докаже с експертиза, че е неизправна, некомплектна, не може да се използва. В края на краищата използването е именно да се включи и да свети. Само тогава даденото возило придобива магически способности. А иначе и 5 лампи да има, като си стои неосветено, е просто един от нас в движението. Попаднала ти е от някъде, не е забранено да я имаш, стига да не я използваш, ти не си я използвал, тя не може и да се използва..... В нормална държава не би трябвало да имаш проблеми. Тук, ще видим!
        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

        Коментар


        • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

          Нашата държава е нормална. Е, по някои неща се различава от другите, но аз въпреки това няма да имам особени проблеми.

          Коментар


          • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

            Преди няколко страници някой каза нещо от рода на "трябва да си смирен в съда, защото ченгетата може да кажат, че лампата е светела...".
            Какво им пречи да се появят в съда със съвсем изправна лампа?
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Нашата държава е нормална. Е, по някои неща се различава от другите, но аз въпреки това няма да имам особени проблеми.
              И аз мисля, че е много шум за нищо... Само е интересно следващия път заради какво ще е..?!! Чудя се между "Що караш със/без шапка?!" и "Що пушиш цигари с/без филтър?!!" нищо, че Ясен не пуши....

              Коментар


              • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Какво им пречи да се появят в съда със съвсем изправна лампа?
                Липсата на каквото и да било описание на лампата, която са иззели. Няма да се появят в съда с НИКАКВА лампа. (+ това, лампата всъщност няма работа в съда, тя трябва да се предостави на вещо лице, ако някоя от страните или съдията го поиска и ако е иззета по ред, по който се изземат веществени доказателства)

                Коментар


                • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  И аз мисля, че е много шум за нищо... Само е интересно следващия път заради какво ще е..?!! Чудя се между "Що караш със/без шапка?!" и "Що пушиш цигари с/без филтър?!!" нищо, че Ясен не пуши....
                  Аз крайно рядко общувам с полицията. Не вярвам после срещите да зачестят.

                  Коментар


                  • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Преди няколко страници някой каза нещо от рода на "трябва да си смирен в съда, защото ченгетата може да кажат, че лампата е светела...".
                    Какво им пречи да се появят в съда със съвсем изправна лампа?
                    Не съм казвал такова нещо! Цитирайте коректно, моля ви..!!! Как да каже куката такова нещо ако лампата е пре*бана..?!! Нали като са му я прибрали на Ясен са направили протокол в който би трябвало подробно да опишат състоянието и..?!

                    Коментар


                    • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Нали като са му я прибрали на Ясен са направили протокол в който би трябвало подробно да опишат състоянието и..?!
                      По-натам ще публикувам документите. Описанието е самата подробност, просто няма равно.

                      Коментар


                      • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Аз крайно рядко общувам с полицията. Не вярвам после срещите да зачестят.
                        Всичко зависи от това - дали те в един момент рязко са решили да общуват с теб...?!!

                        Коментар


                        • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Всичко зависи от това - дали те в един момент рязко са решили да общуват с теб...?!!
                          Не зависи. Аз крайно рядко шофирам, напоследък. По улицата да ме спрат, трябва да ме познаят, а у дома да дойдат...

                          Коментар


                          • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Ей, ма`а му стара! Интрижката нещо, клюката...
                            И сега, като знаеш истинската причина, по-спокоен ли си? Или си разочарован от тривиалността и...
                            Eстествено, че съм разочарован. Тъкмо мислех и аз да се обзаведа с една синя лампа, ама като не знаех за какво да я използвам
                            И, нали знаете - и ЧЕРВЕНИТЕ лампи са със същия статут.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              и ЧЕРВЕНИТЕ лампи са със същия статут.
                              Майко мила. Ей сега се сетих за още една стратегия на защитата ми - да се поиска експертиза от художник или спектроскопист, за цвета на лампата. Отиде та се не видя. Но всичко това, разбира се, ако лампата е събрана както трябва да е събрана, а тя не е.

                              Коментар


                              • От: Нещо като синя лампа в багажника = 4 месеца без книжка

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Майко мила. Ей сега се сетих за още една стратегия на защитата ми - да се поиска експертиза от художник или спектроскопист, за цвета на лампата. Отиде та се не видя. Но всичко това, разбира се, ако лампата е събрана както трябва да е събрана, а тя не е.
                                Ма тя не е ли била жълта и за съвместна работа със аварийния триъгълник? Ама е била менте и със времето си е сменила окраската!

                                п.с. Ей, това младите, хич не пестите дискови пространства!!! Първото ми ПС / след Правеца/ беше с 20Мб хард.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X