Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къщата на Ник Николов.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къщата на Ник Николов.

    Ник... благородно завиждам. Споко, лятото ше я направиш кипра. Не се хвърляй веднага на мащабни проекти, направи си удобно за живеене кьоше, другото ще стане с времето. След година си селянин и половина, нема се плашиш.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Къщата на Ник Николов.

      Чакай да се обадя пак.
      Малко пречи и снабдяването. Като си свикнал на определени провизии...
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Къщата на Ник Николов.

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Майки, в този комплекс бих се чувствал през цялото време на хотел, но не и у дома. Ти обаче, си изследовател по душа и може да ти хареса. Сподели като му дойде времето.
        Срещу наследствена земя, имаме компенсация няколко апартамента в този комплекс
        и ви казвам значи, много е хубаво всичко да ти е направено
        и да събуеш чехлите и влезеш е единственото усилие, което е нужно.

        Коментар


        • От: Къщата на Ник Николов.

          Аха - значи наследствените земи, направиха Черноморието да прилича на Обеля и Младост...
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Къщата на Ник Николов.

            По-скоро алчността направи Черноморието да прилича на свръхзастроени столични квартали един до друг....урбанизацията настъпи и там.
            Все пак хората са различни - на един едно му харесва, на друг-друго.

            Коментар


            • От: Къщата на Ник Николов.

              Готина гледка,местенцето е много яко и съм сигурен че ще си го направиш и няма да ти се ходи в лудницата.
              Както казва колегата,полекичка че да е по сладко.
              Ама аз кво ли ти давам акъл, като се знам колко съм болен вече.

              Коментар


              • От: Къщата на Ник Николов.

                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                ...Ама аз кво ли ти давам акъл, като се знам колко съм болен вече.
                Стига бе !
                Настинка или някакви последствия от моторите ? Щото ако е нещо от Офроуда - тук не се брои . То си е от "луда глава".
                Доколкото си спомням - беше си взел някаква ГАЗ-ка и си я джиткаше с кеф.
                Да ти кажа и аз се оглеждам.
                Аз сега ходя на прибежки и чакам пролетта. Следващата зима, живот и здраве, ще се подготвя сериозно.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • От: Къщата на Ник Николов.

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  Стига бе !
                  Настинка или някакви последствия от моторите ? Щото ако е нещо от Офроуда - тук не се брои . То си е от "луда глава".
                  Доколкото си спомням - беше си взел някаква ГАЗ-ка и си я джиткаше с кеф.
                  Да ти кажа и аз се оглеждам.
                  Аз сега ходя на прибежки и чакам пролетта. Следващата зима, живот и здраве, ще се подготвя сериозно.
                  Не бе Ник.Имах впредвид че съм болен с главата,че все бързам да си правя къщата.Утре съм там.
                  Че не мога полека да я карам.Иначе със здравето съм супер понеже редовно си вземам лекарствата(ракийка със туршийка)!
                  Препоръчвам ти.Ако не ме послушаш няма да станеш баш селянин, ами ще си селянин аматьор!
                  Поздрави! Бъди здрав!

                  Коментар


                  • От: Къщата на Ник Николов.

                    Гледката е великолепна и обяснява "тягата", която Ви тегли в тази посока.

                    Като се постопли още малко мисля, че темата ще трябва да се премести в по-подходящ раздел от "Оцеляване в екстремни условия". Защото вече няма да се оцелява, а съвсем планомерно къщата и двора ще се превърнат във великолепно имение.

                    Аз поне съм уверен!

                    Коментар


                    • От: Къщата на Ник Николов.

                      Извинете за офтопика...

                      Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение


                      Гледам двете снимки от терасите и се чудя как някой дава пари за да живее в затворен комплекс от тоя тип- независимо къде е това нещо, независимо от цена и каквото се сетите още... Айде, колегата не е дал и лев за жилището в тоя комплекс (и като не го кефи просто ще се махне от там), но дори и при условието на имот без пари НЕ бих живял в такова нещо...
                      Може да съм извратен и да не съм наред нещо- щом хората купуват имоти в такива комплекси може пък да е готино там, а ?


                      ПС: Басейн, беседка, детски кът (при нужда) и красиво озеленяване всеки може да си направи и сам- само пари и време се искат... Обаче красивата гледка извън оградата кой ще я направи ?

                      Коментар


                      • От: Къщата на Ник Николов.

                        Колегата може да се махне от този комплекс но едни около 1000 лева годишно на апартамент висът за поддържане!

                        Коментар


                        • От: Къщата на Ник Николов.

                          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                          Срещу наследствена земя, имаме компенсация няколко апартамента в този комплекс
                          и ви казвам значи, много е хубаво всичко да ти е направено
                          и да събуеш чехлите и влезеш е единственото усилие, което е нужно.
                          Със здраве и от сърце, твое си е.

                          Ама светът стана много комерсиален ...
                          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                          В. Иванов

                          Коментар


                          • От: Къщата на Ник Николов.

                            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                            Аз сега ходя на прибежки и чакам пролетта. Следващата зима, живот и здраве, ще се подготвя сериозно.
                            А аз в джипкаството влезнах любителската и самостоятелно, но в селския живот вкарах цялата ми фамилия.
                            Мисля , че съм ясен ...в риска Ник. Следвай мечтите си, има начин и за всеки е индивидуално.
                            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                            В. Иванов

                            Коментар


                            • От: Къщата на Ник Николов.

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              ...Следващата зима, живот и здраве, ще се подготвя сериозно.
                              За другата зима е лесно... Ще си стегнал сградата (дограми, изолации, покрив), ще си уредил отоплението (климатици, камини, 5-10 кубика дърва), ще си оправил инсталациите (ток, вода), уреждаш мезето и пиенето и т.н.... Общо взето- ще го докараш до нормални условия за живот. От есента заживяваш постоянно там, аклиматизираш се постепенно към студа зимата и си готов...

                              Живота на село не е толкова труден. Е, не е и песен... Това дето го започна (купувам и отивам да живея посред зима) си беше баш оцеляване, добре че ти дойде акъла преди да си докараш някое заболяване от инат...

                              Коментар


                              • От: Къщата на Ник Николов.

                                Ето предложение за реактивна печка - може да се обзидат стените на металната печка с топлозадържащи тухли и да се направи място за готвене от варел и топло място за спане към нея.



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X