Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къщата на Ник Николов.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къщата на Ник Николов.

    Вентилирането на помещенията може да стане по различни начини,климатик,клапи,и други ,ти си избираш според бюджета или функционалност.Предлагам ти да се поинтересуваш и от обков за дограмата с паралелно отваряне,които дава една по-добра циркулация на въздуха, и е едно икономично решение.
    [/SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • От: Къщата на Ник Николов.

      Не мисля, че с приказките си тук сме отказали Ник. Отлагането на времето за адаптация за напролет- лятото е разумен ход.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Къщата на Ник Николов.

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Не мисля, че с приказките си тук сме отказали Ник. Отлагането на времето за адаптация за напролет- лятото е разумен ход.
        Като каза, че лятото е разумното време за промени, се замислих, че промените в живота са хубаво нещо.
        След като Ник намери смелост да стане селянин, аз пък, реших да стана комплексар.
        Ще поживея малко в един затворен комплекс.


        Коментар


        • От: Къщата на Ник Николов.

          Внимавай с пързалките!

          Честито!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Къщата на Ник Николов.

            Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
            Ще поживея малко в един затворен комплекс.
            Точно над детската площадка, няма ли да ти надуват главата тия деца долу?
            LZ1PER

            Коментар


            • От: Къщата на Ник Николов.

              Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
              Като каза, че лятото е разумното време за промени, се замислих, че промените в живота са хубаво нещо.
              След като Ник намери смелост да стане селянин, аз пък, реших да стана комплексар.
              Ще поживея малко в един затворен комплекс.
              Пещера има ли комплекса, или ще строиш нова?
              Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

              - Ясен

              Коментар


              • От: Къщата на Ник Николов.

                Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                Като каза, че лятото е разумното време за промени, се замислих, че промените в живота са хубаво нещо.
                След като Ник намери смелост да стане селянин, аз пък, реших да стана комплексар.
                Ще поживея малко в един затворен комплекс.


                Ако още не си купил имот в тоя комплекс, не прави грешката да вземеш обект, който е от страната на басейна и детската площадка. Вътрешната част на тия комплекси има своеобразна акустика и забавлението на едни се превръща в мъчение за други.
                BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                Коментар


                • От: Къщата на Ник Николов.

                  Все ще оцелее накак .
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • От: Къщата на Ник Николов.

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Напротив. Обратното според мен е по трудно.
                    Поне за мене е така.С лайняно въже да ме вържат в голям град,шъ го прегриза и шъ съ махна...Даже и от Разлог вече съм алергичен,въпреки че от мойта къща нататък е гора...А посещенията на разни лидъли,хипери и т.н. ми развалят апетита за няколко дни...

                    Коментар


                    • От: Къщата на Ник Николов.

                      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                      Втора зима карам на село. През деня, в най-големите студове, в стаята ми е не повече от 13 градуса, а нощем пада до 6-8... При 13 градуса спокойно си се излежавам пред телевизора и усещам приятна топлина на пръстите на краката. Само веднъж настинах леко, понеже вечерта легнах с мокра коса (с дълга коса за сега). Сутрин си правя кефа и си оправям тоалета на двора: зъби, очи и нужди...
                      Само веднъж съм карал по-зле, преди години. На един таван, зимата падна трайно до 3 градуса в стаята, а в банята бе 5.
                      На колко си години, обаче. Щото в казармата и до навършването на Христовата възраст е едно, а после постепенно става съвсем друго. Та даже не ти се вярва, че си ти. И аз преди 15-тина години карах ски без шапка, ама сега и на улицата не излизам без нея.
                      BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                      LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                      Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                      Коментар


                      • От: Къщата на Ник Николов.

                        През 1988 г решихме да се махнем от града и се преместихме на края на вилната зона, нито едно прозорче наоколо не светеше през зимата и бяхме почти съвсем сами. И къщи нямаше тогава, само гора.
                        Оцеляхме в старата къща повече от десет години и после построихме и нова къща, с локално парно, както с помпа, така И гравитачно, с дограма с Ка стъкло и аргон в стъклопакета.
                        Сега повечето познати ни завиждат, но тогава, когато се преместихме, всички решиха, че сме луди.

                        Изобщо не съжалявам, че се махнахме от града, това го казвам, за подръжка на Ник Николов, защото знам колко е трудно да вървиш срещу всички.
                        Всички проблеми могат да се решат, за разлика от изкуствено създадените проблеми, като тези с топлофикация.

                        Ник Николов, ако искаш да видиш нещо по котела, и тръбите /дело на мъжа ми/, за цепенето на дървата и т.н., няма проблем, ще ти отговори и ще обясни всичко подробно.
                        Ако искаш, мога да ти дам моя учебник по сградостроителство за архитекти, временно, защото ми трябва по принцип.

                        Радвам се, че идеята има все повече съмишленици.

                        Правилно е да има разстояние от поне 10 см между дървените части на покривната конструкция и комина, но все пак трябва да внимаваш да не развиваш висока температура от горенето.

                        Напролет, ако искаш, имам разни всякакви цветя, мога да ти дам.

                        Коментар


                        • От: Къщата на Ник Николов.

                          Майки, в този комплекс бих се чувствал през цялото време на хотел, но не и у дома. Ти обаче, си изследовател по душа и може да ти хареса. Сподели като му дойде времето.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Къщата на Ник Николов.

                            Ето и една снимка от моята тераса с днешна дата .
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: Къщата на Ник Николов.

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              Ето и една снимка от моята тераса с днешна дата .
                              Само тая гледка струва половината от цената на къщата!!!Хитрец!
                              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                              Коментар


                              • От: Къщата на Ник Николов.

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Ето и една снимка от моята тераса с днешна дата .
                                Ехааа Ник невероятна гледка, само само заради това бих си продал апартамента

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X