Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • trapper
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Моите са руски "Каталитическая грелька". Размери 99х61х19 мм., много заоблени. По начало се ползват пъхнати с бархетни калъфи. За 20 години до сега не съм се палил. Силно се нагрява само мрежата на катализатора, която е под капака. Мисля, че са безопасни.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Това нещо пожароопасно ли е ? Можеш ли напр. да си го оставиш запалено в колата на таблото пред предното стъкло, за да не ти се обледенява през нощта ?

    Остави коментар:


  • ssspeed
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Цената е 43 и нещо.Работи перфектно.Успях и да се изгоря.

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Дай цена моля и кажи дали си доволен.

    Остави коментар:


  • ssspeed
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Днес моята пристигна,поръчах я вчера от Ландмарк .Заредих я с бензин за запалки David ross-3.70лв.-133ml.В пратката имаше подробни указания за експлоатация на български език.Заредих я в 14 часа,запали от първия път и все още продължава да работи.Седя си вкъщи на фотьойла и ми е на кръста.Усещането е като от електрическа възглавница.Утре предстоят проби при външни условия.

    Остави коментар:


  • Sibirski
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Не е голямо, Гиант е по-къс от смартфон Самсунг Галакси 3 Мини.

    Остави коментар:


  • droba
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Исползвам я винаги когато съм в планината, а тя ми е пред портата. Печката ми е стои на кръста, пъхната в панталони когато е студено. Също така я пъхам към краката в спален чувал, когато спя на открито. Нищо не се вмирисва от нея. Сега мисля да си купя най-малката печка, за да ми топли ръцета. Как изглежда печката след толкова години вижте сами:
    Благодаря! Тва нещо е доста по-голямо отколкото си мислех.

    Остави коментар:


  • Sibirski
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    Тия неща винаги съм ги мислил за безполезни играчки но явно има нещо у тях. Би ли споделил защо ти се налага да я ползваш толкова често ? Тва ако си го държиш в джоба няма ли да ти вмирише дрехите завинаги ?
    Исползвам я винаги когато съм в планината, а тя ми е пред портата. Печката ми е стои на кръста, пъхната в панталони когато е студено. Също така я пъхам към краката в спален чувал, когато спя на открито. Нищо не се вмирисва от нея. Сега мисля да си купя най-малката печка, за да ми топли ръцета. Как изглежда печката след толкова години вижте сами:
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • sl.daskalov
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от Sev Преглед на мнение
    Ландмарк ООД имат обяви и в Продавалника,питах ги за цени.
    Отговор - "Джобни печки Peacock, внос от Япония
    33,60 лв. е цената на малката грейка. Средната е 43,20 лв."
    Благодаря за информацията!
    Значи голямата сигурно ще да е колкото на зипото цената. Ама пък е малко по-голяма голямата пиикок от зипото и повече време пише че издържа (30часа спрямо 12ч. на зипо). Ама пък зипото го е имало преди да се родя, най-вероятно ще го има и след мене, пък тия ландмарк днеска ги има утре може да ги няма, а и както казах вече, не ме кефи идеята аз да им се обаждам и едва ли не да ги моля да ми продадът нещо и да ми изясняват условия, начин на доставка и гаранции. Ай да му се не види и дилемата, ще я мисля още!

    Остави коментар:


  • droba
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Моя печка на 4-5 години, през зимата адски я исползвам и още не ми се налагало да я сменям.
    Тия неща винаги съм ги мислил за безполезни играчки но явно има нещо у тях. Би ли споделил защо ти се налага да я ползваш толкова често ? Тва ако си го държиш в джоба няма ли да ти вмирише дрехите завинаги ?

    Остави коментар:


  • alexalex69
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0230.jpg
Прегледи:1
Размер:87.3 КБ
ID:5543876

    Вчера на коледен пазар във Вупертал си закупих два броя на единична цена 8 евро . Вечерта направих веднага тест . С неопределено количество гориво за проба изкара до сутринта . За сега съм доволен от резултата . Проблема ми сега е да определя с колко гориво колко ще кара . Планирам да си търся подходящ съд .Запалих от първия път с указанията които намерих във форума .
    Последно редактирано от alexalex69; 08-12-13, 11:52.

    Остави коментар:


  • Sev
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Ландмарк ООД имат обяви и в Продавалника,питах ги за цени.
    Отговор - "Джобни печки Peacock, внос от Япония
    33,60 лв. е цената на малката грейка. Средната е 43,20 лв."

    Намислил съм да си взема малката PEACOCK грейка,имам добри спомени от руските ГК-1 ,но вече не се намират.

    Остави коментар:


  • Sibirski
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Поне преди една година са продавали са резервните глави с катализаторите. Моя печка на 4-5 години, през зимата адски я исползвам и още не ми се налагало да я сменям. Има и он-лайн форма за запитване - http://landmark-bg.com/%D0%BA%D0%BE%...A%D1%82%D0%B8/ Отдясно долу под картата е менюто.

    Остави коментар:


  • sl.daskalov
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Тц, губят ме! Който продава си обявява цена и начин на доставка! Тия май само показват. Или пък просто не обичам да говоря и особенно пък да се пазаря по телефон! А и резервни катализатори не видях да предлагат (не можах да разбера дали издържат 17 или 70 цикъла по 12 часа в рекламните клипчета на Зипо).

    Остави коментар:


  • Sibirski
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Има в линка тяхен е-мейл и телефоните.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X