Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Боголюбе , какво стана с тестовете , нищо не казваш?
    Изпуках 4 тубички гориво и нямам определен резултат. Нещо престана да вали сняг и се постопли леко времето. Оставях 4 запалени печки на всяка стелка в колата, на сутринта - печките са студени, нито е ясно колко време са горели, нито се усеща някакъв ефект, просто защото времето или омекна или се позасуши малко - вратите на стария "Пасатор" се отварят, стъклата му след като се размразиха при стъргане и каране на колата преди да се появят печките, си стоят чисти... Лошото е, че с тия калъфи приличат на смартфон и не смея да ги оставя под предното стъклото (колата си нощува на улицата).

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Боголюбе , какво стана с тестовете , нищо не казваш?

    Остави коментар:


  • aldr
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Явно днешното китайско не е като едно време

    Остави коментар:


  • siem
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Само да вметна, че на моята турско-китайка, бренерчето и изобщо не съдържа каквато и да било вата(то и изглежда различно). От вън е една много фина метална мрежичка навита на тръбичка, а вътре е нещо по дебело подобно но картонче (разбира се не е) също навито така.
    Ползвам я много години със всякакъв бензин и още си работи без грешка и без смяна на нещо.

    Остави коментар:


  • sl.daskalov
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    От същия сайт ли ги купи , че и моето спря да гори след две седмици експлоатация.
    От ибей,ама нещо не ми харесват! Много са крехки и още при монтажа скъсах едното!Струва ми се , че няма да карат много!Като ги похарча ще си купя или от японските или от другите , милтек ли бяха!
    След около 15-20 цикъла по 10 часа моето оригиналното кече просто се разпадна на прах, новото освен дето се поскъса при монтажа, още от първото палене изглежда като оригиналното на 10 паления! А не са евтини, 3 кечета струват колкото цял бърнър на японските! Да ама японския казват че кара с години, а тия по 2 седмици!

    Остави коментар:


  • aldr
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Дойдоха ми трите кечета за катализатора, едното го скъсах докато го монтирам още! Нещо съм освен кьорав и кьопав вече! Срамота голяма! Навремето пипкавите работи ми се отдаваха доста!
    От същия сайт ли ги купи , че и моето спря да гори след две седмици експлоатация.

    Остави коментар:


  • sl.daskalov
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Дойдоха ми трите кечета за катализатора, едното го скъсах докато го монтирам още! Нещо съм освен кьорав и кьопав вече! Срамота голяма! Навремето пипкавите работи ми се отдаваха доста!

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    За сушене на обувки си имам друга печка
    Тази можеш ли да я носиш на екскурзиЙ?

    Остави коментар:


  • sl.daskalov
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Аз май си прецаках катализатора от експерименти, ама чакам да дойдат още 3, та ще го сменя!

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Благодаря. За сушене на обувки са идеални, вече се уверих. Ама за зимни високи обувки си трябват тамън 4 бр., както се обзаведох аз - по една легнала в обувката и по една във високата ѝ част (глезена). Сигурно ще стане и с по една легнала, ама за по-дълго време.
    Ами две , само толкова останаха в нас
    Моя бензин е 133 мл. Тоя китайския колко е ?

    Остави коментар:


  • aldr
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    За сушене на обувки си имам друга печка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4640.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5740109

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Аз паля така.Сипвам бензина,слагам кечето обръщам на обратно пущината и нагрявам директно със запалка катализатора за около 10секунди.И воала.Слагам капачката,слагам печката в джоба и 10 часа кеф.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    и после ...в гащите , обувките
    Благодаря. За сушене на обувки са идеални, вече се уверих. Ама за зимни високи обувки си трябват тамън 4 бр., както се обзаведох аз - по една легнала в обувката и по една във високата ѝ част (глезена). Сигурно ще стане и с по една легнала, ама за по-дълго време.

    Остави коментар:


  • aldr
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Махаш капачката с кечето , наливаш бензина , слагаш капачката с кечето и стискаш печката 5 минути ...за да започне изпаряване на горивото и тогава палиш кечето. Като видиш че се зачервява / не пламък / слагаш капачката , мушкаш в торбичката и после ...в гащите , обувките

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Друг въпрос: как се палят тия печки? Понеже, както е писал sl.daskalov по-горе, китайските им картинки, имитиращи инструкция за употреба, са напълно негодни, т.нар. им "burner" не прилича на марковите, а е някакво кеченце от стъклена вата (първо пробвах да наливам през него), намерих клип в тубата, където някакъв пали таквоз нещо, то пламва бая буйно, после пламъкът изчезва (а аз духнах пламъка ) и се поставя капакът с отворите, процедирах така. После пък се зачетох из интернетО, има съвети в никакъв случай да не се мокри с гориво въпросното кече, то било катализаторът. Инструкциите за подгряване на мрежичката на "марковите" печки не върши работа, тука мрежичка няма?

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X