Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • slatanic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    А някой да знае от къде може да се закупи,че съм решил жената да ме зарадва за коледа?

    Остави коментар:


  • trapper
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
    Здравейте колеги, виждам, че темата е стара, но ми подариха такава грейка и не мога да я подкарам, не иска да грее. Купих 2 различни бензина за запалки, но не са марка ZIPO, да не би да е в това проблема да работи само с техен бензин. Четох гледах клипове, всички са доволни, но аз си нямам идея защо не иска да тлее печлето, другото за което си мисля да не би да е от "бърнара" да се е прецакал, щом го продават като резервна част значи се износва, но пък греийката е чисто нова. Моля за помощ ако някой е имал същият проблем и го е решил да сподели
    Напълни грейката с екстракционен бензин, около 30 мл (като я обърнеш, да не капе), подръж я в шепата около 1 мин. за да почне изпаряване на бензина и тогава нагрей катализатора с газова запалка. Като се затопли, сложи капачката. После го пъхни в торбичката, инак свършва бързо. Нормално топли до 70-80С около 4-5 часа.
    Ако не стане, вероятно кат е нагорял. Чисти се с горене с газовата запалка.

    Остави коментар:


  • slowtraveler
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Да, пробвай с оригинален бензин...
    Като тлее не се вижда зачервяване и т.н. Просто се усеща, че загрява... В първия момент и аз си мислих, че не работи.
    Принципа е прост - за реакцията трябва бензин, въздух и катализатор.
    Въздух сигурно има Остава или катализатора да е умрял, или да не се разбират с бензина, или бензина да не гори

    Остави коментар:


  • blackfirefly
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
    ...Купих 2 различни бензина за запалки, но не са марка ZIPO...
    На мен и запалка Зипо не е работила читаво с други бензини. Не виждам какъв е проблема да пробваш с оригинален бензин...

    Остави коментар:


  • koi4a
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Здравейте колеги, виждам, че темата е стара, но ми подариха такава грейка и не мога да я подкарам, не иска да грее. Купих 2 различни бензина за запалки, но не са марка ZIPO, да не би да е в това проблема да работи само с техен бензин. Четох гледах клипове, всички са доволни, но аз си нямам идея защо не иска да тлее печлето, другото за което си мисля да не би да е от "бърнара" да се е прецакал, щом го продават като резервна част значи се износва, но пък греийката е чисто нова. Моля за помощ ако някой е имал същият проблем и го е решил да сподели
    Последно редактирано от koi4a; 03-12-13, 15:12.

    Остави коментар:


  • жеко
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Скоро пробвах и моята , върши много добра работа вътре в якето все едно че си с още едно яке облечен. И нещо към всички не си купувайте джобна печка на Мил Тек не струва .

    Остави коментар:


  • Sibirski
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Много добро нещо. Имам подобна каталитична грейка от години, японско производство. Нося я само през зима, слагам я на кръста. Препоръчвам на всички.

    Остави коментар:


  • blackfirefly
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Явно си вършат работата и си струват. Ще взема да драсна наколко реда на Дядо Коледа.

    Остави коментар:


  • Стефан
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Тия па кога откриха топлата вода, по 20 долара за кибритена кутия?
    Нормална каталитична грейка. Работи с екстракционен бензин, ценността на помията е че не става за ДВГ, и заради това е само с акциза на разтворителите.
    Съветските, големи по една педя, струваха няколко лева. Може още да ги има някъде. Верно грее, но е странно за използване. Трябва често да го местиш от ръкавица в ръкавица, между ботушите, от джоб в джоб. Където ти стане най-студено. Не можеш да носиш много, понеже са си вещи с обем и тегло, пък се и мачкат. И не можеш да ги спреш изведнъж.

    Остави коментар:


  • blackfirefly
    започна тема Zippo handwarmer?

    Zippo handwarmer?

    Някакви мнения за това чудо? Някой има ли такава печка и струва ли си?

    http://www.zippo.com/products/handwarmer.aspx?bhcp=1

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X