Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Голям ментак , моя "Давид" бе 4,80 в денонощния за цигари и алкохол , вече имам 4 зареждания и още имам в тубата .
    Ама на колко печки ги броиш тия 4 зареждания? Щото аз заредих и четирите, поолях се междувременно, заредих и някакво "Зипо" (запалка) което се подмотваше неупотребявано, сега гледам, че едната печка не е загаснала и си топли... вече 8 чАса

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Голям ментак , моя "Давид" бе 4,80 в денонощния за цигари и алкохол , вече имам 4 зареждания и още имам в тубата .

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    Смени бензина.
    Ще трябва, щото и четирите печки изгаснаха за 4 часа. А този боклучак струваше 4,50 лв. в кварталното магазинче "За 1 лв.". Заредих печките наново с по 1 дозатор (на второ - горно деление) и първото шише свърши

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    И на мен ми мирише доста, следващия ще е Зипо да видим той как е

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Смени бензина.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Най после си купих джобна печка. Китайска, голяма за 17лв с доставката до адрес.
    Дойде в хубава кутийка

    [ATTACH=CONFIG]892039[/ATTACH]
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Вече поръчах 4 печки от тези на Иван Недокланов и ще експериментирам с "Вебасто" тип "суха печка" за... 40 лв.
    Същите, като на снимката на sl.daskalov, но за по 10 лв. парчето. Палнах ги всичките, с това (щото ако ще сме китайци, нека бъдем докрай ) :

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120120172927.jpg
Прегледи:1
Размер:110.7 КБ
ID:5740089

    Два часа работят, но обкръжението ми се оплака от миризмата, затова ги събрах при себе си и ги натиках в мокрите си обувки.

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    При мен с клипера си праскаше 12 часа.От 7 до 19.Неам забележки как се вика.

    Остави коментар:


  • aldr
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Е, важното е колко часа кара с едно зареждане. Вече поръчах 4 печки от тези на Иван Недокланов и ще експериментирам с "Вебасто" тип "суха печка" за... 40 лв.
    От 7 до 17 ч ...интересното е че в началото караше по малко , а после явно памучето се напоява повече и кара тия 10 часа.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Мойта / на жената / със зипо бензин една опаковка изкара 2 работни седмици.
    Е, важното е колко часа кара с едно зареждане. Вече поръчах 4 печки от тези на Иван Недокланов и ще експериментирам с "Вебасто" тип "суха печка" за... 40 лв.

    Остави коментар:


  • aldr
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    Пък аз да кажа за печката.Всеки ден я паля и ползвам.С дейвид роса кара по-малко отколкото със клипера.За зипо не ми се вижда смислено да давам пара.
    Миризмата е минимална или аз вече не и обръщам внимание.Но като цяло съм супер доволен от пущината.
    Мойта / на жената / със зипо бензин една опаковка изкара 2 работни седмици.

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Пък аз да кажа за печката.Всеки ден я паля и ползвам.С дейвид роса кара по-малко отколкото със клипера.За зипо не ми се вижда смислено да давам пара.
    Миризмата е минимална или аз вече не и обръщам внимание.Но като цяло съм супер доволен от пущината.

    Остави коментар:


  • slowtraveler
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Две три натискания на вратата (да обере още малко уплътненията) успяват да напукат външния лед... Но парафина по уплътненията наистина прави чудеса

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    А пък за вратите, ако не са замръзнали ключалките, ами са залепнали , течен парафин прави чудеса
    Залепват гадините. Имам богат опит с "Жигулсън" и др. таралясници от едно време, ама съм го позабравил. Стопля се колата, поизсъхва, ама като я вали цяла нощ сняг на -20 градуса, първият слой, докато е била още топла, се превръща в лед, който я запечатва отвън, не отвътре да залепнат уплътненията. Трябва да млатиш с гумен чук (имам някъде такъв от едно време именно за тази цел) покрай рамките на вратите, за да разбиеш леда и да можеш да ги отвориш...

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    Zippo handwarmer?

    Виж пробвай от истинските Зипо, имам съмнения, че са по-ефективни.
    Апък за вратите, ако не са замръзнали ключалките, ами са залепнали , течен парафин прави чудеса

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Ти не беше ли предложил да е вътре в купето ?
    Да. Няколко градуса вършат чудеса в това време. Например на дъртия ми "Пасат" сутрин не могат да му се отворят вратите от лед (другите коли нощуват под навес на платен паркинг). Влиза синът ми през задна врата или през багажника (комби е), пали, кара, тамън станат използваеми вратите, сутринта - пак неотваряеми. Ще трябва да експериментирам с такава джобна печка в купето. При необходимост - две или три...

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X