Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • cnc82
    коментира - отговор
    Ето тук има.
    https://lightershop.bg/search.html?p...87%D0%BA%D0%B0

  • Kokolay
    отговори
    Препоръчайте откъде да си взема само катализатор ZIPPO.

    Остави коментар:


  • mdn
    отговори
    Печка Зипо си имам,препоръчвам с две ръце.Въпросът ми с повишена трудност е,някой ползва ли печки с батерия и вършат ли работа https://www.amazon.de/s?k=handwarmer...40&ref=sr_pg_1
    идеята ми е,зимно време да стои вечерта на таблото на колата,за да не замръзва предното стъкло.Горяща печка с бензин,не бих оставил без надзор в колата.

    Остави коментар:


  • cnc82
    коментира - отговор
    Утре трябва да дойдат двата модела. Ще дам отчет... 😀

  • siem
    коментира - отговор
    Пали отоплителя и разказвай за резултатите!

  • cnc82
    коментира - отговор
    Взех си го от аптеката - 600 гр. пише . По относителното тегло на бензина го смятам да е към 822 мл.

    Ако греша , някой да ме поправи.
    Последно редактирано от cnc82; 22-01-21, 19:05.

  • cnc82
    отговори
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210122_171319.jpg
Прегледи:404
Размер:24.1 КБ
ID:6698714
    Това шише обаче ми се вижда да е 600 гр.
    Довечера ще ходя до аптеката да си взема едно, което поръчах вчера и ще видя какъв е грамажа.
    Но в интернет това същото навсякъде го пишат, че е 600 мл.
    Може би са намалили грамажа скоро...

    Остави коментар:


  • Juiced
    коментира - отговор
    е как няма да стане, то едно кече, дето се държи от ламаринка

  • cnc82
    коментира - отговор
    Дали зипо катализатора ще стане на китаец ?

  • Juiced
    отговори
    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение

    Калояне доволен ли си от печката ? Че съм на такава вълна и се двуомя между японските и Зипото . И този медицински бензин не е ли 600 гр.разфасовката ?
    Доволен бях докато я ползвахме. Сега от около 2 години стои и събира прах, даже имам още останал бензин от онзи горе. Разфасовката е литър а шишето е като старите шишета за газ. Иначе си взех още един резервен катализатор, защото старият дето дойде с печката изкара 2-3 месеца и спря да пали(като го нагрееш със запалката се вижда как почва да тлее)
    Сега ако си взимам печка, бих взел китайска с катализатор зипо. За 25 кинта ще си със същият резултат.

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
    От: Zippo handwarmer?

    Аз купих на жената печка зипо, от представителят в бг, поръчах и бензин оттам. Стигна за седмица и половина, като пълня лейката догоре. Обаче мисе виде скъпичък за всекидневна употреба.Купих медицински бензин от този : [ATTACH=CONFIG]946315[/ATTACH] ценичката е 12 лв за литър. Мирише малко по-слабо от бензина на зипото, изкарва пак същото време като продължителност - 12-14 часа( със зипото съм изкарвал 15 часа) обаче в началото температурата е по-ниска първите 2-3 часа, след това температурата става по-висока. Иначе гледах ,че има катализатори пак на зипо по 15 лв бройката. А в нета дори има клипове с тунинг на печки - нова по-хигроскопична вата, двоен катализатор итн...
    Калояне доволен ли си от печката ? Че съм на такава вълна и се двуомя между японските и Зипото . И този медицински бензин не е ли 600 гр.разфасовката ?

    Остави коментар:


  • Juiced
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Аз купих на жената печка зипо, от представителят в бг, поръчах и бензин оттам. Стигна за седмица и половина, като пълня лейката догоре. Обаче мисе виде скъпичък за всекидневна употреба.Купих медицински бензин от този : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:medicinski-benzin.jpg
Прегледи:1
Размер:17.6 КБ
ID:5780046 ценичката е 12 лв за литър. Мирише малко по-слабо от бензина на зипото, изкарва пак същото време като продължителност - 12-14 часа( със зипото съм изкарвал 15 часа) обаче в началото температурата е по-ниска първите 2-3 часа, след това температурата става по-висока. Иначе гледах ,че има катализатори пак на зипо по 15 лв бройката. А в нета дори има клипове с тунинг на печки - нова по-хигроскопична вата, двоен катализатор итн...

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Бе то и чипса е в голяма опаковка , ама вътре ... въздух.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Моя бензин е 133 мл. Тоя китайския колко е ?
    Първоначално публикуван от Славка Калчева, "Бяла роза"
    дАли туй ни йе измамъ?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171219_122542.jpg
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5776244

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171219_122557.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5776245

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Zippo handwarmer?

    Ясно .... аз пък се усъмних с опита ми да оставям печката при двигателя , защото един ден на -11 запали без печка, много лесно.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X