Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Не се ли усещате, че е смешно да говорите за война, а да давате за пример филмчета?

    Войната е нещо гадно, отвратително, да не дава Господ да преживеем такова нещо. Там побеждава този или ако щете това оръжие което успее да порази противника преди той да го порази. Как става това-начини хиляди. Ако(пак казвам-недай Боже) стане войн а може да се окаже, че тези които са се подготвяли за война не са уцелили точния вид на войната, и се окаже, че успеха е доста встрани от планираните начини за постигането и.

    От друга страна филмите се правят за забавление на публиката. Която в по-големия процент(разбирай "таргета" на филма) е разгевезения запад. Който си иска забавление...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      От времето на Виетнамската война ,американците не са водили истинска битка.

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        В днешно време трябва да се молим политиците да не си изгубят разума и да стане страшно.В една воина няма победители има само страдание.

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Хехе, ти пък даде и един пример... "Родени убийци" е метафора, ако не си забелязал. Такъв "убиец" е сержантът, който търчеше да сере преди всяка битка край пътя, или оня с картечницата, който от страх и мерак да е "убиец" разстреля камилите, и май най- храбрия измежду тях беше журналистът. Филмът точно показа какви "убийци"са войниците им и това не е за хвалене, ама никак.
          Ако си видял само това от филма... или сме гледали различен филм или през различни очи...
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            От времето на Виетнамската война ,американците не са водили истинска битка.
            По тази логика- руснаците не са водили истинска война след Втората Световна... Щото явно тва там как беше ....Афгатистан не се брои за война.......
            Общото за всички армии навсякъде по света е, че винаги са ужасно готови за .... миналата война. Примери колкото щеш. Лично аз в част от времето си се занимавам с разни плажни концепции за настоящите войни.... Каква ще е следващата? Нямам идея. Но по всяка вероятност ще се води основно в населени места- няколко поста по- нагоре съм казал и защо.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Искам само да попитам колегата нещо и преставам да пиша.Колега,ти в казарма ходил ли си и коя година?

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                Ако си видял само това от филма... или сме гледали различен филм или през различни очи...
                Ами явно сме гледали различни филми. Много забавен филм, затова го гледах към три пъти.

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Аз ли.... Приятно ми е -1994-1996 танкист строеви (Т 55)+ парашутист (отбора на ШЗО по парашутен многобой),(не ме питай къв е тоя абсурд - питай родните военни гении). За малко да остана на служба но след първата година ми дойде акъла. Към настоящият момент старши лейтенант о.р. Отделно съм си вял дебелия гъз насам натам и по стечение на обстоятелствата в момента имам пръст в подготовката на родните контингенти за мисии зад граница. Ако трябва ще приложа и писмени доказателства по темата.
                  Последно редактирано от Mad Dog; 21-02-12, 21:13.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Ами явно сме гледали различни филми. Много забавен филм, затова го гледах към три пъти.
                    Аз съм го към 15 ... черпя "мъдрости" от там...
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                      Аз съм го към 15 ... черпя "мъдрости" от там...
                      Хахаха, добре, предавам се, печелиш по бройки.

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:3
Размер:100.5 КБ
ID:5350153
                        За да не кажете, че се си говоря празни приказки.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          ако това поддърАжане на мира е като оная борба за мир, дето я помним, бая перушина ще хвърчи
                          Последно редактирано от IvanIvanovi; 21-02-12, 21:19. Причина: правопис, кво друго
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            ако това поддърАжане на мира е като оня борба за мир, дето я помним, бая перушина ще хвърчи
                            За щастие за момента родният контингент основно си поддържа макарите. Щото сме външния периметър на вътрешния периметър на база пазена от страхливите и негодни за нищо американци:
                            ISAF - I Saw Americans Fighting
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              е, значи макари ще фърчат - ние сме прашинка, никой няма и да се замисли, преди да ни прегази, а и на никой няма да липсваме.........

                              "Пикник край пътя"
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                Щото сме външния периметър на вътрешния периметър...
                                Това като израз ми хареса.А иначе и аз подозирах че е така, но въпреки всичко мисля че участието на българи там е полезно за част от тях, тези който искат да са професионалисти в военното дело, а такива хора съм сигурен че имаме.Това си мисля че ще е добре и за България като цяло, все ще дойде време тези хора да заемат полагащото им се място в държавата.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X