Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Не се учудвай, твърде много пари и усилия се хвърлиха в пропагандата и в едната и в другата, че и третата посока - нормално е да има "паднали жертви" от всички страни. Но пък от друга страна едните "жертви" твърдят, че вадят винаги "Нормална, елегантна, цивилизована и обоснована реакция" пред останалите, а другите са едва ли не "промивки" и обратното. Не се ли уморихте от противопоставяне - не знам.
    Би ли ми показал мой пост в който съм минал рамките на добрия тон и съм нарекал руснаците алкохолизирани блядове-туземци примерно? Ми не- дълбоко уважавам и ценя руския народ и руската култура, но руския империализъм не ми понася.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Хехе, е как - просто няма начин да не е "нормална, елегантна, цивилизована и обоснована реакция" в противовес на "грубата, продажническа и вся остальная".


      П.П. А, той Цезаря вече го е казал...

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        Не се учудвай, твърде много пари и усилия се хвърлиха в пропагандата и в едната и в другата, че и третата посока - нормално е да има "паднали жертви" от всички страни. Но пък от друга страна едните "жертви" твърдят, че вадят винаги "Нормална, елегантна, цивилизована и обоснована реакция" пред останалите, а другите са едва ли не "промивки" и обратното. Не се ли уморихте от противопоставяне - не знам.
        Аз лично бих се уморил от противопоставяне едно към петдесет, което е горе долу съотношението между обосноваващи се и страстници когато се води подобна дискусия. За "жертвите" - хайде холан По-голяма жертва от петдесет "рускооръжейници" в вкопчени в неравна битка с един западен такъв - здраве му кажи

        Не ме разбирай погрешно, аз предпочитам руското оръжие. По-красиво е
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
          ... но руския империализъм не ми понася.
          Мене ничий империализъм не ми понася, защото независимо от посоката - същността им е една и съща.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            Би ли ми показал мой пост в който съм минал рамките на добрия тон и съм нарекал руснаците алкохолизирани блядове-туземци примерно? Ми не- дълбоко уважавам и ценя руския народ и руската култура, но руския империализъм не ми понася.

            С риск пак да излезна от темата "танк", ще ти кажа че много на дълбоко го обясняваш.За много хора или примираш безусловно по "братушките" или си враг, няма средно.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Какво ниво? Четворката значи пряка двустранна връзка между Пентагона и последния кашик къде да е по света. С пряко задействане на всички нужни му средства за поразяване по негова заявка, и получаване на преки команди за действия. Е, не проработи в Ирак, не работи и в Афганистан. Ако утре иранците гръмнат някъде бомба, там няма да работи и С1, камо ли нещо повече.

              Нашето това, нашето онова, ... Нашето ни го изпочупиха новите ни съюзници, и то никога вече няма да работи. Ония разработки от 70-те тогава си бяха на мястото, а много от тях бяха изобщо единствените в света. 40 години по-късно, който си има държавност, си има и адекватните за времето си технологии.

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                Хехе, е как - просто няма начин да не е "нормална, елегантна, цивилизована и обоснована реакция" в противовес на "грубата, продажническа и вся остальная".


                П.П. А, той Цезаря вече го е казал...
                Колега въпрос на начин на водене на спора. Когато се води интелигентно и с доводи- няма лошо. Когато отговора е "Путин каза" "Руснаците могат" без да е подкрепен с някакви факти.... Извиняай.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Какво ниво? Четворката значи пряка двустранна връзка между Пентагона и последния кашик къде да е по света. С пряко задействане на всички нужни му средства за поразяване по негова заявка, и получаване на преки команди за действия. Е, не проработи в Ирак, не работи и в Афганистан. Ако утре иранците гръмнат някъде бомба, там няма да работи и С1, камо ли нещо повече.

                  Нашето това, нашето онова, ... Нашето ни го изпочупиха новите ни съюзници, и то никога вече няма да работи. Ония разработки от 70-те тогава си бяха на мястото, а много от тях бяха изобщо единствените в света. 40 години по-късно, който си има държавност, си има и адекватните за времето си технологии.
                  На бригадно ниво- C3 - със сигурност работи- това съм виждал- в Пентагона не са ме пускали. Поне съм го виждал. SOCOM са на C4 ниво - от поне пет години акция на ниво "екип" се ръководи от контролна зала с около 80-90 човека . Израелското както казах съм го видял на бригадно ниво. На ниво кашик това вече е в рамките на войник на бъдещето....
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Не ме разбирай погрешно, аз предпочитам руското оръжие. По-красиво е
                    Не обичам никакво оръжие - пацифист съм. Ако не мога да се оправя с ръцете и краката си - вероятно и с оръжие няма да се оправя.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      С риск пак да излезна от темата "танк", ще ти кажа че много на дълбоко го обясняваш.За много хора или примираш безусловно по "братушките" или си враг, няма средно.
                      Аз освен всичко останало съм и магистър по история.... Което много бързо ме прави непримирим с братушките по дифолт. Аз пък обичам оръжието- хоби ми е от 20 години а от 15 тина и професия. Обичам и танковете- и понеже така или иначе имам възможност да посещават кажи речи всички водещи изложения на оръжейна техника , винаги се възползвам- да се гмурна вътре да поразпитам......
                      Последно редактирано от Mad Dog; 22-02-12, 20:05.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                        Аз освен всичко останало съм и магистър по история.... Което много бързо ме прави непримирим с братушките по дифолт.
                        Аз пък освен всичко останало имам глава на раменете си, която обикновено ползвам по предназначение.
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          ...руснаците ще разчитат не толкова на съвършената си военна техника, а на съвсем друго...
                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          ...руснаците могат да преживеят и 10годишна война в тяхната държава...
                          В резултат на такава "стратегия" за стотина години Русия от една нормално населена държава, днес представлява територия, по-рядко (в порядъци) населена от Сахара...
                          Ето този именно ресурс те вече нямат - безвъзвратно!

                          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                          ...магистър по история.... Което много бързо ме прави непримирим с братушките по дифолт...
                          Ето това е тотално извън всякакъв капацитет за асимилиране на девет десети от масата.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Оооо... Ще има да гледаме интересно кино след 2-3 години. Дано да си помните позициите отсега ...
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              Оооо... Ще има да гледаме интересно кино след 2-3 години. Дано да си помните позициите отсега ...
                              Не съм сигурен какво точно искаш да кажеш, но ако имаш предвид някакви конюнктурни положения и съответните вариации във мирогледа - много се бъркаш.
                              Когато говоря по подобни въпроси, аз съвсем не го правя от "висотата" на собствения си четиридесетина и малко годишен жизнен път, а на основа произход и семейни традиции, каквито ти не можеш нито да си представиш, нито подозираш. Нищо лошо не искам да кажа с това по твой адрес, но наистина е така - вервай ми.
                              Сигурен съм поне, че уверено напипваш разликата със кухият патос основан на две години принудително пребиваване във казарма, последвано от "ефрейторстване в запаса".
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Дреме ми. Свикнал съм да си заставам сам с моята си позиция, а не с това "знаеш ли кои са нашите". Нагледал съм се и на активни борци против фашизъма и на активни борци против комунизъма. И на още няколко типа "активни борци". По същество - никаква разлика.
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X