Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    От известно време се носи слух, че спират от производтво калибар 9х18, на Макаров, вярно ли е?
    Последно редактирано от giorgio; 23-12-09, 09:28.

    Коментар


    • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Това едва ли може да стане, защото Макаров е основно късо оръжие в БА и МВР, а и да спрат производството, сигурно има толкова голями налични количества по складовете, че ще ги стреляме следващите поне 100 години. И като те свършат, ако ние сме толкова гламави да им спрем производството, ще ги произвеждат много други производители като S&B

      П.П. Виж какво става с боеприпасите 7.62х25 за ТТ, спряли сме им производството някъде 1960 година, пък има още колкото искаш..
      Последно редактирано от giorgio; 23-12-09, 09:26.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Макоранко си е макаренко, здраво пищов , а барнешлиго -стреля точно

        Коментар


        • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Момчета, да ви разкрия един малък ъпдейт за Макаренко. Нали знаете онова неприятно пропадане при спусъка, на самият край?! Та ето какво измислили майстори по невъзможни неща. Пробвайте дали ще стане и с Макаров българско производство.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            Момчета, да ви разкрия един малък ъпдейт за Макаренко. Нали знаете онова неприятно пропадане при спусъка, на самият край?! Та ето какво измислили майстори по невъзможни неща. Пробвайте дали ще стане и с Макаров българско производство.
            С телчицапо български!Интересно е.Възвратната работи с големи сътресения и се разтяга в основата по време на работа.И ако разбута телта рискуваш да не можеш да произведеш следващ изтрел.Аз лично ,не мога да си позволя този риск.А точно тоя ПМ на снимките, е едно към едно с Б-я ПМ.Така че нямат разлики ,за да не стане.
            Последно редактирано от rumaneza77; 23-12-09, 18:06.
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Да ти кажа че човек, предложил този ъпгрейд, активно исползва Макаренко на Северен Кавказ и не се притеснява от евентуални рискове. Само казвам, че е работи и проверено в реални условия.

              Коментар


              • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Да ти кажа че човек, предложил този ъпгрейд, активно исползва Макаренко на Северен Кавказ и не се притеснява от евентуални рискове. Само казвам, че е работи и проверено в реални условия.
                Защо пък неПросто казах(аз лично.........)

                П.П. А това е прадядото на всички ПМ.Първия краен модел от конструктора Ю.Макаров ,приет за производство след успешни изпитания.Забележете годината!
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от rumaneza77; 27-12-09, 00:05. Причина: допълване
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Само забравих да добавя че това не е телчица, а здрав телбот от неръждавейка. Первый мой "Макар", зачислен на мое име в поделение, бе с две години по-стар от мен, а аз съм доста старичек!
                  Последно редактирано от Sibirski; 28-12-09, 13:19.

                  Коментар


                  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Колеги аз също имам МАКАРОВ ........ има една поговорка " Няма калпав инструмент има калпав майстор " за цената си и за качествата си е просто перфектен ...... а и все пак живеем в България утре ще им щукне да приберат оръжията ...защо да горя с 1000 лева ......

                    Коментар


                    • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Предстои ми напролет да си заприходя едно такова животинче, защото съм му фен, но се чудя и мая от многото варианти и най-вече производители - кои за момента са най-качествените изпълнения - руско ли, кои години на производство....
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Каква е разликата м/у ПМ и ПММ?
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                          Каква е разликата м/у ПМ и ПММ?
                          ПМ и ПММ http://www.pishtov.com/Russian/FrameSetPM.htm
                          pishtov.com

                          Коментар


                          • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            колеги от скоро съм сопсвеник на пм армеиски образец от 88г. страхотен пистолет за сажаление още немога да го разгреиа тъикато е в кос но на 20 си го взимам и тогава ще видя на какво е способен

                            Коментар


                            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Първоначално публикуван от santanavlad Преглед на мнение
                              колеги от скоро съм сопсвеник на пм армеиски образец от 88г. страхотен пистолет за сажаление още немога да го разгреиа тъикато е в кос но на 20 си го взимам и тогава ще видя на какво е способен
                              Моля, опитайте да пишете по-разбираемо, ползвайте главни букви, слагайте по нялкоя запетайка... и проверявайте в речниците, ако не сте сигурен, как се изписва дадена дума на български!
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RMtz9...eature=related

                                И няма да го взИмеш от КОС,може да го вземеш,не дай боже!

                                Едва ли ще спрат производството на тази муниция.Пък и представяш ли си какво количество произведено джепане от тоз калибър има сделано и неизпуцано.Нали се сещаш, при условие,че си освобождажаш студентите /или курсантите/от занятия,заради парното,колко още време ще е щатно оръжие макареца.То все едно да питаш кой ще изпълнява еър полисинга занапред,еми- МИГ 29,докато може.Боже пази България!
                                Последно редактирано от giorgio; 11-01-10, 20:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X