Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сталин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сталин?

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    Бъл, бъл, бъл... "А вие що биете негрите ?"

    Горе някой спомена "ако нямаш какво да кажеш по-добре нищо не казвай, щот' се излагаш"... Та ? Как викаш ще спреш тоя велик човечец за който мечтаеш да не те разчисти ТЕБ след като разчисти тези които искаш да разчисти ? Нещо не видях отговор... Ще разчиташ на личния си чар ли ? Или на обещанията му ? Нали за да свърши работата, първо трябва да му дадеш абсолютната власт ? Как ще му я вземеш после ? Договор ли ще подпишете ? Ако го наруши - ще го съдиш от концлагера ли ? Или от отвъдното ? Кажи да чуем...
    Негрите ги бият там при вас, в Щатите, тук в Европа са добре дошли и работят. А понеже виждам, че и от космически полети разбираш само да ти кажа, че не кой да е, а именно създателят на Фау-1 и Фау-2 /V-1, V-2 -- първите балистични ракети в Света, бомбардирали Лондон/, пленен от американците и отведен в САЩ, е и Генералния директор на НАСА /представи си/, ръководил първите космически полети на САЩ. А за чистенето нищо немога да ти кажа, братче, имам си чистачка, тя се занимава с това.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #17
      От: Сталин?

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение

      Ако го наруши - ще го съдиш от концлагера ли ? Или от отвъдното ? Кажи да чуем...
      Как–какви са тези въпроси?!–ще си ляга кротко под гилотината,в газовата камера или на въжето с думите "За родину,за Сталина/Хитлера".
      И ще се утешава с мисълта,че и други диктатори е имало по света(не видях някой да подкрепя тях,но вероятно ще се появят и техни фенове).
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #18
        От: Сталин?

        Имаше една статия, че руските деца ги учат в учебниците... че Сталин е положителен исторически образ. Не я намирам в момента.
        цитат:
        Който не помни историята е обречен да я повтори!
        Че и останалите наедно с чалга-поколението!

        Коментар


        • #19
          От: Сталин?

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          Негрите ги бият там при вас, в Щатите, тук в Европа са добре дошли и работят. А понеже виждам, че и от космически полети разбираш само да ти кажа, че не кой да е, а именно създателят на Фау-1 и Фау-2 /V-1, V-2 -- първите балистични ракети в Света, бомбардирали Лондон/, пленен от американците и отведен в САЩ, е и Генералния директор на НАСА /представи си/, ръководил първите космически полети на САЩ. А за чистенето нищо немога да ти кажа, братче, имам си чистачка, тя се занимава с това.
          Ясно. Виждам че водим диалог по същество
          Нещо по въпросите ми ще коментираш ли, или ще си говорим и за ланския сняг ?

          За Вернер Фон Браун винаги има време да си говорим, само да изясним въпросите по стройната ти теория по-горе ?
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            От: Сталин?

            Мишоци прав си ама Гоблин ми е приятел който не вярва в очевидното и не грубо а постепенно трябва да види и осъзнае какво ние наричаме наш свят.И дали желаем да го променим.

            До Гоблин

            Много хора са умрели с радост след изстрел в тила знаейки че умират за доброто на държавата.

            Ти фанатизма на кое место го слагаш в нашия регион.Поздрави
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #21
              От: Сталин?

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Не е истина–да чуя някой да каже,че уважава и Хитлер и Сталин.
              Били изчистили мърсотията–кой пък казва кое е мърсотия и кое не,и кога този който го определя,ще те погледне с лошо око.Имали били идеали–имали са и то какви и колко извратени....
              Да,може да се каже,че разликата между Хитлер и Сталин и в отношението към тях е чисто случайна и е резултат от случайността единия да се е оказал губещ,а другият победител.
              Но да симпатизирам на някой от тях...няма как да стане(въпреки че виждам ежедневно повече причини за да започна да подкрепям методите им,от мнозинството хора във този Форум,пак не бих им симпатизирал).
              Истина е. Големите уважават враговете си. Пази ме, Боже от приятелите ми, с неприятелите аз знам какво да правя.
              Щом смяташ СССР за победител .......... . Ама те фактите говорят сами - всичкото бляд дава мило и драго да се уреди в Германия. Лично познавам руснаци, бивши военни от базите в ГДР. Точно преди да ги върнат обратно като падна Стената, хвърлиха фуражките и избягаха с наслада в ГФР-то, там, при класовия враг. Виж, обратното - не бих казал . Даже самия руски президент ползва Мерцедес-Бенц, ако незнаеш.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #22
                От: Сталин?

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                Мишоци прав си ама Гоблин ми е приятел който не вярва в очевидното и не грубо а постепенно трябва да види и осъзнае какво ние наричаме наш свят.И дали желаем да го променим.

                До Гоблин

                Много хора са умрели с радост след изстрел в тила знаейки че умират за доброто на държавата.

                Ти фанатизма на кое место го слагаш в нашия регион.Поздрави

                Аааа, тц

                Нали точно за това говорим. За доброто на държавата се приема с радост изстрел в тила само от вражеска ръка. И то по възможност - след като си навредил яко на разстрелващия, защитавайки тая същата държава.

                И се връщаме на изходна позиция - че за да си заслужим куршум в тила, някой е решил че сме станали врагове. И взел че забравил да ни пита какво мислим по въпроса. А пък на тоя същия, до вчера сме му пляскали с ръчички че избивал другите врагове, ония дето сме се молили "някой" да ги поизбие...
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: Сталин?

                  Ей хора! Кой реве за Сталин? Диктатурата може да има плюсове, ама баш него ли намерихте за пример?
                  Прочетете какво е било! Унищожавали са по възможно най-жесток начин напълно невинни хора. Свои, не врагове, с десетки милиони.
                  Тази книга трябва да се изучава в училище!
                  Архипелаг Гулаг
                  Между другото във връзка с една друга тема в спама, тази книга я търся да я купя хартиена и не можах да я намеря.
                  От коментари на читатели:
                  Разбира се, книгата е невероятна, просто без коментар. Но въпреки, че изпитвах леко неудобство, че я чета безплатно, то когато попитах в една антикварна книжарница колко струва, се оказа, че е само 170 лв. (информацията е към 29.12.2008 г.).
                  Кой е Солженицин:
                  http://www.novinar.net/news/arhipela...0NjszMw==.html
                  Гинзбург е изпратена в Колима, в североизточния край на Сибир. Там политическите затворници са надзиравани от обикновени престъпници. Логиката зад тази лагерна йерархия сочи "социалната близост" на крадците и убийците с пролетариата, докато "политическите" са смятани просто за "вредители".
                  Ще изчистели боклуците, викаш...
                  Сами Брежнев е отричал Сталин и похватите му, за какво си говорим?
                  Последно редактирано от Rabin; 26-06-10, 10:40.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сталин?

                    Колкото да четем, да гледаме филми и да изучаваме историята, едва ли можем да си представим истинския ужас в който подобни личности въвличат човечеството.
                    И колкото и да роптаем срещу времето в което живеем, трябва да сме щастливи, че вече 65 години в Европа няма войни, ако изключим това което се случи в Югославия. Такива големи периоди на "затишие" в Европейската история поне аз не мога да си спомня.
                    Ще ми се да вярвам, че вече сме тръгнали по правилния път и връщане назад няма да има.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сталин?

                      Великата демокрация и равни права на човеците по света рано или късно ще избие на някъде, защото малката част работещи ще откажат да издържат равноправните си събратя които единствената им занимавка е да се размножават като мухи и да консумирет демократични права.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сталин?

                        С Ингушетите се е отнесъл много зле Сталин.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сталин?

                          Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                          Великата демокрация и равни права на човеците по света рано или късно ще избие на някъде, защото малката част работещи ще откажат да издържат равноправните си събратя които единствената им занимавка е да се размножават като мухи и да консумирет демократични права.
                          Kaкво общо има Сталин с това?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сталин?

                            Първоначално публикуван от sir Borko Преглед на мнение
                            С Ингушетите се е отнесъл много зле Сталин.
                            И с ичкерийците. Решил че им е тясно в Кавказ, та ги преместил в Казахстан.

                            Да, изпитвам огромно уважение към Йосиф Виссарионович. Защо - дълга тема. И да, ако бях един от милионите в ГУЛАГ, едва ли бих го уважавал толкова. Но не съм. И си имам своите причини да мисля, че е бил велика личност.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сталин?

                              Ами именно от човешка гледна точка, това за мен е едно от най-големите противоречия. Един бандюга с пиетет към виното, жените и кражбите - е как такъв човек тръгва към политиката ?? Там са съвсем друга порода. Мисля си, че извън световните заговори има огромна доза шега на съдбата и адска случайност. Както е казал един древен китайски генерал- 95 процента от войните по света са плод на недоразумение.
                              Същата шега на съдбата е според мен, в такъв момент да няма в Англия по способен военолюбец от бездарника ЧЪрчил, който освен , че загуби всички битки и попиля империята с важно изражение, накрая и 6 тома мемоари написа.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сталин?

                                Сър, никаква случайност няма тук - човека съвсем целенасочено си е драпал към абсолютната власт. И именно за това е изклал ленинската генерация - точно тези които си го спомнят като "бандюга с пиетет към виното, жените и кражбите" и момче за дребни поръчки на Ленин - леви уклонисти, десни уклонисти, троцкисти и пр. И е оставил живи тези които не помнят Коба като дребен гангстер от Тифлис, а Великия кормчия на всички времена и народи. С малки изключения разбира се.

                                Интересен факт от филма "Последний миф" - към '39-та година Сталин е държал в главата си около 30 000 имена - на практика целия висш военен, партиен и икономически апарат (само не ме питай как са го сметнали това - и аз не знам)
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X