Обява

Свий
Няма добавени обяви.

XR мания - 400/440сс

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: XR-400

    Първоначално публикуван от kokolighta Преглед на мнение
    Да не е един от Стара Загора? Ако е той има някакав проблем с документите
    Не е тои мотора е нов внос и не е регистриран в България все още.
    ----------Moto lud-Troyan----------
    няма непреодолим път за упоритите

    Коментар


    • #47
      До: XR-400

      Да де и този е внос от Англия и не е регистриран защото няма документи или имаше някакви но примерно за хр250, абе някаква мешавица. Поздрави
      [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

      Коментар


      • #48
        До: XR-400

        В Клисура ли е?
        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

        Коментар


        • #49
          До: XR-400

          Вече и аз съм собственик на една такава машина ,сега през студа ще я прегледам и като се по отопли ще я пробвам и ще дам мнение за нея на пръв поглед съм доволен незнам да но съм направил правелния избор.
          ----------Moto lud-Troyan----------
          няма непреодолим път за упоритите

          Коментар


          • #50
            До: XR-400

            Първоначално публикуван от Valex_82 Преглед на мнение
            Вече и аз съм собственик на една такава машина ,сега през студа ще я прегледам и като се по отопли ще я пробвам и ще дам мнение за нея на пръв поглед съм доволен незнам да но съм направил правелния избор.
            Взе ли го ? А честито, дано да е читава машината !
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #51
              До: XR-400

              Първоначално публикуван от Valex_82 Преглед на мнение
              Вече и аз съм собственик на една такава машина ,сега през студа ще я прегледам и като се по отопли ще я пробвам и ще дам мнение за нея на пръв поглед съм доволен незнам да но съм направил правелния избор.
              Да ти е честит и със здраве!

              Сложи някоя снимка?!
              От с.Тъжа ли го взе?

              Коментар


              • #52
                До: XR-400

                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                Да ти е честит и със здраве!

                Сложи някоя снимка?!
                От с.Тъжа ли го взе?
                Ако е от Тъжа аз го знам оня е почти нов.Аз говорих с момчето от Англия.Те си знаят.Да е жив и здрав да покараме някой ден заедно.

                Коментар


                • #53
                  До: XR-400

                  Не е от Тъжа а от град Клисура до Карлово мотора пак е нов внос от Англия но е каран маи само офф роад че има някои подобрения ето о снимките
                  Прикачени файлове
                  ----------Moto lud-Troyan----------
                  няма непреодолим път за упоритите

                  Коментар


                  • #54
                    До: XR-400

                    Първоначално публикуван от Valex_82 Преглед на мнение
                    Не е от Тъжа а от град Клисура до Карлово мотора пак е нов внос от Англия но е каран маи само офф роад че има някои подобрения ето о снимките
                    Ако си вманиачен на темата външен вид погледни тук http://www.aloop.com/Seat-Tank-Kits-400.htm
                    [IMG]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #55
                      До: XR-400

                      Първоначално публикуван от killerbee Преглед на мнение
                      Ако си вманиачен на темата външен вид погледни тук http://www.aloop.com/Seat-Tank-Kits-400.htm
                      Да това с корите на резервара определено ме заинтересува иначе изглежда много посен някои знаели от какъв модел ще паснат наи добре.
                      Прикачени файлове
                      ----------Moto lud-Troyan----------
                      няма непреодолим път за упоритите

                      Коментар


                      • #56
                        До: XR-400

                        На този от снимките не само корите са му сменени. Като го гледам му е сложен комплект резервоар с кори, а също и седалката е променена(направена е по-висока). Като цяло, този от писледните снимки изглежда много добре.
                        Иначе във форума се продаваше(мисля, че още се продава) един ХР 400, на който са му сложени кори, захванати в/у оригиналния резевоар на ХРа и лично на мен хич не ми пасва като изпълнение.
                        Все пак той си е въздухар и резервоара е проектиран за добра визия без кори и като му се пляснат отгоре му някакви си, според мен се загрозява повече.

                        Коментар


                        • #57
                          До: XR-400

                          Все пак той си е въздухар и резервоара е проектиран за добра визия без кори и като му се пляснат отгоре му някакви си, според мен се загрозява повече.[/quote]

                          Незам то си е до вкус но понеже моя няма лепенки и за тва изглежда малко посен се допитах за кори но и лепенки ще му свършат работа за сега пък после ще видим .А бе като знам какво ще му се случва маи и така си е добре
                          ----------Moto lud-Troyan----------
                          няма непреодолим път за упоритите

                          Коментар


                          • #58
                            До: XR-400

                            Колеги даите един
                            Manual за XR 400
                            На всички ште е от полза

                            Коментар


                            • #59
                              До: XR-400

                              Ето линк към MANUAL....
                              Файла 100 мегабайта
                              Най горе на страницата ...казва се 1996-2004%2520XR400R.pdf

                              http://www.plakatista.com/offroad/

                              Enjoy
                              [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                              Коментар


                              • #60
                                До: XR-400

                                Малко да съживим темата с нещо интересно....

                                Една статия от април 1996г. при пускането на модела - http://www.motorcycle.com/manufactur...ght-15055.html

                                Още една хубава статия на същото списание от лятото на 1997г. - тест на XR 400R и KLX 300R - http://www.motorcycle.com/shoot-outs...300r-3334.html

                                Малко технически данни, че гледам в темата няма такъв линк - http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...r400r%2096.htm
                                Липсва въртящият момент, а той е 33Nm/3.4kg при 5500об.
                                Последно редактирано от Жоро Донечки; 21-03-08, 10:53.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X