Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLX 650 R и С

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kawasaki KLX 650 R и С

    Аз вече работя по въпроса. От мотора свалих доста неща. По моя преценка съм олекотил към 10кг. Най-много свалих от ауспуха, задните степенки, както и от маската с фара и стойката към тях. Махнах и други разни дреболии, като предпазителя на веригата, разни ненужни пластмаски, мигачи и други простотии. Лошото е, че не остана още много за сваляне. Поради тази причина смених тактиката и се хванах да олекотя себе си. За сега съм свалил 13кг. и продължавам да тунинговам. Остават ми само още 23кг.

    Още един въпрос. Засякох разхода на гориво. Даде ми 10/100 при градско каране със зверска газ. Изобщо не го жалех. Напъвах го колкото може да върви. Не знам как не му излезе буталото през ауспуха. Голям тормоз беше и все пак ми се струва множко. Смятам сега да го засека как е при леко икономично каране. Какво мислите за този разход? Пробвали ли сте вашите кончета на брутална ръчка колко горят?
    "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

    Коментар


    • До: Kawasaki KLX 650 R и С

      Хм , моя катър не съм успявал досега да го накарам да изяде повече от 7/100. Но пък до такава степен мразя бруталната ръчка , че още не знам дали има ограничител на оборотите този мотор.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • До: Kawasaki KLX 650 R и С

        абе моят ми даваше 7/100 при скоростно ендуро ама вдигнах иглата на последното деление и сега ми даде 10/100 , а преди това беше на пред последното и вазможно ли е чак такава разлика се чудя,а свеща е бяла кам леко розова

        Коментар


        • До: Kawasaki KLX 650 R и С

          Как беше казал гарвана на вълка и мечката в един виц - кат не знаете да летите що се е.авате?

          Ако не си променял нищо по всмукателните и изпускателните пътища, по-добре си връщай иглата дето е била кога са го сбрали япончетата. Промяната на съотношението в горивовъздушната смес в която и да било посока освен идеалната е заклеймена в този форум.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • До: Kawasaki KLX 650 R и С

            Мойта игла оригинално няма деления. Има само един единственна начин по който можеш да я сглобиш. Тея игли с деленията ги гледах в нета да се продават като тунинг част и са в комплект с по-големи жигльори.
            "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

            Коментар


            • До: Kawasaki KLX 650 R и С

              моята игла е с 5 деления и шибара е сменен дупчицата която е отдоло за е 7мм ауспуха е отворен ама до скоро изпускателния вал беше с един заб назад и при сегашните настройки свеща беше керемидена и палеше на четварт , а сега нагласих вала и сас старите настройки на карба пали доста по тежко главния жигл. е 145 малкия 45 болта за тихите на 1.25 иглата на предпоследното дел. , а свеща е бяла и харчи 7/100 а ака сложа по голям жигл. за да стане свеща пак керемидена то ще ми трябва бензиновоз

              Коментар


              • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                A така като я оставиш да ти е бяла от високата температура ще ти трябват и клапани в най-скоро време. Просто ще прегорят значително по скоростно от нормалното а и не само те. По-добре го оправи. Аз бих го оправил.
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                  и какво да сторя дай предложение

                  Коментар


                  • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                    Е май ще се наложи да търсиш предистория , и да центроваш всичко според тунинга който е правен. Другия вариант - връщане към оригинала.
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=47757 като се рових из форума и намерих това. че то моята свещ в момента е като тази на 1 та снимка и мисля че няма нужда да се претеснявам и базикам мотора си просто сам свикнал с предишните си мотори да имат ясно изразен черен или червен цвят

                      Коментар


                      • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                        Имам си ш..ан проблем. Пристигна ми фатбара. Много му се кефя. Смятах да наравя преходници на кормилото от 22мм на 28мм. Хем щеше леко да го повдигне. Добре ама не. Оказа се, че болтовете на черупките на трипътника са твърде близо един до друг и няма място за по-дебело кормило. Много лошо. Не знам какво да правя. Някакви идеи? Единственото, което ми хрумва е да сменя трипътника с друг, но не знам от какво Кавазаки ще пасне. А толкова му се радвах на това кормило. Не е честно!!!
                        Последно редактирано от Станислав_; 21-03-09, 17:39.
                        "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                        Коментар


                        • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                          Продават се преходници от 22 на 28мм...стават точно...
                          MG RACING

                          Коментар


                          • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                            Не си разбрал колега. Няма как да ползвам такъв преходник. Резбите в трипътника са твърде близо една до друга. Болтовете няма как да минат покрай кормилото. Ако беше толкова просто до сега да съм си направил сам такива преходници. Аз лично не виждам друг вариант освен да сменя целия трипътник. Проблема е, че не знам от какво ще пасне. Сигурно и вие не знаете.
                            "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                            Коментар


                            • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                              Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
                              Не си разбрал колега. Няма как да ползвам такъв преходник. Резбите в трипътника са твърде близо една до друга. Болтовете няма как да минат покрай кормилото. Ако беше толкова просто до сега да съм си направил сам такива преходници. Аз лично не виждам друг вариант освен да сменя целия трипътник. Проблема е, че не знам от какво ще пасне. Сигурно и вие не знаете.
                              Знам.
                              Преходника има два комплекта болтове...едните хващат преходниците към трипътника(и болтовете остава под кормилото) другите болтове хващат самото кормило...дано си ме разбрал...
                              MG RACING

                              Коментар


                              • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                                Схванах ти мисълта. Не съм виждал такива. От къде да намеря такъв за КЛХ-а. А някой има ли идея как се наричат тия преходници на английски. Не знам под какво име да ги търся в ибей.
                                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X