Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Ivan Minkov
    Момчета и момичета!
    Здравейте!
    Чисто нов съм във форума. Още от самото начало и ме запалихте по тоя KDX! Абсолютно начинаещ съм и когато четях мненията за него, разбрах от къде трябва да започна. В началото мислех да се хвърлям на DR600, Xl600 и тн. но сега нещата стоят друго яче.
    С нетърпеие очаквам да прочета още мнения. Поне за сега това са ми възможностите (само да чета), а се надявам и в най-скоро време да се видим и да покараме!

    Поздрави на всички !
    Здрасти земляк,ако си толкова запален дай си координатите че аз често карам около Левски. Тъкмо да се съберем повече запалени на едно място.

    Коментар


    • аве я кажете ся кво да правя,истарва ми задния амортисиор и се чудя дали да ро ремонтирам или да си взема нов намерих тука едни нови за 150 лв.кво ше кажете по вапроса.

      Коментар


      • да не са едни червеникави с жълти пружини

        Коментар


        • за какъв мотор търсиш амортисор
          KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

          Коментар


          • и задните могат да се ремонтирват, ако я закъсаш ще ти кажа къде може да си го направиш
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • за кдх200 по принцип,а вапросния е някакаф универсален маи то не знам дали се захваштат еднакво на повечето,ми сас червена пружина и маи амортисиора беше жалтиникав няма маи марка и там кадето е хидравличното бутало вав пружината дето се вижда една прачка по принцип,тоя има някакав гумен маншон да не влизат боклуци сигурно,иначе някои от вас карал ли е сас ремонтиран и дали издаржа,штот за ремонта ми искат 80лв и ако не издаржа по хубаво да си взема нов,иначе бях чул че са кам 300 кинта,тоя за 150 е газов,има и маслен за 160 ама вав друг магазин,дали ште варши работа.

              Коментар


              • аз имам един у нас бях го взимал 100лв за моя мотор но не стана мноо голям сигурно на твоя ште стане
                KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                Коментар


                • ти какав мотор имаш,иначе ако става като сабера кинти може да се обадя,че сега сам на вална snowboard и там ше отидат сигурно 2-3 амортисиора,ама до месец смятам да го направя че миналата седмица караха тука някви састезатели на една занимарена писта и очертаха маршрута иначе преди това сам ходил ама не знаех че е тлкова яка работата и ся сам много зарибен штот точно тогава се прецака амортисиора и не можах много да си направя кефа иначе докато не му истече маслото даржеше няколко часа

                  Коментар


                  • Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели 3 та част

                    модератор
                    -следва продължение на темата от 2 ра част
                    Последно редактирано от mitkov; 09-02-07, 12:34.
                    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                    Коментар


                    • няколко нови интересни снимки с кдх са към архива

                      с новите пружини вече може човек да се поотпусне да го кара и по така


                      ..слабичък но -излиза











                      вярно не е бърз кой знай колко но пък -забавен за каране мотор
                      въобще 200 кубиковите мотори ми се струва че съчетават добри неща -като лекота почти като на 125 а в същото време имат и що годе дърпане и от ниските
                      -кофтито е че производителите на мотоциклети не се напъват много с тези мотоцииклети-кавазаки например тоз кдх не са го ъпгрейдвали от 96 та насам а от тогава ..ехе вода изтече
                      ктм също ехс200 то не го обновяват кой знай колко но все пак поне окачването му се обновява заедно с на другите модели излизащи ежегодно а и други по общи неща се подменят
                      сега май за 2007 ма даже повече от обичайното промени са му вкарали
                      то добре че е американският пазар за където най вече ги правят -иначе в европа такъв клас няма
                      по WEC стандартите влизат в е2 класа а а там никой не е луд да се пуска с 200 кубика 2 т..то 250 то 2т идват слабички спрямо 450 тата -а и няма конкуренция на пазара на 200 кубиковите-само ктм кава и гас-гас правят такива
                      иначе щеше да има много готини такива моделчета
                      ..сега реално по достъпен /евтин / такъв вариант е само кдх и то по старичък че новите държат е га ти цените

                      Коментар


                      • От снимките които предлагаш, КДХ-а ми се вижда едно наистина добро решение за начинаещи. Знаеш ли къде в БГ може да се купи КДХ 220 Р или по-точно кой може да достави такъв. А и каква му е цената горе долу?
                        Поздрави!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • бе малко са редки но чух че около севлиево някъде продавали такъв модел 2003-4 та за около 4500лв майче беше нов внос от щатите

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от mitkov
                            бе малко са редки но чух че около севлиево някъде продавали такъв модел 2003-4 та за около 4500лв майче беше нов внос от щатите
                            Точно така. Доскоро имаше и обява в мобилето, но вече не я виждам.
                            Много добра стойка имаше и си беше 220R.

                            Коментар


                            • И беше обезобразен (със свален фар и стоп ... )
                              което за мен трябва да сваля от цената, а не да качва ...
                              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                              Коментар


                              • А дали по-старите модели са с по-ниска цена, че за тази сума трябва да пестя доста време. Нещо на годините на твоя примерно. От както гледах и това http://youtube.com/watch?v=1rKyoN1HroU направо съм луднал по КДХ-а.
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X