Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има има онзи ден си говорихме с един пич който от един месец има KDX250 -95-96г.Направо ме хвана яд че съм го изпуснал защото и аз по същото време търсех KDX.Но какво да се прави такъв ми бил късмета
    не се ядосвай толкова
    кдх 250 не е много добър мотор
    200 и 220 то са много по добри
    250 то е прекалено тежък а е слаб
    за това и не се е продавал много добре и е спрян от производство докато 200 и 220 се произвеждат и до ден днешен и то от 1996 та насам ВЪОБЩЕ не е обновяван моделът само цветовете на резервоара и фабричните лепенки сменят иначе мотора от 96 та до сега е един и същ

    Коментар


    • молба към татко барба и обера- момчета айде пуснете снимка на новия фмф и монтажа му

      Коментар


      • Ех направо ме успокои ,много ми беше мъчно че не съм взел 250-то но сега ми мина.Порових се малко и се оказа че е произвежда само 1995г.а за вървенето надявам се да се видим скоро и ако желаеш да ми пробваш мотора да си кажеш мнението.

        Коментар


        • Митков се майтапи нещо... Аз съм се заринал от работа и от ремонти (на недвижимостите) и ауспуха го видях за първи път снощи. За снимка от монтажа ще почакате, обаче можем да представим снимка как братът на Барбарона свири на него. Ако не беше никелиран, ами месингов цвят, направо можехме да открием брас секция към оркестъра.

          Снимки по-късно. Таман вчера ми пристигна и новата каска за Кавазаки (зелена), та ще я щракнем и нея.

          Коментар


          • вчера ъпгрейдвах накладките на кдх са

            избрах ЕВС защото много държат бавно се износват а и по големият процент участници в шампионата на щатите по мотокрос кара с такива
            освен това си вървят и с резервен болт който при това не е на 6то грам а е като болт и се завива развива много лесно


            ето оригиналният и ЕВС болт един до друг


            поръчах си ги направо от щатите

            този път ми се падна и карта за намаление при бъдещи покупки вътре в опаковката -за лоялно клиенти
            явно са ме усетили че ме кефят а и вече доста от техните накладки съм купил май като се замисля

            вече са готови сложени държат суперр

            използвах свалянето на задната капла и за да сменя задният зъбак с този на NHM карлово който си бях поръчал
            :

            виждате разликата в зъбаците спрямо старият който също е стоманен този карловският /който е на каплата монтиран / е поне наполовина сигурно по лек
            като го покарам ще пусна и отзиви как и колко ще издържи
            за сега съм супер доволен от карловските зъбаци на г.н Маджаров поръчал съм и за CR -а а сега мисля и за RM а пак от тях да забия

            Коментар


            • Митков като гледам твоите накладки то май все повече се убеждавам колко неинформиран съм бил като си мислех че KDX-200 и KMX-200са почти един и същ мотор.Оказа се че не само накладките нямат нищо общо ами и двигателя и рамката са съвсем различни.Май няма вече да пиша в тази тема.Но иначе накладките ми харесаха.Скоро и аз смених задните но можах да намеря само японски никакви други не ми станаха ако не е тайна светни ме могат ли да се намерят за моя мотор такива и колко излизат с доставката.

              Коментар


              • ако не е тайна светни ме могат ли да се намерят за моя мотор такива и колко излизат с доставката.
                май точно такива за кмх не се правят
                те са специално за мотокрос мотоциклети даже се учудих че имаха и за кдх от този модел
                може би понеже има и RM кросови сузукита които са точно със същите апарати на задната спирачка като КДХ са и за това да стават и на КДХ тези накладки но май за КМХ няма от този модел
                там от където ги поръчвам въобще в списъка с мотори няма КМХ
                все пак ще проверя освен и другаде но май КМХ са не е много разпространен в щатите а аз от там ги поръчвам

                Коментар


                • вчера ъпгрейдвах КДХ са със нови лопатки Д-флекс и капачка тъск за резорвара много готини
                  не си носех фотото ама неска ще ги снимам да ви ги покажа
                  направо мотора се отвори и взе да изглежда много нов и лъскав

                  Коментар


                  • ето и снимките на новите лопатки





                    новата капачка /между другото оригиналната капачка на кдх са се скапва бързо това им е един от малкото дефекти/




                    така вече изглежда много по добре

                    а ето и новото жило за съединителя на моушън про

                    има си и стикер рекламен даже за залепяне

                    Коментар


                    • Здравейте,
                      имам въпрос относно как да регулирам нивото на бензина в поплавъковата камера на KDXa.Как да преценя дали е ниско или високо нивото.И колко трябва да е нормалното ниво.
                      Димитър Пенев

                      Коментар


                      • най добре не го пипай
                        регулирай сместа от иглата и от жигльорите

                        Коментар


                        • КДХ са продължава да бъде ъпгрейдван и понеже няколко души ме помолиха да ги запознавам отблизо с този процес ето и още няколко снимки от последните модификации

                          реших да сменя и ръчката заедно с кормилото и да сложа от така широко рекламираните куик перч,само че в по достъпен вариант като тези на мср


                          монтирах и ново кормило от тези удебелените и много здравите
                          на което сложих и дунапренчето с автограф от Браян Дееган


                          инсталирах и фарче уфо защото оригиналният бе махнат и бе сложен номер от кросак а си има изводи за фар ,както виждате COOL дет се вика сега поне няма да ме е срам чак толкова да ходя по походите с австрийците


                          разбира се недостатъка на дебелите кормила е че за тях обикновенно трябват и приставки които в някои случаи струват колкото самото кормило
                          разбира се има и по достъпни варианти каквито са тези от тъск

                          Коментар


                          • Митков, не възнамеряваш ли вече да го продаваш! Имаш още цели два мотора!

                            Коментар


                            • а да забравих да уточня че не го продавам мотора
                              че туйков да не каже пак че с търговска цел ги пускам темите

                              не ми се продава много си ми харесва мотора а и надали някой ще се съгласи да даде толкова пари колкото ми излиза а камо ли и нещо отгоре
                              много си е хубаво моторчето върви като срф250х а е 10 000лв по евтино освен това няма клапани глави и ангренажни вериги

                              поддръжката му се свежда до наливане на бензин в резервоара и смяна на свещ като избие но то и това става много рядко

                              до тук за допълнителни неща по него са отишли над 500лв ако му взема и ауспух фмф ще станат още толкоз отгоре

                              а разни търговци вече се пробваха да ме изнудват да го продавам на безценица но няма да стане веднъж вече имах кдх R и го продадох после съжалявах сума ти време сега тази грешка не мисля да я повтарям

                              Коментар


                              • Митков, той стана направо като на Евертс, отвсякъде тунинг.
                                А сега му калкулирай цената + тунинга да видим ако тръгнеш да го продаваш как ще кандърдисваш купувача!
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X