Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумът!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумът!

    Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
    Е кеф ти е ама не става ТУК тъй както щеш ти .

    Как беше, като не може как щем,ше щем как може....
    Затова и не снимам вече защото не става.
    Имам и около 100 снимки от 6-днивката от Ерзберг които така и няма да се видят защото мястото им е точно тук а не във фей.и или където и да е другаде.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Форумът!

      Ше ги качиш,зима иде се ше намериш нерви и време,ако не прати ги и кажи каде аз ше ти ги кача от твое име,а ти ше почерпиш
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Форумът!

        Нещата са това което са, по обяснени по-горе причини. Обяснили сме какво може да се направи и как, в рамките на възможното с наличната техника. Останалото е чесане на езиците.

        Аз имам стотици некачени снимки но засрамен от мързела си избягвам да ги споменавам. Ако някой ден реша да се оплаквам че няма кой да ми ги качи вместо мен - ще се обадя
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: Форумът!

          Има и нещо положително в цялата работа със снимките,преди външен човек който няма регистрация не може да види нито една снимка което не добре,когато съм с наказание съм гледал само какво е написано но снимки не се отварят.Сега чрез външен сайт с качването на снимките този проблем го няма,сега спокойно копирам дадената тема пускам я във фейсбук и я виждат в целия свят,нали точно това е идеята,защото ако се гледаме само ние тук файда няма.Давам пример как клипче от давенето на мотори в Копринка обиколи света.

          Коментар


          • От: Форумът!

            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            ...преди външен човек който няма регистрация не може да види нито една снимка...
            Това мисля че се случва(ше) само когато снимките са (бяха) от лична галерия. Останалите излизат.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • От: Форумът!

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Това мисля че се случва(ше) само когато снимките са (бяха) от лична галерия. Останалите излизат.
              Не, Гоблин, не! В случая Христо Живота е прав.
              Всички снимки бяха "невидими" за нерегистриран потребител, освен тези качени от ФТП.

              Коментар


              • От: Форумът!

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Всички снимки бяха "невидими" за нерегистриран потребител, освен тези качени от ФТП.
                Даа, така беше знам по скоро се сетих понеже на доста приятели се "хвалех" с моторджийските ми подвизи и им пращаш линкове към страницата ни в форума и след като ги питах глефа ли отговорът беше ЦЪ снимки не се вижтат....
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • От: Форумът!

                  Може. Явно бъркам.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Форумът!

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Може. Явно бъркам.
                    Излез си от профила и влез като гост и ще видиш,само тези с фтп излизат както казва Чинела,ето една огромна грешка която е допусната,сега ако копирам линк на дадена тема и я пусна на мои приятели чужденци,превода няма проблем ще си го преведат но снимки няма да видат.

                    Коментар


                    • От: Форумът!

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      ...ето една огромна грешка която е допусната...
                      Абе вземете се стегнете малко. Да знаете - събрахме се всички админи и гласувахме грешката

                      Софта на форума е такъв. Това са готови търговски софтове, всеки си идва с неговите си бъгове и странности. Над това нещо контрол нямаме, или поне не знам да имаме. Ако искате наемете програмисти да оправят работата, предполагам ще сте добре дошли. До тогава - никой който е искал да качи снимки не е останал с некачени снимки.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Форумът!

                        Това вярно е тъпо, айде регистрация да не пишеш глупости примерно ОК ма бе хубаво да ни вижда всеки.....може би.
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: Форумът!

                          Иване няма пълно щастие,едно ако е така друго е иначе.

                          Коментар


                          • От: Форумът!

                            Поради явна еднопосочност в общуването, и с оглед да спася мъжественото лустро на пишещите тук преди някой заблуден да реши че са се събрали големи мъже да се правят на неразбрали в името на изконното право да похленцат - темата е до тук.

                            Джокер за неразбралите, на чист български език: над някои неща нямаме контрол. Джокер две: каквото написа Христо.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X