Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумът!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Форумът!

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    Като цяло съм съгласен с теб, но има едно голямо "НО" и това голямо "НО" са едни 5000 лв. които се плащат всеки месец, за да го има форума.До миналата година сметката се плащаше от Венци и брат му, но виждате какви са икономическите условия в България, в един момент и на тях им дойде нанагорно.Колкото и да ни се иска, нещата никога няма да бъдат както преди.Вальо пое щафетата и се опитва с опита в неговата сфера да популяризира "Оффмедия" с надеждата един ден да стане печеливша и освен покриването на разходите, да остане нещо и за него.Може да се оплаквате че сме заприличали на новинарски сайт, но това е цената.Другия вариант е всеки месец да пускаме по едно смс-че на цена от 1.20 и обявите да са фрии
    Разбира се,че никой не е длъжен да вади от собственият си джоб толкова много пари за наш кеф.Напротив.
    Но за мен има много други начини за финансиране.Бих пускал не един,дори 10 смс-а,за да се запази Форумът и духът на взаимност витаещ в него.
    За обявите не става въпрос,там политиката е супер,дори закъсня много.
    Аз лично не съм бил модериран никога,но по-нагоре видях думи и надменност,спорен мен излишна.Кому е необходимо това?
    Трий,щом е необходимо и не се обяснявай на никой,не пускай язвителни забележки и квалификации.Ред трябва да има,неоспоримо.
    И то сериозен и според мен е създаден,което означава,че модерирането работи.Но някои Модератори наистина прекаляват.А точно те трябва да дават добрият тон тук.
    Съжалявам ако засягам някого,но това е мнението на един обикновен Участник.
    Лек и успешен ден.

    Коментар


    • #77
      От: Форумът!

      Колеги аз например съм от Асеновград и тук гледам , че всяка година моторите стават все повече дори и тези дето карат пистарки минават на ендуро или крос защото има и една писта близо до асеновград на около 8 9 км. Дори 2011 един път когато карахме срещнахме в гората една доста голяма група около 20 , 25 мотора (ендуро , крос). Пък за писането във форума всеки го марзи да седне да драсне една тема да качи малко снимки от каранията даже и аз до скоро не качвах снимки от каранията но сега си направихме тема и ще качваме всеки първо гледа да влезе в Феисбук и ако остане време в форума. А причината поради която до сега не бях направил тема беше , че още не сме някъкви професионалисти и така пък и моторите не са ни от наи новите ама като видях , че има и други като нас и аз направих . Кризата според мен не е причина да не се карат мотори работата е да имаш мерак ето аз например още уча и нямам толкова доходи ама цяло лято си карам с каквото остане от училище лятото като има някъква работа , САМО МЕРАК ДА ИмАШ ВсиЧКО СТАВА
      Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

      Коментар


      • #78
        От: Форумът!

        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
        Уважаеми nickbochev, с риск да сгафя взех, че си помислих, че този „Жоро” съм аз.
        Даже за да съм сигурен прегледах темата от начало да търся някой друг Жоро, който е поствал САМО плюсове и минуси. И тъй, като не намерих друг с това име не ми беше трудно да направя заключение, че забележката се отнася наистина за мен.

        Та, …..не мога да разбера как един мъничък „+” може да засенчи следващите го изречения?




        Съжалявам, че опита ми да напиша какво мисля е прозвучал неуспешно още повече, че като преглеждах назад установих, че мнението ми е едно от малкото подкрепящи форумната политика. Като казах назад даже взех , че попаднах на още едно мое „мнение”




        Не искам да споря с никой но след като собствените ми думи не обуславят мнение третия опит ще го направя с чужди –

        „……Гледам аз - нищо! Пак гледам, пак нищо…..И тогава си казвам - Ааааа, тук трябва да има нещо!!!” край на цитата. Нека метенето започне сега……
        Жоре,не става въпрос за теб,а за мен. Чест прави на Ник,начина по който ми отговори на зададените от мен въпроси. Ставаше въпрос за друга (анонимна ) личност,която смята,че за мен, намаляването за репутацията ми е по-важна от намаляването на кюфтенцата в чинията ми. Грешка. Не мога да променя нито твоето ,нито мнението десетките мислещи като мен. Надявам се ,че и вашето мнение ,както моето не може да се промени ,докато не се промени нещо друго. Понеже нито давам ,нито получавам пари от този форум, нека оставим старите и новите собственници да го предлагат във вид на който на тях им е удобен,а аз лично като гостенин ,ще консумирам това ,което ми се предложи.Пример: Ако не ям китайска храна ,няма да ходя в китайски ресторант. В случая, Ник най-малко има вина ,че на някои не ни е на 100% комфортно тук,но не забравяй,че 100% щастие няма никъде. Моите уважения към теб .

        Коментар


        • #79
          От: Форумът!

          Сори, ама няма как да знам, че забележката е за вече изтрит пост! Който не пише той не греши и тн. Ей сега ще се направя на модератор - еб@ти кефа
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • #80
            От: Форумът!

            Май ще съжаля, че повдигнах обсъжданите въпроси, които надхвърлиха размера от 2,40 лв. Изглежда за хората не е табу да пуснат по 2,40 за обява /е, за мен също, нищо че съм от Габрово /. Виждам, че главните възражения са срещу отношението на някои от модераторите, нагласи от типа: "Кой ви е викал тук, форума не е ваш, като си тръгнете, няма къде да отидете, пак ще се върнете, не четете, ако четете не пишете правилно, много ви здраве и пр.". Не мисля повече да влизам в безрезултатни спорове. Отношението се диктува от уважението /или неуважението/, а външната му проява се избира от възпитанието. Ако някой не проявява уважение към нас, видно от отношението, или му липсва възпитание, поне за да прикрие неуважението, не бива да се впечатляваме. За мен са важни приятелите, които намерих във форума и това, че винаги сме готови да си подадем ръка. Както каза Джартата, ние матористите сме прости хорица и хапваме кал /но без коловете и доматите в нея/.

            P.S.
            На колегата pavlofff, който разбирам, че е нов в еднурото, като мен, пожелавам много приятни емоции през сезона и безаварийни километри.
            Последно редактирано от popov308; 07-03-12, 12:06.

            Коментар


            • #81
              От: Форумът!

              Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
              Май ще съжаля, че повдигнах обсъжданите въпроси, които надхвърлиха размера от 2,40 лв. Изглежда за хората не е табу да пуснат по 2,40 за обява /е, за мен също, нищо че съм от Габрово /. Виждам, че главните възражения са срещу отношението на някои от модераторите, нагласи от типа: "Кой ви е викал тук, форума не е ваш, като си тръгнете, няма къде да отидете, пак ще се върнете, не четете, ако четете не пишете правилно, много ви здраве и пр.". Не мисля повече да влизам в безрезултатни спорове. Отношението се диктува от уважението /или неуважението/, а външната му проява се избира от възпитанието. Ако някой не проявява уважение към нас, видно от отношението, или му липсва възпитание, поне за да прикрие неуважението, не бива да се впечатляваме. За мен са важни приятелите, които намерих във форума и това, че винаги сме готови да си подадем ръка. Както каза Джартата, ние матористите сме прости хорица и хапваме кал /но без коловете и доматите в нея/.

              P.S.
              На колегата pavlofff, който разбирам, че е нов в еднурото, като мен, пожелавам много приятни емоции през сезона и безаварийни километри.
              Пламене, понякога калта е по-вкусна от много други неща. Всичко е до начина на предлагане и начина на сервиране.

              Коментар


              • #82
                От: Форумът!

                Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                Пламене, понякога калта е по-вкусна от много други неща. Всичко е до начина на предлагане и начина на сервиране.
                Не мога да не се съглася с G_P_S - още един приятел, който открих тук!

                Коментар


                • #83
                  От: Форумът!

                  Tая тема е пусната в раздел Мотори-Ендуро,следователно си е наша т.е. на всички които притежаваме и караме такива мотори.
                  Всички които не са от горепосчената категория нямат работа тук и бегом в БГ мама.Уж раздела ни е бил най рзюздан и недисциплиниран а всички да гледат сейр!
                  Аз като си оправям жената не ми трябва някой да ми дава посока на........Не искам и аз да давам посока.Особенно пък елементи от женски род!!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Форумът!

                    Каква манджа с грозде... лелеллеле...

                    Дори не разбрах, че се плаща нещо във форума... Толкова за активността ми на този фронт. По въпроса с +/- ... ... ... броя "+"-ове не е право пропорционален на първичният ми полов белег и заради това ме боли... носа дали имам или нямам такива. Естествено всеки има его и е нормално да иска да е оценен - за мен повече смисъл в тази посока има позитивната дискусия по въпроса отколкото "+/-" - но какво пък - всеки с гледната си точка. Имам и какво друго да кажа, но... не е като да не съм го казвал (а и други са го казвали) та защо да го предъвкваме на ново.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Форумът!

                      Мерси колега , Подобно
                      Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                      Коментар


                      • #86
                        От: Форумът!

                        Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                        Май ще съжаля, че повдигнах обсъжданите въпроси, които надхвърлиха размера от 2,40 лв. Изглежда за хората не е табу да пуснат по 2,40 за обява /е, за мен също, нищо че съм от Габрово /. Виждам, че главните възражения са срещу отношението на някои от модераторите, нагласи от типа: "Кой ви е викал тук, форума не е ваш, като си тръгнете, няма къде да отидете, пак ще се върнете, не четете, ако четете не пишете правилно, много ви здраве и пр.". Не мисля повече да влизам в безрезултатни спорове. Отношението се диктува от уважението /или неуважението/, а външната му проява се избира от възпитанието. Ако някой не проявява уважение към нас, видно от отношението, или му липсва възпитание, поне за да прикрие неуважението, не бива да се впечатляваме. За мен са важни приятелите, които намерих във форума и това, че винаги сме готови да си подадем ръка. Както каза Джартата, ние матористите сме прости хорица и хапваме кал /но без коловете и доматите в нея/.

                        P.S.
                        На колегата pavlofff, който разбирам, че е нов в еднурото, като мен, пожелавам много приятни емоции през сезона и безаварийни километри.

                        Не влизай в спорове и не се разправяй с глупости, чети си и си пиши и се наслаждавай на хората които са ти приятели - приятни и с които общуваш.
                        Аз поне така правя.

                        Мога да кажа че от форума и аз намерих приятели, е не са много 3-4 човека са (но както пее Георги Христов трябват ми 2-3ма) а аз съм ги открил е, срещал съм се само с един от тях,но за сега!

                        Форумът си ме кефи мен лично,или по точно да кажа темите и хората от тях в които пишат и с които общувам.
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • #87
                          От: Форумът!

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Аз като си оправям жената не ми трябва някой да ми дава посока на......!
                          Джарта, може и да не си прав..Представи си че получиш некой ценен съвет..или забележка..даже и помощ..."Скъпи ти успя! Не мила не бях аз . Наблюдаващия м...прокурор ми показва как се прави.........." И ти си хепи..даже вери!
                          Сутринта се обърках и взех отношение без реално да е имало защо но ако не бяха колегите и най -вече самопризнанието на адаша, че той замърсява с плюсове и минуси тук, още щях си мисля, че съм аз мърся темата. То пък една тема. Някой решил да прави разбор на "какво е туй форум и има ли почва в условията на криза". И кризата ли е виновна. Щото кризата може да ми попречи да си карам мотора , джипката , джета, ако ще и магарето щото ще го направя на луканки. Ама дори и да нямам 15 лв да си платя нета ще крадна от вайфая на комшията/или комшийката ще ми е дала паролата/ и пак ще се изхфърля тук като чекия на пясък- стига да имам желание. Лошото е ако нямам. Лошото е ако не искам. Лошото е ако ме е страх. На някой едва ли би му пукало за хората които се отказват да пишат тук. Както и не пука на никой за хората напуснали страната по ред причини/от 20 г без политически/ . Верно е, че много хора спряха да карат. ВЯрно е, че много хора спряха да пишат. Но какво от това. Един ще падне - друг ще го смени и толкоз. Какво тук значи някакъв участник. Не знам, няма се махна лесно от тук, освен ако принуждението не е в особено голям размер. Дори и да не мога да карам бих гледал другите как го правят. Бих се радвал на техните забавления стига да ги споделят. Стига да искат . Стига да го правят. А износена гума на 80% мога си намеря и в събота на битака. А ако искам да гледам как някой си е потил задника по чукарите и да споделя как и аз съм опитал - това трябва да стане тук. Може и някъде другаде да е възможно но аз го правя тук. Това е.
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #88
                            От: Форумът!

                            Ма.а му де@а, от едно известно време тази тема ми е много активна в главата!
                            Абе що спряхте всички да пишете тук мамка МУ.............

                            Говоря на моторждиите! Много ми липсвате, всички, с някое друго репортажче или снимчица!
                            Защо така А?
                            Айде стегнете се малко да не почна да Ви изброявам поименно че много ше трябва да пиша.

                            Дайте пак да се съживим!!!!
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • #89
                              От: Форумът!

                              Веднага ще ти кажа,аз толкова държеех на този форум че почти живеех в него,не че и сега не го посещавам на ден поне 20 пъти ама преди беше друго.Та първо да започнем с казармения ред,на кой му е кеф да му казват какво е редно и какво не трябва да пише,вземи пример мен,аз съм най много гонен от тук,и пак няма да си взема поука.Друго нещо,колко поста са ми изтрили а винаги съм влагал старание във всичко написано,снимките,така направиха качването че стана мисия невъзможна,как да имам желание,имам купища снимки тря ги качвам с години.А като казах снимки,като ги нацвъкам от паркове и резервати не било правилно.Та затова не се чуди защо няма никой тук,във фейсбук качвам снимките точно с два бутона в рамките на 5 минути се качват 150 снимки,който ми е кеф си го псувам нямам наказания за това,и най интересното е че всичко е разрешено а няма кавги.Вчера гледам една тема за каране в националния парк,наскачаха една камара народ че било забранено и незнам си още какви глупости,те изсякоха гората и изтрепаха всичко живо било забранено да се кара.Та примери има много и на човек му се отщява каквато и да е дейност,не вземат ли кардинални промени още повече ще се срине форума.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Форумът!

                                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                                Веднага ще ти кажа,аз толкова държеех на този форум че почти живеех в него,не че и сега не го посещавам на ден поне 20 пъти ама преди беше друго.Та първо да започнем с казармения ред,на кой му е кеф да му казват какво е редно и какво не трябва да пише,вземи пример мен,аз съм най много гонен от тук,и пак няма да си взема поука.Друго нещо,колко поста са ми изтрили а винаги съм влагал старание във всичко написано,снимките,така направиха качването че стана мисия невъзможна,как да имам желание,имам купища снимки тря ги качвам с години.А като казах снимки,като ги нацвъкам от паркове и резервати не било правилно.Та затова не се чуди защо няма никой тук,във фейсбук качвам снимките точно с два бутона в рамките на 5 минути се качват 150 снимки,който ми е кеф си го псувам нямам наказания за това,и най интересното е че всичко е разрешено а няма кавги.Вчера гледам една тема за каране в националния парк,наскачаха една камара народ че било забранено и незнам си още какви глупости,те изсякоха гората и изтрепаха всичко живо било забранено да се кара.Та примери има много и на човек му се отщява каквато и да е дейност,не вземат ли кардинални промени още повече ще се срине форума.
                                Тъй тъй
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X