Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумът!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Форумът!

    Бе то че е тъй,май може и да си прав!
    Аз последния път когато писах сума ти време ми отне за няколко думи и 5 - 6 снимки,може и да съм поотвикнал не знам,ма да вземем да измислим нещо между нас си поне някоя нова тема или нещо па да се съберем отново.
    Те Ти спре, Чинела ше се оправдае че всичко е изписъл, ново няма .Плевенчани няма,Фър няма го карловци ЦЪ,
    Самоковци нЕма Варна, абе никой Тревненци банкет организират барем :-) ....бати и форума то нещо не е баш като хората!
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • #92
      От: Форумът!

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      ...снимките,така направиха качването че стана мисия невъзможна,как да имам желание,имам купища снимки тря ги качвам с години...
      Както гласи една максима, която ползва участник във форума: "Има ли желание, има и начин".

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      ...,във фейсбук ....,който ми е кеф си го псувам нямам наказания за това,и най интересното е че всичко е разрешено а няма кавги.

      ....Та примери има много и на човек му се отщява каквато и да е дейност,не вземат ли кардинални промени още повече ще се срине форума.
      Ако разчиташ, че точно форумът е мястото, където ще имаш "трибуна" на воля да псуваш, значи за всичките 6 години тук, не си научил нищо на тема взаимно уважение и общностно чувство. Жалко.
      Не е цел на форума, да се превръща в анонимен спамерски инструмент за генериране на трафик и лиготене на маймуница + copy/paste "творчество". За изминалите 10 години форумът не се е "сринал", при това, точно поради тази причина.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #93
        От: Форумът!

        Той форума не се е сринал това е ясно,няма и да се срине,толкова странични глупости има които не са свързани с офроуда,те ще го поддържат,но ще изчезне един раздел,наречен Мотоциклети Ендуро,поради липса на участници в него.

        Коментар


        • #94
          От: Форумът!

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          ...ще изчезне един раздел...
          Във вида в който си го представяш никога не го е имало, та да изчезне. А това че тук е различно от гзбук е най-големия комплимент.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #95
            От: Форумът!

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Във вида в който си го представяш никога не го е имало, та да изчезне. А това че тук е различно от гзбук е най-големия комплимент.
            Имаше го имаше,всички теми в раздел ендуро гъмжаха от народ,в клубове и групи се пускаха ежедневно разкази със снимки и клипове,отвори сега,нищо,аз от нимай накъде пусна чат пат нещо и някой друг ако пусне и това е.

            Коментар


            • #96
              От: Форумът!

              Проблема със снимките е на първа линия.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #97
                От: Форумът!

                Истината е че от година някъде никой не пише в раздела за ендуро,а всички знаем какво беше преди.Май наистина този раздел отива към ''фалит''.
                Yamaha Yz450F
                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                Всичко с ''рошави''гуми!

                Коментар


                • #98
                  От: Форумът!

                  Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                  Май наистина този раздел отива към ''фалит''.
                  Ааааа няма страшно,събрахме се поне за четворка белот,Гоблин,аз,и Бочев трима,като извикаме и Ясен да раздава картите и работата заспива.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Форумът!

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Имаше го имаше,всички теми в раздел ендуро гъмжаха от народ,в клубове и групи се пускаха ежедневно разкази със снимки и клипове,отвори сега,нищо,аз от нимай накъде пусна чат пат нещо и някой друг ако пусне и това е.
                    Не говорех точно за това - за друго идеше реч

                    За белота - по-добре шах.

                    Шах ! Шах !! Шах !!! Три пешки метър, и капо.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: Форумът!

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Проблема със снимките е на първа линия.
                      Снимките не може да се оправят,качваш ги една по една,или чрез външен сайт.

                      Daniel
                      Даниел ПетровАдминистратор


                      РегистрацияOct 2006МястоBulgaria SofiaПубликации6,595Блог Публикации9Точки (при гласуване)60


                      Re: Как се качват снимки

                      Ники, писал съм по този проблем. Прамахнат е яхоо ъплоудера заради секюрити проблем и за момента няма решение. От разширения редактор - управление прикачени можеш да избереш 10 тина снимки, но пак трябва да ги селектнеш една по една.


                      Коментар


                      • От: Форумът!

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        ...събрахме се поне за четворка белот....
                        Тя четворката като нищо ще стане ами ти внимавай да не останеш пак капо че скоро не си се вихрил.... .


                        п.п. Абе верно малко е тъпо с тия снимки ама па надали да е само заради тях,нещо омръзна ама какво?
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: Форумът!

                          Ами аз ще ти кажа какво.Много хора вече не карат,отказаха се,други които караме не пишем по много защото като виждаш че все по-малко хора пишат и става едно такова безинтересно.Други са писали,писали,качвали снимки и не им се занимава,иначе ендурото е живо няма да се плашиш.А и сега идва зима,като паднат големите снегове и не може да се кара,тук ще започнат раздувките.
                          Yamaha Yz450F
                          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                          Всичко с ''рошави''гуми!

                          Коментар


                          • От: Форумът!

                            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                            Тя четворката като нищо ще стане ами ти внимавай да не останеш пак капо че скоро не си се вихрил.... .


                            п.п. Абе верно малко е тъпо с тия снимки ама па надали да е само заради тях,нещо омръзна ама какво?
                            Обещах че няма да се вихря,или поне ще е по прикрито и умерено.
                            Мен специално снимките ме дръпнаха много назад,ей преди като ги напукам на оня голям формат голям кеф,сега нали ги пускам чрез външен сайт ама си губи ефекта.Друго,вече няма нови места за каране,всичко се изкара,от един и същ маршрут се повтарят снимки поне по три пъти,та и това до някъде омръзва на публиката,младежите пък не се взимат в ръце да направят нещо ново и интересно а само пускат някакви глупави теми и мнения,това също е зле за форума,някои изобщо не сме ги виждали.

                            Коментар


                            • От: Форумът!

                              Ееех,жалко ще е ако това разделче от форума "клубове и групи " умре!

                              Както и ти каза така и Аз ще кажа че там живеехме ......
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Форумът!

                                Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                                Ееех,жалко ще е ако това разделче от форума "клубове и групи " умре!

                                Както и ти каза така и Аз ще кажа че там живеехме ......

                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X