Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумът!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумът!

    I T-специалисти трябват тука(финансисти и тн..),всички други сме неефективни –така ни обясни шефа наскоро положението на всички работници в фирмата

    Коментар


    • От: Форумът!

      Стига сте унивали,дъждът ще спре и започваме да караме,всички почваме да весим носове когато не сме карали,като онази приказка,карай не си ти когато не си карал.Аха чакайте да ви разправям,в неделя малко просветна дъждът спря,не можахме да се организираме и за купон защото всеки беше препил от Никулденската трапеза,та остана време за малко каране.Навсякъде мокро,подгизнало,реките препълнени,стана си мини хард ендуро в подножието на балкана,врътнахме 20 км ама беше много кеф.

      Коментар


      • От: Форумът!

        За мен качването на снимките е проблема.Вечер като се прибера от работа кое по напред,жената ли,децата ли или да отделя четири часа да кача трийсетина снимки.И докато ги кача,умрем от нерви за да обясня къде съм бил.Поздрави.

        Коментар


        • От: Форумът!

          Качването се прецака при инсталирането на новия софт на форума. Нямаме лек. Не сте единствени недоволни, адски дразнещо е, отделно че реже качеството на снимките.

          За мен най-безболезния начин при повече снимки е писане на целия текст на съобщението заедно с връзките към снимките в обикновен текстов редактор, и после публикуване.

          За целта трябва снимките да са качени някъде в нета. Повечето тук имат профили на форумното фтп, ако нямате питайте Венци - не знам имаме ли го още или не.

          1) Като се качат снимките на фтп-то, отварянето им в "интернет вид" е много просто. Ето какво представлява връзка към снимка:

          http://htftp.offroad-bulgaria.com/по...чка-жпг.

          Примерно:

          http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...P8130003-2.JPG

          2) Снимка се изобразява като снимка а не като връзка като се кара в таг [ IMG ]адрес на снимката [ /IMG ] (Интервалите съм сложил нарочно, за да не заработи тага при описанието. За да сработи трябва да е без интервали: скобаIMGскоба

          Значи за да изобразим тази снимка, е достатъчно да я вкараме между два тага ето така:

          [ img ] http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...P8130003-2.JPG [ /img ]

          Като махна интервалите и таговете сработват и снимката излиза:




          3) И ако сложим всички снимки за деня в една папка и ги наречем едно, две, три и прочее - просто си пишем текста така:

          Днеска ала бала ница тинтири минтири, ето снимки:

          [ img ] адрес на снимка1 [ /img]

          Това го копирам и си го лепвам няколко пъти:

          [ img ] адрес на снимка1 [ /img]
          [ img ] адрес на снимка1 [ /img]
          [ img ] адрес на снимка1 [ /img]
          [ img ] адрес на снимка1 [ /img]

          После сменям само самото име на снимката (понеже всичко останало е еднакво):

          [ img ] адрес на снимка1 [ /img]
          [ img ] адрес на снимка2 [ /img]
          [ img ] адрес на снимка3 [ /img]
          [ img ] адрес на снимка4 [ /img]

          И става примерно:







          И в общи линии е готово. Изглежда голяма юргия, но всъщност отнема минимално време като свикнеш.
          Последно редактирано от Goblin; 09-12-14, 22:19.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: Форумът!

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Качването се прецака при инсталирането на новия софт на форума. Нямаме лек. Не сте единствени недоволни, адски дразнещо е, отделно че реже качеството на снимките.

            За мен най-безболезния начин при повече снимки е писане на целия текст на съобщението заедно с връзките към снимките в обикновен текстов редактор, и после публикуване.
            Да, и аз след много перипетии стигнах до същият извод - качваш ги някъде и после линкове в уърд или кой на каквото пише, след това копи-пейст в полето за отговор и става много лесно и бързо.
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Форумът!

              Да ама всички снимки които съм качвал през един друг сайт при инсталирането на новия софт изчезнаха
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Форумът!

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Да ама всички снимки които съм качвал през един друг сайт при инсталирането на новия софт изчезнаха
                Някои сайтове сменят периодично връзките и като цяло стават простотии. Идеалния вариант е някакъв съвсем "глупав" сайт който да позволява максимален контрол над файла, дори да е с дървен интерфейс и възможности.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Форумът!

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Да ама всички снимки които съм качвал през един друг сайт при инсталирането на новия софт изчезнаха
                  То не само твои,колко яки снимки се затриха,сега като отворя темите ме е яд да ги гледам така осакатени.

                  Коментар


                  • От: Форумът!

                    С img-/img ги качвам в планинарски форум,има си два такива бутона но пак с външен сайт,ползвам прикачи но пак е пипкава работа.

                    Коментар


                    • От: Форумът!

                      Пипкаво е ако го правиш в самия форум - трябва едно по едно.

                      Ако го направиш в Wordpad или в notepad - правиш си всичко с проста смяна на няколко знака в името на файла и с малко копи/пейст.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Форумът!

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        Идеалния вариант е някакъв съвсем "глупав" сайт който да позволява максимален контрол над файла, дори да е с дървен интерфейс и възможности.
                        Идеалният вариант трябва да е ТАК ТАК и готово не да търсим.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Форумът!

                          Е трябва ама яво няма да стане така че мислете и предлагайте алтернатива забавлението да продължи къде и как все ми е едно само да сме заедно като едно време.
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Форумът!

                            В snimka.bg може да се изсипеш всички снимки накуп в албум. След това до всяка снимка се предоставят линкове за споделяне, кеф ти малка, кеф ти средна, кеф ти голяма... Копираш и слагаш в поста.
                            За съжаление няма моето любимо [ url=big image ] [ img] thumb image [ /img ] [ /url ]
                            Последно редактирано от galinvayov; 22-12-14, 09:19.
                            A Lone Rider

                            Коментар


                            • От: Форумът!

                              Първоначално публикуван от galinvayov Преглед на мнение
                              В snimka.bg може да се изсипеш всички снимки накуп в албум. След това до всяка снимка се предоставят линкове за споделяне, кеф ти малка, кеф ти средна, кеф ти голяма... Копираш и слагаш в поста.
                              За съжаление няма моето любимо [ url=big image ] [ img] thumb image [ /img ] [ /url ]
                              На мен пък ми е кеф да си ги кача направо ТУК.
                              Не да правя гимнастика
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Форумът!

                                Е кеф ти е ама не става ТУК тъй както щеш ти .

                                Как беше, като не може как щем,ше щем как може....
                                Не е важно какво караш, а как го караш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X