Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Жалко, че ръката ми е в гипс иначе с удоволствие можеше да отскочим до Триград, за да се запознаем и покараме...
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • #47
      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
      Жалко, че ръката ми е в гипс иначе с удоволствие можеше да отскочим до Триград, за да се запознаем и покараме...
      Абе друго бе по жалко,тъи като на връщане минаваики през Чепеларе си мислех ако видя някои моторист да го попитам за теб тъи като ми се струва че си заслужава да те видя на живо ,но уви никои не видях но нищо друг път
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #48
        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Начеса ли си задника бе младоженико аи че съм готов за пътешествие

        Коментар


        • #49
          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Не след дълго се мушнахме в първия тунел и на края изведхъж изникна първата изненада:


          Яяя чист язовир,а давидим по нататък?

          Доста наклякали краи брега рибари имаше сигурно има за какво,а по предприемчиви и досетливи са спретнали ето какво


          Оооо и аз си мисля че съм видял голяма вода ,а тя тепърва предстояла ,а и там бил и големият боклук за който съфорумците се мъчат да направят нещо непосилно 40-50човека да чистят а стотици да замърсяват койли ще надделее а к'о ша к'аите















          Висока стена брееи,около 185 метра била да ти се замае акъла,ако го имаш деее
          Последно редактирано от Чичко Фър; 24-09-09, 20:50.
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #50
            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

            Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
            Начеса ли си задника бе младоженико аи че съм готов за пътешествие
            Готов си ти готов ,докато не довършим беседката и не изядем Трифонозарезанския курбан никакви пътешествия!!!!До тогава само по клавишите панимаиш?????!!!!!
            Аиде не ме разсеиваи че съм набрал инерция,втая криза народа иска зрелища
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #51
              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Еиии да не си помислите че само съм си возил маторя на ремаркето?? Чакаите ще доидат и черни мигове за него ако знае какво го чака?? Но ред по ред!Еиии хубава тая България брейй ,особенно ако има хора с усет инюх към хубавото!!!












              Познахте тук къде съм нали??Хубави и красиви строежи през последните години пръкнаха навсякъде ,до тук хубаво -дааааа ама нееее,и както един приятел казваше :от както измислиха силикона и теракота всички станаха маистори и то какви вижте:



              А вижте другият маистор-природата+човека какво е сътворил Швеицария а, неее нашенскооо Българскооооо!!!




















              Тук видях странна табелка указваща посоката иразстоянието към близко селце,маи по хубав път от много други??


              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #52
                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Оффф пусто времеее,но няма как.Внимателно се вгледаите и запомнете тази вратовръзка,на тръгване от Енина ми попадна , може би е отсватбарски времена.Импулсивно я завързах за мотора .В началото ми носеше кадем но до едно време


                Еее нали знаете че уважавам труда на хората оставили диря след тях


                Нали знаете че наи хубавите неща се случват тогава когато не ги плануваш!! Така се случи и с нашето настаняване в базовия лагер , а именно хотел Мерелин с. Грохотно.Прекрасен хотел с още по прекрасни домакини.Още с пристигането не можах да се страя и свалих мотора да проверя да не би да му е станало нещо от пътуването





                Още от вечерта се започнаха едни запои не ти е маика работа.Тук имах възможноста да видя и държа в ръцете си пъстърва около 2.5кг








                До тук бяха лакардии и пояснения. От утре започва същинското каране т,е. за това за което сме дошли!!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #53
                  До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Е ЧИЧКО ФЪР е.ати пъстървата бая пиене е изпила като я гледам
                  Последно редактирано от Станислав_; 11-10-09, 14:54.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    И така да продължа по нататак с моя разказ.След вкусната закуска поехме към Ягодинската пещера,то пък едно време,останало от лятото.Винаги съм се учудвал на приридата и на неините възможности които след малко ще видите .Колко труд полага човек за да посади и отгледа и един корен домат било ,а тук в тия камъни и скали какви борове са изникнали. От къде черпят влага и енергия как намират начин и пукнатинки да се задържат на наи -невероятни места?





                    Вец Тешел,след него следва ждрелото на река Буиновска.наи -дългото в България-нещо уникално ,спиращо дъха и човек си казва има е възможно това??









                    Скалата наречена "Вълчият скок"













                    През лятото разглеждаики някъв вестник попаднах на една статия за новооткрита атракция в Ягодинското ждрело,наречена Орлово око.Караики на горе,на наи високите скали видях тази площадка и дъха ми спря..... нееее не може да бъде кои му хрумна тази идея и с какъв кураж е направено всичко това??Изгарях от желание да отида горе,но вообще не си давах сметка какво ще преживея там защото единственото нещо от което мее страх и то многоооо ама наистина многооооое от височина.Но за това като отида там.Сега вижте за какво иде реч!!!!





                    Понеже на входа на пещерата имаше много посетители,решихме да придължим нагоре към Буиново.
                    Но няма как да минем покраи"Тролея на Тарзан и да не се пуснем по жицата!!!!

                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      В тия кризисни времена човек се чуди как и от къде да иСкара някои грош.Предприемчиви търговци наредили многоброини сергии с причудливи природни красоти коя от коя по лековити!!! А пък сладкааа нетие маика работа само дето от камъни нямаше. Но кои знаи скоро и от лековити камъни може да има????На иЗхода на пещерата ядох царевица но не варена а печена на плоча.... Охх хвала на този производител на тая вкусотия.Спомних си за детските години когато майками я печеше на жар,но тази май беше по-хубава?
                      Продължаваме да се движим покраи реката и след всеки завои нови и нови гледки .Тук съм полегнал пред басеина на комплекс Попина лъка бая мислех да се гмурна а ма се исетих че съм с бански апък аз така не се къпя ,няма да се излагам яяя!!!Дидка си мислела дали да неме бутне ама ако се хвана за нея????





                      Колкото по нагоре излизахме толкова по зелено ставаше наоколо.
                      Еи тия Родопчани обичат да правят чешми и товае!!
                      !Какво място за отдих и купон са направили тук?? И наи -важното,Народа пази и съхранява направеното...БРАВО..










                      Ооох не може няколко дини под една мишницааа....
                      Стопли ми се ракиятааа ,увяхна ми салататаааа абе кошмар, чакаите малко да вкарам нещата в ред и пак....А наздравеееее
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Наздраве
                        Отново блестящ
                        SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                        0878299791

                        Коментар


                        • #57
                          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Я да видим к'о става по нататък?
                          Минах през Буиново,щом ме зърнеше някои моторджия веднага се спираше с поздрав и любезно ми обясняваше за посоката ,за което им благодаря!! Пристигаики в село Кожари бях поканен от местни зевзеци които я бяха подкарали от зарана на Ариянка разбирасе.Още с ъс запознанството веднага изсъска една капачка и за мен!! Един от тях след като прочете на фанелката Фър каза:Ооо адаш аз съм Фогата,лесно щеме запомниш.Наистина е фога като му погледнах пръстите на ръката-нямяа,няма пък пръст!! Стар новогодишен бомбаджия бил,но това не му пречеше да държи бирата!!




                          Тук преминахме гранично съоръжение и вече сме в територия в която в онова време сигурно щяха да ни окаушат!!Но сега времената са други!


                          И пак комити!Само че тия са вече в с.Водни пад ,що ли са го кръстили така ,те тук вода не пият само мастика. Тук отново ми бе "зареден" GPS-a и продължих към Триград.



                          Минаваики през Триград нямаше как да не се отбия при стар приятел и местен мандраджия,който за из път ми подари нещо не познато за мен?Някъкъв срециалитет от сирене и кашкавал наречен Бремза,страхотно вкусен особено във високата планина със студена вода и червен домат!!





                          От Триград по каменен път прокопан през скалите драснах към Ягодинските скали,малко снимки от високото:






                          На едно место що да видя?Едни "комсомолци"се излегнали на една полянка и си почиват а краи тях кравките си пасът тревичка от зелената полянка





                          А тя наистина бе зелена ,може би по добра от тревата след концерта на Мадона










                          Тук вече съм на поляната до Орловото око..Веселко мие но след малко ще ми се стъжни!!




                          А има защо ,тук апарата бе в други ръце защото моите вече трепереха а и не само ръцетепреценете сами!!










                          Наистина страх голям маитап няма....







                          Пък на други не им пука!!!





                          Беш лиске да бягаме че много страшно беииии...

                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            Или по скоро Беж Ямахичке да бягамезащото това място е злокобно за моторите???



                            Тук ми звънна телефона и един приятел ме попита как върви пътешествието? Обещах му дододина живот и здраве да го доведа по тия места ХА ДАВИДИМ????



                            Ония старци кадето бяха налягали на поляната ми разказаха ,че преди няколко години от тая скала колега моторджия,подтикнат от раздялата с любима с която се е запознал глагодарение на мотора,решава и хвърля мотора от наи високите скали
                            Странна постъпка замен,не знам вашето мнение каквое??

                            От тук се чудих дали да сляза на Гьовренската джамия ,но понеже бе рано реших да мина през Ягодина и да вляза в пещерата.Тук видях странно творение на човешкия тарикатлък??Накараи мързеливия на работа и му гледаи сеира??






                            Кратка почивка в хотел Ягодина





                            Еии табиетливи балканджии бреииии!!


                            На входа на пещерата бях приятно изненадан от запознанството ми с Човека с голямо Ч,защото тои го заслужава.Благодарение на него ,и България може да се гордее с панорамната си площадка по подобие на тази в Гранд каньон,аименно СЕРГЕИ ГЕНЧЕВ,поклон до земи!!!!



                            Снимки от пещерата ще пусна в следващия пост!
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              Eййй гордея се, че си м и чичко бе чичко Фър. Разкошни места, страхотен пътепис. Всичко е обяснено така, все едно съм бил там.
                              Незнам дали този човек е с главно "Ч" , но ти си чичко с главно "Ч" и ако на него му правим поклон до земята, на теб трябва да е под земята . Благословен да е момента преди 4-5 години на площадката под хижа Тъжа.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Еееее, Чичко Фър - ако знаех, че ще пуснеш такъв невероятен репортаж, нямаше да си губя времето да ходя по тия същите места малко след тебе
                                Когато бяха 4-те почивни дни преди 2 седмици и аз бях по тия места (както и половин България също ) ...
                                Имайки предвид, че в Априлци също си имаме много балкани, гори и т.н., като отидох по тия места (досега не бях ходил там) направо ахнах ... Снимки от Ягодинската пещера нямам, защото си бях забравил фотото в колата, но си купих от Сергей направо готов диск с много снимки с голяма резолюция.
                                А ти лепи ли монетки на "стената на греха", а?
                                Аз не, защото така ме посъветва екскурзовода - каза, че няма смисъл за 20 стинки да разваляме семейства и т.н., по-добре да пия едно кафе
                                Само за инфо, моят трип беше с маршрут Асеновата крепост, Бачковския манастир (и особено заведението "Водопада" с 30-сантиметровите кебапчета ), Чудните мостове, Пампорово, Смолян (там пренощувахме), после отидохме до Музея в Смолян (невероятен музей), оттам Широка лъка, Дяволското гърло, Ягодинската пещера.
                                Ако имах мотор, щях да го направя с мотор, ама нямам
                                Последно редактирано от HD; 30-09-09, 17:58.
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X