Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Кеф кеф ама кат видях кво има в моя апарат не се сдържах
    Понеже бая плющя вчера не го взех смен но пък дет съм щракнал все на място!! Я да видимВ началото беше така,лъснати бръснати ама накрая не можехме да си познаем моторите!!



    След емоциите от деня доиде и веселата част с Шор я зафанафме рано рано



    След като хапна една чиния с кюфтета Ами като нямали по големи чинии кой им криф, Шор мина на по еротична вълна!! Вследствие на което стана една която ще видите накрая!!



    Като няма нищо от ляво, Шор за да присяга от дясно,или маи бе обратно



    И се започнаха едни наздравици все с приятели





    Купона вървеше с пълна пара



    На сутринта бяхме изненадани от сем Жабоци!! Наи бях разочарован аз защото нямаше моя суотборник с ГуджукаАма тъи Жабока се уплашил щот ша го скъса



    Тук сме на хижа Чевира.добре че сабаале са затегнали кормилото на GOROSOP щото снощи три пъти чиляка се опирвал да потегли към нас и все до земята стигалДа земи някои да му до разлаби,и той чилякът де да го види ф тъмнотоКъм 10 сабале му съмнало



    Добре че се вдигна мъглата че да видим на къде сме. Малък Богдан!












    От там надолу по пътечката та в Богдан и през полята та при адаша в Карлово. Благодарим на всички спомогнали за чудесния weekend
    Последно редактирано от Чичко Фър; 18-04-10, 22:05.
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Ето и обещаното видео но предварително си намалете звика щот още ми бучат ушитеВижте к'о стаа от еротичната храна на Шор



      Тук главният нещо мига на парцали,що ли??

      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Чесно.Ей на това му викам КЕФ.Умирам от яд че не бях там

        Коментар


        • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Първо благодаря за добрата оценка,но за отляво и за отдясно не можеш да кажеш нищо ,защото трябваше да снимам какви ги вършиш ти ,е как да се отдам на Главния.Пък и аз казах ,че сме пораснали и не показваме какво вършим ,да не ни завидят
          Последно редактирано от paula1972; 19-04-10, 06:36.

          Коментар


          • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

            Не стига ,че с бат Шор отсрамихме групата ,ти изтанцува само един танц обра лаврите и седна- задника ти залепна за стола,ми питаш "защо Главният мигал на парцали " той знае къде да мига ,но после.......... а ти чак на сутринта се чу какви ги вършиш.Чакай има още материал.Стой и гледай

            Коментар


            • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
              Ето и обещаното видео но предварително си намалете звика щот още ми бучат ушитеВижте к'о стаа от еротичната храна на Шор



              Тук главният нещо мига на парцали,що ли??

              абе фъре вие сас шори да карате ли утидохте или на меден месец
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Явно е защото са млади

                Коментар


                • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  О ооо Ренди ,чакай има още материял ,че да си извадиш извод кой какво прави,но всичко бе на макс.
                  Ето от тук започна еротичната програма на нашата маса


                  както стояхме и като се разголиха едни крака ,че пък се появиха едни надписиииии
                  чичко Фър съжали момичето и влезна в ролята на сервитьорка,набързо написа поръчката занеси я на бюфета и масата ни се напълни с мезета, с пиене и настроение.Абе оправен човек как да не го оцениш


                  хайде стига за вечерта ,че много ще се разкрием какво е било

                  Коментар


                  • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    На другата сутрин като станахме бяхме изненадани от пристигането на сем. Пеневи и Гошо





                    седнахме хапнахме ,пихме по едно силно кафе



                    но още ни липсваше вечерната програма,в един момент като разгледахме менюто на най-новата нокия и кво да видим папка с евъргрийни-и хайдеее всичко от начало



                    Коментар


                    • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      дружината се стяга за нови преходи из родните балкани





                      Коментар


                      • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Супер беше и карането и пукницата вечерта поне аз изкарах до 4ч сабалям отново на магареита и до нашата любима беседка с малко разкарване из лютските села щот нашия водач много знае пътеките за по напряко

                        Коментар


                        • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          тук познайте кой си слага "мазга" на веригата



                          и то само на веригата ,защото е още мнгоооооооо млад и напет

                          а ние двете грации поемаме в обратен ред и да ги чакаме в Карлово,но кой ни срещна първи не помним и ето какво ни се случи-скъсахме заден ляв амортисьор,но притеснението бе за кратко,защото Гошо се зае веднага да ни помогне




                          за което му благодарим от сърце



                          ето в такъв вид се приемат обеснения за аварията



                          всички в хор казаха "То бе Любов ,то бе чудо"



                          бил им къс маршрута и стигайки до с. Търничене заредиха машините и газ до къде????-естественно до:



                          нашата любима беседка



                          някои продължаваха да се гледат влюбено ,като гълъби ,а други бяха сърдити ,че са били изоставени и не са карали.Ето и ги тях


                          това е края на тази прекрасна събота и неделя,чакаме с нетърпение нови подобни сбирки на групата

                          Коментар


                          • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            Бравооооооооооооооооо

                            Коментар


                            • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
                              Бравооооооооооооооооо
                              Ти ндеи само да викаш браво ми ти е време да се включваш в групата на шаро и да покоряваш туи унуи тук и таме

                              Коментар


                              • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Утре взимам Зверо.Апък Ви се радвам МНОГООООООООООООО, Корави Пичове сте

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X