Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Оооо приятел,от много емоции съм забравил да оправя датата на фотото Там бях на 20 21 22 и23 Стотинки не лепих пих кафе!!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #62
      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Ха, че как не сме се засекли по тия вилаети

      http://btv.bg/videos/broadcast_video...video_id=20068

      Ейтука може да видите и нещичко за Ягодинските ендураджии (почти към средата на филмчето)
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #63
        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Ха , де?Нищо,нали се засичаме във форума,хаиде купуваи моторетка пък тогава и по поляните
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #64
          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Чудесни снимки,прекрасни пътешествия! Браво!

          Коментар


          • #65
            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

            И така да продължа по натъи.на третия ден нашият домакин на закуска ми каза:-Ако не отидеш по мурсалица все едно нищо не си видял от подопските красоти,-щом така казва даи на горе.Минаваики краи една нива ми бе обяснено че тук се добиват"Родопски подземни кюфтета" ууу ахааа



            Тръгнахме на горе по един доста стръмен но много каменист път,ее бая писъци имаше от Дидка ,но това данее да заставаш на площадката Орлово око.бързо излязаме на високото.



            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #66
              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Оооф моята работа,приятели мои стана като на един човечец от наше село дето се притеснява че не може да си довърши романа които пише дълги години.Романа му се казваМръсни души.Ами как да го завърша,те от ден на ден се раждат по-мръсни
              Че и аз таман зафана да драсна някои ред и все нещо ще изникне ,все некои ще го засърби някъде и Тичаи Чичко Фър!!

              Та излизайки горе се започна едно каране из едни кални коловози около петнадесетина км. Никакви хора не срещнахме които да попитаме дали сме в правилната посока.По едно време се появи някаква уазка на някакви дървари но и те не знаеха посоката тъи като не били от тоя район




              Ето какво се получи от калните коловози:



              По пътя имаше много новоизникнали гъби,но неми беше до събиране тъи като по тия каманаци щяха дастанат на туршия
              Еееи красота бреиии,,,













              Ето ги и дълго очакваните поляни:











              Тук следващите няколко кадъра са снимани от едно място само в различни посоки,,, невероятно, В далечината се вижда и кулата на Снежанка:












              На едно место ми се стори че някога е имало обработваеми земи в последствие се оказах прав:




              В далечината видях една кола и си помислих че наи после някои ще ни каже къде се намираме и на къде да тръгнем.Но какво бе учудването когато стигнахме там-ВАНДАЛЩИНА






              Как ли тия плугове и сеалки не са отишли за скрап?



              в последствие разбрах че на билото зад тях растял прочутия Мурсалски чаи,но по това време отдавна е по сергиите на търговците!!









              До тук нещата вървяха добре ,хубаво време,хубавуигледки,безкраини поляни абе с две думи КЕФ.Да ама не, много хубаво нее на хубаво,що ли
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #67
                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Ами как що?Щото както си карах по една равна полянка и изведнъж....фъшшшш ,оо ужас пак гума!!! Добре че не я спукахме в оная кал,щяхме да заприличаме на аджамия акушерки
                Този път уж бях по подготвен за такива изненади,но само уж.
                Носих резервна вътрешна гума и на бързо започнах да я сменям,нали имах тренинг от тренировката с Чинела:







                Тъкмо привърших с напомпането и чух наи гадния звук,пак ,,,фъшшшш.
                Ами сега си е.а маиката!!! ква я вършим по натъи
                А сме на десетки километри от населено място.
                Извадих отново уж новата гума,напомпих я я и на едно място където е стояла прегъната сее прецъфкала и от там изтървала.Аз курназ, че имам резервна ни лепенки ни лепило? Сутринта на тръгване от хотела си купих едно лепило Капчица че ми се бяха разлепили очилата,за късмет беше в мен.Ами лепенка?Ооо имам цяла гума,ровя в инструмента оо ужас ножката я няма,ами сега??На тая гола поляна с какво да изрежа лепенка?Пробвах с клещи не става,на края на поляната видях една стара барака и си викам дано наметя някакво стъклои по сърваиварски да търся спасение.Еии успях!!Изрязах и почистих със стъклото "дезинфекцирах"с бензин и пустата му капчица залепи бреиии,еее бяха ми залепени и пръстите но маинатаму.
                По обясними причини нямам снимки от тоз момент що'т не ми беше до снимки
                Веднага след това реших че мотора ми няма повече нужда от вратовръзка и я окачих на стълба преди хижа Ледицата.Мотора имал нужда от папион,не че не го знаех ама пусти мукаетлък,,,,





                Пред нас беше връх Голям Перелик , мислех да търся път за да се качим и на него но времето напредна и поехме към Мугла и все така безкраини поляни и гледки:





                По пътя видях странна къщичка в руски стил.От каде ли са взели тия дървета за направата и,сигурно от Коми .А до нея току що уздряла джанка,кое е време? При нас вече и ракията са испили





                Ето я и Мугла,пихме пи едно кафе,снимах се за спомен с хубави манатарки и поехме за Триград.По пътя ми направи впечатление трудолюбието на хорицата да създадът плодородна почва.колко труд е необходим за да се изчистят тия камъни?










                И пак красоти:


                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #68
                  До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Извиняваите ЧИЧКО от кои стриптиис клуб сте че бикините са ви много хубави и яко дефилирате на полянката тъи де дансинга

                  Коментар


                  • #69
                    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Леле, леле, леле. Това не е героинята от турският сериал, а възхищние.
                    Тази сутрин пускам компа и пиша в гугъл " Чичко " и прдеи да напиша Фър , спрях очуден. О небеса, в класацията на гугъл " Чичко Фър " е на пето място. Преди него са : " Чичко Тревичко "; медийната звезда " Чичко Филипов " ; " Чичковите червенотиквеничковчета" и някой си " Чичко Гугъл знае всичко " . Майко мила, а аз зобщо и не съм подозирал, с каква известна личност се познавам и това ако не е повод чичко Фър да почерпииии

                    Коментар


                    • #70
                      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                      Извиняваите ЧИЧКО от кои стриптиис клуб сте че бикините са ви много хубави и яко дефилирате на полянката тъи де дансинга
                      Еййй на един му се сърце пори на друг му са к.р топори!!
                      На тоя зор сал до стриптис ми беше
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Пътешествията на чичко Ви Фър


                        В такава поза из Родопите е много опасно да се стои! А и аз по принцип много мразя главата ми да е по-ниско от дупето но както и да е! Супер разходка и страшни красоти! Евала! Завиждам ти за преживяното!
                        КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                        Коментар


                        • #72
                          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Ейййй Бат Бор,не по ниско от дупето,но и ако там трябваше да я вкарам ,вярваи щях да го направя!!
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            И тъи по натъи!!Поляни поляни без краи ,и нещеш ли ооо чудо от три дни ,туристи. Търкам очи и не вярвам!!!Маи и те не вярваха,тъи като ни видяха и скочиха от радост!!


                            Яяяя ,тук ми стана ясно от къде аджеба се надоявало млякото Родопчанка?? Ох бабацаааа!!




                            И каране каране,красоти и поляни краи няма.Нашата цел бе Чаирските езера,но къде са и на колко път са бог знаи!!Еее наи после са пред нас:









                            Тук реших да проверя колко е дълбоко е езерото около 2.2 метра








                            Краи езерата,видях по сред лято Газка с вериги???Ам зимата кво ша праят???


                            Тук попитах за посоката в която трябваше да продължим и какво бе учудването като ми казаха че моста бил паднал и дума да не става че можем да минем от там!!!Дааа ама нее ,чудо голямо една педя вода и някой друг камък и страшнооо брейййй







                            Саалам маса а,ко 'ша каите??
                            Пък тук ме беше страх да мина от татък да не излезе че съм грешенАма слава богу нямаше проблеми то пък срамота ако не мога и тук да ми на я!!







                            От тук на там газзз към Триград ,не ми стигна цял ден ами да и още малко и даи нагоре:









                            Леле над Триград какви полени к'во чудо!!Направо полудях:











                            След като се налудувах като луд кон--даи му широки ливади!!
                            Слязох надолу ,да посетим пещерата ,топък щеше да е срамота ако не влезем!!! Кръгом срещнахме млада двоика които решили да се поразкършат че на момчето му дошло малко ташкън от тоя хотелски маратон ама има защо??







                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              Това е разходка .Много красви пейзажи си снимал чичко Фър.така красота не се вижда всеки ден.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Еи Пепи,жалко че не можахме да се запознаем това лято,но нищо щоса кушии и емоции за напред са!!!
                                благодаря за отзивите ,въодошевих се и пускам още някоя снимка!!
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X