Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Абе приятел,защо не ми каза че такъв бил проблема ?? На връщане се очудих защо бяхте още там?? Но си викам знаели човек кои какви планове има?? Можехте да кажете ,щяхме да свалим моторите поне да не сбирате сдуда в притеснение!!! Дано да сее оправило момчето желая муго от сърце!!
    Чичко Фър!!!!
    Което съм го обещал ще го изпълня
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Момчето е ОК утре е на училище, а що се отнася до помоща можеше, но се не сетихме , а и говорихме за мотори и т.н. че нали от догодина и аз ще ставам моторист и може да се каже, че имаше полза от тва чакане. А и другото е че се научих да издържам на студ, ставам все по-кАлен (натътвам на А)

      Относно обещанието не се и съмнявам, че ще е изпълнено.
      Последно редактирано от М.Николов; 22-11-09, 18:41.
      [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

      Коментар


      • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Такааа,след дълги уговорки с мой стар приятел от воинишките години,тази събота реших да отпраша за Враца и околностите,
        пък и не ми бе труднозащото си имах шофьорАбе кеф,само че тоя път без моторСигур щот нямам!!


        Пристигаики в с.Руска Бяла,бяхме посрещнати по добава.Изненада бе за това че се намирахме в родната къща на Детския писател Асен Босев





        Неможеше да не мина по центъра и по прословутия Пробив на Враца



        На фасадата на киното видях плакат на ГЕРБ стоящ над името на Враца Еии тия врачани бързо се пренастроиват!!


        Не пропуснах и да посетя поделението в коетосъм търкал чипици.Прескочихме през разрушената ограда до противочумния,Достигаики до полусаборените помещения .започнах да разказвам с тъга по отминали млади години.Изведнъж сепояви часови и без малко да си спомння за дървения нар в ареста
        Добре че момчето бе разбрано!! От там на бързо заз към Околчица







        Как става така че точно където има скари там да ми спира колата?? А де!!





        На следващия завои видях сродни души маторджии,кога наближих ааа то имало и маторджиикаПоприказвахме за кратко ,но поведението им мисе стори малко странно но си викам пък де да знаеш с що за хора си имам работа ??? А тя каква била работата??? Еи за това човек трябва да е контактен, де да знаеш от къде може да доиде помоща??

        Важното че момчето сее оправило и нашите герои са си посъбрали малко студ,



        Ето ни и вече на паметника на Върха





        От върха се виждаха страхотни поляни и гледки .Блазя им на Врачанските колеги за пътечките които се виждаха от среща





        Може ли да доида до Враца и да не покажа на Дидка Вратцата???





        Тук реших да опитам нов за мен спорт??? Пък и каска сподходящ цвят имаше за мен орж а за Дидка син -тя нали си пада по Ямаха

        На бързо се опитлях с въжа и куки но се оказа че нещо не отговарям на килцата които издържали и аз к'о да прая отказах се,Защото ако се кача горе кои ще ме сваля







        И докато кандардисвах момичето ,приятеля и бързо избяга по скалата да нея чува какво ще ми отговори?? Знаели се??





        Няколко снимки пред пещерата








        Не пропуснах да се запозная и със Сгориградските рокери .Опитах и червен Отел ,но нямаха буркани и на половината шише се отказах ,,,загуцваше ми



        Тук попитах моя внук дали да му купя АТВ,а тои ми отговори:
        Немога бе дядооооо!



        На връщане спрях за пиш пауза и на Дидка им падна къскетя







        ПОклоних се и пред паметта на двама велики Българи:



        Кои ли са те ???

        С това завърши поредната щуротия,до следващаа събота на воината , акъде ще е тя питаите Бати ви Жоро
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение

          ПОклоних се и пред паметта на двама велики Българи:

          Кои ли са те ???

          Гунди и Котков...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

            Ех обичам си я аз тая врачанска природа, обаче има още много какво да се види

            Хубав пътепис. Благодаря за интересното представяне.

            И да знайш не сме мрачни хора.

            Айде със здраве Чичко Фър.
            [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

            Коментар


            • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Хораааа няма такъв човек Ви казвам. Аз съм този който изприпква нагоре по скаличката (Иван), срещнах се с чичко Фър за 10-ина минути но ми бяха достатъчни. Рядко се срещат толкова готини хора, поздрави от Враца за чичко Фър. А този който е с червеното елече на върха на скалата е Гьоко той обича да катери соло (без въже).

              Коментар


              • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Ех ЧИЧКО ФЪР теб къде ли вече не те познават хората само дет в нащо селце не моим та видя от твоити пътешествия И пак си надушил бутилките и скарите еи мязаш на ловджииско псе

                Коментар


                • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Първоначално публикуван от sniper1 Преглед на мнение
                  А този който е с червеното елече на върха на скалата е Гьоко той обича да катери соло (без въже).
                  То не е за хвалба. От тази височина знаеш ли каква дълбока дупка ще направи. А за чичко Фър да ти кажа: Аз съм го номинирал за чичко на годината. В гугъл като чукнеш "чичко" и излизат няколко чичковци, но нашият си е най атрактивен , щото си е наш

                  Коментар


                  • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    То не е за хвалба. От тази височина знаеш ли каква дълбока дупка ще направи. А за чичко Фър да ти кажа: Аз съм го номинирал за чичко на годината. В гугъл като чукнеш "чичко" и излизат няколко чичковци, но нашият си е най атрактивен , щото си е наш
                    Тои е единствен друг няма като него ЖОРЕ тои е наща гордост в ЕНИНА ПОДЧЕРТАВАМ ЕНИНА просто няма индевид в цяла БЪЛГАРИЯ като него тои ми е слабост БАТ ШОРИ

                    Коментар


                    • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Чичко ха да ти е честито името и още 100 години да си го носиш

                      Коментар


                      • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Честит празник и от мен ЧИЧКО ФЪР да си жив здав и все тъкъв гавраджия и умната да не поткарате маторите по тъмно

                        Коментар


                        • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Има ли махмурлук или още не сте привършили ?

                          Коментар


                          • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Има ли махмурлук или още не сте привършили ?
                            Аааа сноще на 7 ми поопоскахме що бе останало Но да карам ред по ред
                            Баш на 6ти ф тъмно ми се зъзвъня телефона!! Викам си ееее много ранобудниГлеам той Жабока:
                            Ади баа кво са ослушваш?? Сички сме в караваната и те чакаме нали е Никулден ,и дан додиш с празни ръце!!!
                            И аз ко да прая нали съм си послушън деиствам.Сега викам ша ва подредя гладници такива!! Купих една кутиика локум и всяко локумче го нарязах на 10 парченца забучени на клечка за зъби!!! Ех какне се сетих да ги пречупя на двеНарезени в тарелка завити в хартия като торта и право на караваната
                            Като ме видяли от вътре: Уууу торта носи
                            Кога я отгърнах ?? Ейййййй Баф та ф пинтията ..Имаше за сичкума даже някои зафтаряха









                            Вечерта купона започна от рано.От начало бяхме малко но като се стъмни бая се престрашиха..




                            За пореден път бяхме изненадани от все признатата маисторка на точилката и чирпака нашета Мима.Абе Ментовка по ша са сетите..
                            Този път ни изненада със страхотен Рибник... Благодарим ти от сърце!!




                            Ооо чудо на чудесата!!!! Жабока да ми доиде нагости??? Аааа шом има риба и кокино краси може!!!





                            А на това човече няма нужда от паничка:



                            Яли ,пили и десерта си изяли.. до нови срещи по поляните и калните пътеки че маи на последак сал по софрите се виждаме!!!


                            Благодаря на всички уважили ме!!
                            Да се стягат Ристуфците
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              малко си се набутал щом са зфтаряли аххххх
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Ако знаех, за почерпката в караваната и аз щях да се довлеча. То опуска ли се такава софра с локум Ех чичко Фър , чичко Фър . Забравил си клечките да строшиш Другият път да се сетиш, ама и като поднесеш да кажеш, че едно парченце е за двама човека

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X