Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    В Пирим всяка чешмичка е много сладка , но на мен бе на другия ден , ще раздерете защо по късно?

    [img]http://www.offroad-kazanlak.com/d_images/gallery/2009-06-2
    7/MVOOFMWCM/thumbs/medium-OIVIHOKJM78.JPG[/img]


    Бързо бързо се отзовахме на Шилигарника и вместо шилета..

    Не много лоши!


    Нямаше как да не се отбия на горна станция на кабинковия лифт ,непосредствено до финала на писта Томба.Ооох как не искам да си спомням за последния си опит да посетя хижа Вихрен преди две години.Точно тогава ме валя на и силният дъжд през животами! Може би си спомняте какви поразии направи река Глазне на новите строежи ,но давам по същество;





    Опитах се да духна в оръдияра за сняК но то много дюза много нещо и нищо не стана..

    Нагоре нагоре ,снимки пеизажи без краи...








    Бидях табелка снадпис Баикушевата Мура ,бях чувал но като видях ахнах!!!


    /MVOOFMWCM/MHUMQTVGJ80.JPG][/url]

    И тук видях за пореден път простащината у някои люде на тоя природен феномен оцелял стотици години на бури и студове,някои си му одарил една тесла да напише Левски София?????

    Добре че има все още родо любиви Българи които с трудъси спомагат да може посетителите по лесно да стигнат до горе,,



    Еее не можах да се сдържа и аз се включих:

    От тук до хижата остава малко но в това малко е събрано много вижте:


    Даже преминах порез снежен тунел не пропуснах да покарам и по сняК



    Ето ме и на хижа Вихрен ,малко красоти и слизам в Банско.




    [img]http://www.offroad-kazanlak.com/d_images/gallery/2009-06-27/MVOO
    FMWCM/thumbs/medium-RFIIDSMOH73.JPG[/img]









    Слизам от високия балкан че вечерта ме чака ,мале мале като се сетяяя...

    За сега чао че ми се стопли ракията ааа амчи то няма оф краканде такова!!!
    Последно редактирано от cveti; 04-07-09, 12:41.
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #17
      До: Подвизите на чичко Ви Фър

      Чудесни снимки,браво(и благодаря за гледката) Кучетата са страхотни!

      Коментар


      • #18
        До: Подвизите на чичко Ви Фър


        ![/QUOTE]
        Абе чичко Фър, Л.С. на езика на форума означава, че имаш лично съобщение. Трябваше да разровиш и да провериш, може би някой съфорумец е оставил някоя цъкленка наокло.

        Коментар


        • #19
          След емоциите от деня ,в момент на избор къде да хапнем ,то пък няма къде ,видях едно гениално решение за отделяне на пешеходната зона,от къде ли градската управа ги е вземала тия съоръжения


          Над някои от чешмите по улиците прочетох едни слова над които всички ние трябва да се замислим !!!!



          Ето го и човека произнесъл тези слова:






          В шеговит стил ми издекламира част от своите епиграми:
          Пирин планина е прекрасна,за неподготвени е опасна.
          На шилигарнико нужник има,Баи Васко парите взима,Порядачно сее натрескал и дюлгеринът Паскал.
          Така клозетчето е щатно,за петолевка мочаите безплатно.
          А ако искаш да се.еш десетолевка ще дадеш
          Не мога да отмина и Банскалииските баби:
          Последно редактирано от cveti; 04-07-09, 12:42.
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #20
            До: Подвизите на чичко Ви Фър

            Първоначално публикуван от Чичко Фър

            Абе ти защо се върна?
            Според мен си си намерил мястото!Точното!

            Коментар


            • #21
              До: Подвизите на чичко Ви Фър

              Да Джар,дълго го търсих и наистина го намерих ето виж:



              Само при мисълта на другия ден какво ме очаква на петата раЧия ми се приспа .
              Къде и с какво бях там по късно аи ди де няма да я карам на един дъх я, аи ша ва и ..а в пичовете аз да не съм на ваште години
              А наздраве бат Джар
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #22
                До: Подвизите на чичко Ви Фър

                еееее на такива планини, красиви гледки и хубави кручми как да не заиграеш с оркестъра. поздрави за прекрасните снимки мн готина разходка

                Коментар


                • #23
                  На сутринта поех към връх Безбог..

                  Минаваики през:

                  Яяяя какво съуражение за изкачване на баири имало тук?

                  За нула време бяхме горе!

                  Яяя що да видя,на връх планината езеро и до него мотор?? Как ли е стигнал до тук?




                  Ще ви разкажа.Ааа минава обяд така че няма да ям кавга от бат'Ваньо Магнетично е привличането на Чичко Фър към скари , но за съжаление нямаше буркани:



                  След като ми бе разяснено как да намеря пътя до горе ,със забележка да не свивам по първия път в ляво защото там било трудно дори за сам,а камоли за двама.Но аз нали съм корава глава си рекох аа аз на Бъбрека се качих счовек зад мен а тук няма да пробвам и хаиде в ляво .



                  Е имаше малко заиграване в гората след падналия дъжд но благополучно стигнахме до междинна станция:






                  Момчетата от лифта бая се учудиха как съм стигнал до там но горе до хижата било немислимо!!Абе бая народ сее чудил дали вообще мога да карам мотор ама после сие променяло мнението,дъртак съм бил?Дъртак ама минава стотак Имало по пътя някакви скали много лоши и до там,лоши хубави нямаше проблем еее като изключа писъците на моята спътничка
                  Направихне по някоьо кадро и поехме обратно защото за кои ли път заваля дъжд.

                  [url=http://www.offroad-kazanlak.com/d_images/gallery/2009-06-27/MVOOFMWCM/LTNONKLMT01.JPG][img]http://www.offroad-kazanlak.com/d_images/gallery/2009-06-27/MVOOFMWCM/thumbs/medium-LTNONKLMT01.JPG[/i
                  Обратно минахме по обиколния път.Е нали млада булка не се превежда поедин и същ път!По пътя ми хрумна да щракна едно кадро в стил Ренди с тая разлика че тои в повечето случаи е в тази поза:

                  На слизане имаше не по малко хубави гледки,какво бе учудването на силата на живота и неговото надмощое ..да истинае!!!




                  Пирин бил национален парк?А дали е вярно ако е вярно тези кадри от къдели са?


                  Не можах да разбера Котелските дървари как толкова бързо се сдобиха с Тодоров ден ския модел на КТММоже би Витлиемов им е помогнал,а к'о ша каите???

                  Е не пропуснах да се снимам с по стария модел,затова два дни целувка не видях


                  Шест кифтенца колко са те?Лапнало куче муъ!!Я бързо да видим какво има за хапване тук ?


                  Естествено пъстърва хваната на место!

                  Докато ни бе приготвена разгледахме рибарника:





                  Рибката беше перфектна!

                  Когато персонала разбра че съм от Енина,веднага ми показаха къде са поканени тяхните момчета:

                  Така завърши още един ден от моето пътешествие,следващия репортаж ще ви принеса при моите приятели .Мечкадарите от Парка за танцуващи мечки краи Белица.Естественно и при обитателите му!!
                  Последно редактирано от cveti; 04-07-09, 12:42.
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Браво чичко Фър ти си уникален.Малко хора могат да си направят такава разхотка.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Всичко в репортажа е супер и благодарности на чичко Фър,но само незнам защо беше нужно човека да дойде от другия край на България за да представи нашия роден край с който ние всички трябва да се гордее?.Всички "Макета"трябва да се засрамим и то много.
                      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Хаиде бе
                        Чичкоооооооооо ти забрави че пак те няма .Пусни някоя морска снимчица пък може и някоя русалчица кът за БАТ ШОР щот нали знаиш че искам глдане и глезене

                        Коментар


                        • #27
                          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Готово бе бат Шори,ти знаеш ли к'вои през бустанено време нофчи да нямашРусалчици колкото щеш ъиго на


                          Хубаво ама мен прегръща пък друг целува


                          Ама като им показах колцата друга песен подхвана

                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            И така продължавам с моя разказ за посещението ми при моите стари приятели в парка за танцуващи мечки.Сутринта пристигаи ки в Белица веднагами бе пояснено че и тук се борят здраво против Доганизацията Навсякаде е обозначено с табели пътя към парка даже има подробно разясненее в какво състояние е пътят до там да няма после не разбрали и не доволни ,аиди деее





                            То коели у нас е в добро състояние???
                            По пътя се опитах да бъда в ролята на мотор на това ППС но бързо бях увикан от собственичката му -ЕЕи с кво ша си карам бобеца я бързо да я оставяш и аз нали съм слушлив беш да ме няма...


                            Да не мислите че само КТМ пуска юбилеини серии на мотори??

                            Ямаха също не отстъпва от завоювани позиции,ето ви един юбилеен модел в бял цвят .Много силен ша знаите няма о
                            зъптане!!





                            Минаваики покраи малък вец се озовах на познато място и там се оказа че освен мечкадари имало и офроудъжии






                            Какво бе учудването като видях какви хубави мечкадарки имало ,еее не Ягодовски линдурки деее!!А зад тях Гошовци Малинки.и тъи на татък,,,,










                            Разходихме се из целия парк направих си си доста снимки и поех за обяд към комплекс Здравец .По пътя имаше стещи с горски твари и до като се размина стях доста чакане падна:










                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              По пътя къ м обяда имаше срещи с дълбоки коловози и с купи сено в стил Пурко





                              Ура наи после РАНЪЪЪ,,,,



                              Ама те тия македонци уднъпрет дават рачия пик после ядене и аз ко да прая като ударих някоя друга ми стана жега и аидееееее






                              Абе шантава работа ,сушене на слипове кои ти търси бански!!


                              Това тук са моите приятели Пепи и Шурата от Белица които обещаха да ни водят по пътеките из Рила но да видим кога че нещо Енинската група им пооредяха редиците,кои без кон ,кои с куц кон ,кои
                              спари в джоба пък без кон абе наистина шантава работа!!





                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Може ли Чичко Фър да посети Македонията и да не посети Дядо поповците? Ами не може ,как ша може.И хаиде на другуя ден при тях .Да ама то неделя след пост и хаиде някъде да де облажим речено сторено .Като ме Грабнахе заведоха ме в един рибарник стара мраморна кариера.С много труд и средства са направили уникално място за почивка и отмора както за любители рибари така и за семеен отдих .Тепърва ще става още по хубаво след като се раззеленят и пораснат безброините дръвчета които са засадени. След като ударихме по някоя ракиица обядвах наи вкусмият шаран в животаси,и наи табехатлииско сервиран вижте сами:





















                                До тук добре ама като казаха моите домакини йок та йок тук няма хубаво кафе ще те водим да пиеш фрапе ама фрапе и аз нали съм гост траяси дет ме заведат там ще да е.И ква стана тя къде къде та в Гърция!! Даа в Гърция.Пристигаики на центъра на Като Неврокоп видях една трибуна и не можах да се страя и му дръпнах на бързо една реч:


                                От яд че мотора ми остана в България бързо възседнах първия попаднал ми под ръка

                                Еее после намерих нещо по-подходящо ама късно е вече мина ми мерака
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X