Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Еййй Товя е сериозна тема!! Тук нее лаф моабет!! Или караите покраи мен или стига сте дрънкали !! Аиди де
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • До: Пътешествията на чичко Ви Фър



      и аз възприемам бързо от уроците,сега гледайте и се кефете има още .
      Последно редактирано от Chinela; 23-04-10, 05:47.

      Коментар


      • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        А пък аз си мисля че наградата са я дали заради мен уф
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Здравеите фенове на ЗГорял бензин!! Тия дни ми забръмча един бръмбър ф куфата кратуна ама де да видим от де ша излезе и на де ша изФЪРчи??? Определено щее на далеч по широките друми и пепеляци за което ще ви информирам подробно!!

          Таа като се бях заровичкал из форума що да видя??? Първи национален събор на ония дет заспиваики и събуждаикисе все акълаим ф гаража?Щоли? Ам как що ? Как направеното днес можем да го модернизираме?? И на сабаале аиидеее ... Нощес получих видение!!!
          И как аз да не посетя тая сгляда?? Гърми вали там съм!! То пък за наш късмет време баш!!!Видях се със стари и много нови приятели!!! Връх на удоволствието бе запознанството ми с един от наи големите мозъци на бъгита !! А именно Андреи! Имах и късмета да изпитам онова чуство от прилепването на седалката към гърба при изтропването на двестато коня впрегнати в това извънземно творение!!! Еее малко дор се нагънах като дюлгерски метър до като се мушна върте ама си заслужаваше!!! Благодаря ти Андро!! Успех на утрешния старт!! Абе повече успех на финала щот на старта нямаш проблем!!



          Абе рекъл е господ да ме среща с маистори на бъгета и това е!! Запознах се с една личност която когато бъгитата бяха някакви странни творения от изрязани жигулки и шкодички.Тогава видяхме за пръв път нещо истинско бъги с двигател на Порше!Етого и маистора и пилота:Светозар Стоичев



          Ееее малко побелял ама затова и машината му по умерена



          Имаше и доста трайкове даже покарах един! Оказа се чее на едно момченце от форума с разперени за полет ръце! На събора бе с друг водач доста по улегнал и възмажал на табелката му пишеше Жоро Нешев.Жив и здрав и приятно посрещане на изгрева!!



          Видях и Севлиевските "Леонардовци"въскресили от пепелта онова чудо на техниката нареченоЗАЗ

          Имаше и едни гемии с ФЪРчила някои от тях бяха в първи стъпки но догодина на Традиционния вече събор нещата къде къде ще са по розови!!!
          Поздрави Чичко ви Фър!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

            Гледам чичко Фър на събора,пък репортаж няма.....да, да, ама не-имало си,няма кой да гледа обаче
            SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
            0878299791

            Коментар


            • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Еиии още малко и ще ви направя съпричастни на поредната лудория!!! От близо и далеч!!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Върна ли се бре, дрът пергишино
                Ама да видим пред Бат Шори как ша са оправдаваш
                Многу тий идосан
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                  Върна ли се бре, дрът пергишино
                  Ама да видим пред Бат Шори как ша са оправдаваш
                  Многу тий идосан
                  Аааа има оше за аиманосване!! И още матриал за събиране. За сега без матор, а като се върна аидее с маторя,Юрката от Сандански ми е обещал да ме води на Попина лъка,че и по нагоре!!! Пък знаили се може и да си изпълня обещанието -да заведа Жабока при мечките а и не само него????
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Жалко че тук нямам много достъп до нет и няма чалъм за снимки ама трайййййй!!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Браво ти си наи ВЕЛИКИЯ но не знам дали някои ша доиде с теб освен една БУДАЛА.

                      Коментар


                      • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Днес сядам да ви разкажа за една разходка започната на маитап и продължила малко повече от очакваното! Но всичко ред по ред . Звъня онзи ден на Жоро да видя дорде е стигнал като водач на пътешествието Ком- Гьоля,а той ми отвръща:
                        Аааа голям зор ,голям дъжд нямам сухо местенце ,аз бях до тук, дал съм наставления ,цамбуркам се в басеина в Чифлик и толкус! Ъссяде? Тоя човек нещо муй станало? А ма пък де да знаи чиляк!! Виж не виж няма и половин час и ми звъни? Никии получих Видение!!!! Таман ботушите е дреите ладни,скачам в тях и продължавам, довечера се стягай за гости!!! Убоу ама и аз като получих същото,що пък да не доида да ви пресрещна неиде! Качвам внука иии на Партизанска песен.

                        Пристигаики горе Митко се заигра на многото люлки и пързалки



                        Дядооо ейтакъв мотор искам да ми купиш, че няма да падам!


                        Не след малко пристигна и многобройна група туристи покоряваики дългия маршрут от Ком до Емине!!



                        Спирката им тук бе един своеобразен "бокс" за зареждане с гориво смяна на гуми,от мокри на сухи.Имаше и такива на които им се бяха показали теловете и доста спукани!










                        Незнаино защо водачат на групата,нито зарежда нито гуми сменя,така и си продължи с галошетките?


                        В един момент наи- възрастната от тях извади огледалце и червило и дума: Да се дегизирам малко и си направя едно кадро с чичко Фър!!



                        В тоя момент пристигнаха и моторджиите




                        Сигур ут вълнение ша дъи незнам, ама портмонето им след заминаване на групата остана на пеиката. Веднага с мръсна газ групата бе настигната и радоста и ръкопляскането бяха много!!

                        Хапнахме и ние поедна супа и малко цър пър и аиде по натъй.Ееее все съм виждал пурапушчилък от страна на дърво добивниците ама около Узана таквос чудо дет са разровили и разкаляли нийде няма!!!! И после моторите ровили!!!

                        Тук мислихме да гресираме, ама де ги гресьорките?



                        Радиатор за спирачен апарат



                        От Узана през вечния гьол,зор през корените,бира при Ненката,паметника Шипка та на Бузлуджа
                        Тук видях странен червен надпис и нов портрет които до скоро го нямаше!




                        Тук Жоро се спусна към Габрово ,сигурно се уплаши да не фръкне някоя перка? Ние минахме краи тях ама слава богу без инцидент!Бедек,Кара богдан,Равните егреци та на Бабин Раикин чичур. Ааа тук викам си имам запаси с които ще почерпя!
                        Преди две години заварих на пеиката Белин и още едно момче,та тогава сръбнахме моя запас и те ми дадоха тяхната да заредя таиния бар!! Ето я!



                        Тук Гената вика: Азще пия от твоита а ти от моита!! Я бягаи!!


                        Сигур е дръпнал бая гълток щом след малко вика: Яяяя че нии сме стигнали бре! Еиго къмпимг Иракли,че дей гьоля?


                        Тук ситуацията коренно се промени.Звънна Жоро и ми вика:Аз съм натоварил на ремаркето мотора и тръгвам от Габрово с женами и детето,казваи как ще стигна до Дюля ,щот Шипката и Джартов викат че неможело!Аз зареждам бензин и мръфки и идвам! Ъссяде? Ами идваи през Плачковци до разклона за Кръстец.Нашия човек пристигна почти на здрач .Викам му:Щом като ти пише на колата OFFROAD нека да е така.Гассс до Българка.Ъигу деи:




                        Снимки около хижата не направих защото държах на спирачка колата,много бързаше по нанадолнището!Затова пък Жоро направи достатъчно ще ги видим!
                        Тук сме на фарове до:


                        Ииии около 22,00 сме при Робърт


                        Веднага барбекюто е напалено иии салата ,ракиика,мръфки та до малките часове!!!



                        На сабаалента рапортувах за добре иСпълнената мисия като гид



                        Намазахме обилно веригите,защото след тия калове бяха оле мале!!Разделихме се поживо по здраво,гасс към морето,а ние с Жоро през Селце та в Мъглиж на червената където шкембето бе таман!Като се прибрах в Енина бях минал 155км.Нищо работа Поздрави на всички, наи вече на Змея!!! Аиде Жоро чакам продължение!!
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Ей, ако не мъ беше тръшнал свинския грип, и аз трябваше сега да съм на тез кадри Ама квотой. Замислили сме да направим Карлово-Емине. Ама маршрута започва от Живковата пътека/ ха да ви видя/. Минава и през Пеещите скали/горските били отпуск месец авгъст, щели да ни чакат на гьола/. Да видим Адаша какво ще публикува, па тугиз ще ви издам една тайна....
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            Oт доста време се каним да направим едно събиране на част от родата . Мястото бе на една от къщите за отмора на моя брат"четка в с. Долни Марян ,близо до Елена. Да съчетаем няколко неща в едно,разходка по асФалт,макадам,разпивка иии къпане в близката река с наи- готиното естествено Жакузи. Но ред по- ред!Та както каза Баи Фил ,обух маторетката с глаТките гуми и сас по широките друми!!


                            Навлизаме в уж затворения проход Твърдица Елена:







                            Ооо страхотен път осеян с безброи завои с хубав асвалт и никакво движение. Тук на върха е останало част от съоръжението на вагонетките с които са превозвани до Твърдица въглищата от мини Балкан Бас



                            По пътя видях Арка останала от време оно с надпис:
                            Копаем въглища строим социализма!!!
                            Да ама въглищата свършиха и не можахме да го построим!!



                            Тук сме малко преди връъ:


                            Надолу пътя бе идеален за чер път,без дупки и коловози. Чудил съм се защо се обявява прохода за зарворен,когато съвсем нормална кола може да премине?Абе да напишат:Минавасе ,но малко пепелака е повече,които иска да си премине.
                            Още с пристигането в Марян ,гащи доло и в гьоло



                            Ооо кеф!!!! Едва ли има друго такова божествено место! Страхотна река,разлята по плоските скали и така начечена от слънцето че с часове не ти се излиза!Местата за къпане са подходящи за мало и голямо.Но наи- големия кеф,които трудно се описва с думи е естественото джакузи. Тук водата сякаш с машина е изкопала в скалата цилиндричен отвор дълбок около 1,5 м в които пада огромно количество вода.Заставаики вътре ако гащите неса по- плътни ги виждаш как заминават надолу а и циците на голоА от горе те бие със сила водата!! Странно е че можеш да се мушнеш под водата и да стоиш там зад водната завеса,дишаики свободно Ето за какво става дума:















                            Аз нали съм Доцент Кралев известен гинеколог,но това е друга тема за която ще ви разкажа друг път,наложи се да направя преглед на една пациентка,и аз нали клетва съм дал



                            Кога поглеждам пред кабинета... опашка!!!



                            Всички бяха доволни,кой прегледан кои окъпан и вечерта на голямата софра!!!
                            То и от там доидоха последствията я?



                            Дали от водата или от леда в ракията,но по едно време ми се присвири и припя





                            Да ама тя тая лакърдия много слаба и бърдже издъхна в ръцете ми



                            Абе аз уш несъм по русите пък,,,, ааа те били по мен


                            На сутринта всички лъснати,бръснати....



                            С китки закичени хорце заиграли????





                            Аидии да почерпя и аз!!



                            За финал имахме и спектакъл от малките самодеици





                            Доиде време са раздяла ,снимка за спомен:



                            Тук ще ви покажа че АТВ то нее само да си подпираме моторите,ами върши явно и друга работа! Докато го снимах собственика се провикна:Ееее тук се плащааа!!!
                            Ааа няма проблем няма да се бием я,, плащай к'о чакаш



                            На връщане променихме маршрута минахме през с.Бяла и няколко села които не бях чувал! Кой каза че нямало Градски села ето вижте:

                            Сигурно има и Селски градове с такова движение:



                            Аааа ето екземпляри за Моторджииската беседка





                            Довиждане балкани!!!



                            Наи-хубавото бе че след като се прибрахме към 20,00 заваля дъжд които хубаво щеше да ни разхлади

                            Доволни и щастливи от видяното и преживяното!!
                            До нови срещи!!
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              От всичко видяно и прочетено от теб, за мен това е най-вълнуващият разказ.
                              Благодаря ти ЧИЧКО за споделеното и благородно завиждам за преживяното.

                              Благодаря.!!!

                              Коментар


                              • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Eто ги Маренските Баби!!
                                Оооохх да имам таквас Бабаааа не ми трябва Дядо

                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X