Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Оффф,един стар приятел колко прав е бил човечеца казваики че Нощно време ,само едне работа се прави!!!Прав е ша знаите ,писах писах и хоп дет не трябва,еее няма да се гърмя че утре е празник на Енина,няма с мен да се разправят я .До нови срещи!!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #77
      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Двете снмки които са под текста че сте под връх Голям Перелик са нещо уникално.А за карането е виновен и Плевенския модратор че не ме заведе да караме с вас,не че не е искал и той горкия че не може да се разчекне.Ама да си призная много ми харесват каранията с спирания и разглеждане на природа в Бг.То спортното каране е ясно което според мен се класифицира на първо място в БГ и не карането за кеф и удоволствие.При нашето последно каране даже ни и зарязаха в балкана а ужким бяхме тръгнали заедно и да караме за кеф.Нищо де по темата голема работа си да знаеш ,дано догодина да се засечем и покараме .
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #78
        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Пепи,еи за това моите карания в повечето случаи са Соло!
        Трудно се организират няколко човека да поемат на някъде за 3 ,4 дни .Един нямал време друг средства,трети ама то ще има и асвалт!!Аааа ама то магистраладжииско каране,абе 5човека-сто акъла.
        Някои колеги ме упрекват: Еййй ти бягаш сам!
        Не бягам ,но при една голяма група не може човек да се наслади на природа и красоти!Все някои ще се доказва правеики се на велик състезател,друг ще хване в грешна посока и Фъре да и.а мааму що тъи?Ти си жив свидетел на подобна ургулищина-тръгна за Шипка пък се оказа на Бузлуджа? Що ли??Ако бях с една голяма таифа никога нямаше да мога така да се налюбувам на природата а аз за това съм тръгнал!!!
        От сега кроя нови планове и маршрути живот и здраве!!!!
        Поздрави от Енина,отивам на мегданя че сигурно подгряват скарите за днешния празник,,Чичко ти Фър
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #79
          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
          Пепи,еи за това моите карания в повечето случаи са Соло!
          Трудно се организират няколко човека да поемат на някъде за 3 ,4 дни .Един нямал време друг средства,трети ама то ще има и асвалт!!Аааа ама то магистраладжииско каране,абе 5човека-сто акъла.
          Някои колеги ме упрекват: Еййй ти бягаш сам!
          Не бягам ,но при една голяма група не може човек да се наслади на природа и красоти!Все някои ще се доказва правеики се на велик състезател,друг ще хване в грешна посока и Фъре да и.а мааму що тъи?Ти си жив свидетел на подобна ургулищина-тръгна за Шипка пък се оказа на Бузлуджа? Що ли??Ако бях с една голяма таифа никога нямаше да мога така да се налюбувам на природата а аз за това съм тръгнал!!!
          Aз съм на 100% съгласен със Фъра.Голяма група много акъли,няма движение.
          Май и аз ще се насочвам към самостоятелното каране!Според мен 2-3 човека е най добрата група.

          Коментар


          • #80
            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

            И така ден червърти: Поех на юг през Триград към Кестен и Жребово.Колкото сеизкачвах на високо и слизах по на юг толкова повече зеленината се увеличаваше сякъш отивах към Гергьов ден






            Докато наистина на едно място видях косач ? О неможе да бъде края на септември а косачи??



            Пристигаики в Жребово се очудух на безброините Газки коя без фар коя без броня но нито една с номер .Всички заложени на летище чакат за старт!!







            Бяхме посрещнато от един местен които си точеше инструмента ,и ни обясни че с голям труд е направил къщата си като сее преборил със скалата и всичките тия камЪни нагоре по зидовете са преминали през неговите ръце!!







            Над къщата ,по терасите бе засадил облагороден Мурсалски чаи!Омахме щастието да го видим къде расте.Накрая видях откъде наистина идва млекцето??






            В центъра на селото вудях надпис от ,,,преценете от кога??



            И до него "Комсомолка"



            Като ни видя,скочи и каза:И даме пуснете в интърнето!!

            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #81
              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Надолу , нагоре по реката та в Кестен.Тук очаквах да видя кестени които много обичам а бях посрещнат с тикви Кестенки сякаш бях в Севлиево???



              От кестен още газ до застава Попов!От местен жител научих че около осемдесетте години заставата е била в селото.Една нощ воиници опитваики се да запалят печката с бензин ,се случва непоправимото!!! Изгаря заставата и двама воиника и един старшина!!!! Бог да ги прости!!! С указ заставата е прекръстена на Ефреитор Попов!!










              На връщане реших малко да се поразхладя





              Излизаики от пещерата ,видях че чинно са се строили още две моторетки,едното момче спомена че и двете му ръце скоро били счупени от клавишите ????? иначе би ме развел на още красиви места!!







              Навръщане видях какво е направил паднал камък,ужас,,,,,!!



              Еее не може да не отразя и този водопад,,, красиво,,,



              С това нашата поредна почивка -пътешествие завърши,благодаря на нашите любезни домакини от Грохотно Наиден и Силвия





              На всички нови приятели,помогнали ни по един или друг начин за осъществяването на това пътуване!! Навръщане на някои хора им се излиташе



              А на мен слизаики в полето ми се плачеше,,,,????






              Това беше ,поздрави от Чичко ви Фър ,и от моята спътничка Дидка,целувки и до нови срещи!!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #82
                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Този район е уникален.Обиколил съм го, времето е спряло и красотата е страхотна.Супер подходащ за мотори, няма хора и покрай Границата и кльона има страшни трасета.
                Чичко Фър ходи ли до с.Водни пад там има моторджии, а в Триград при Коцето от х.Силивряк са се офроад-аджии!
                Поздравления за пътешествието!

                Коментар


                • #83
                  До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Чичко Фър ходи ли до с.Водни пад там има моторджии,


                  Ходих ами как,не видя ли по напред???
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Чичко Фър направо си уникален разказвач! Напомняш ми за Чудомир да не би да сте нещо род?

                    Коментар


                    • #85
                      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                      Чичко Фър направо си уникален разказвач! Напомняш ми за Чудомир да не би да сте нещо род?

                      ХА ади ожгелден,амчи ти не знаешли бе?Баба ,аджиика ми й прабаба беее
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Колегата горе е прав много пишеме и много умуваме ,ама разказвач като тебе няма.А и кат ви вида в Енина с тези софри и трапези си е мамата е ...ло.Евала за разходката е това е нещо красиво.Поздрави а живот и здраве догдина лятото ще пробваме някоя обиколка.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Евала на разказвача и на фотографа (явно чичко Фър си е табиетлия от класа). С интерес проследих репортажа. Браво. Надявам се да има още интересни работи за четене и гледане. Поздрави! Между другото, наистина в Родопите природата и усещането да си сред нея са неописуеми.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            И такаааа,след малко затишие на моите пътешествия ,не че съм държал маторя в дама!!През седмицата реших да го обуя с нова гума,сякъш съм знаел че ще ми се наложи да сменям задната гума на новата маторетка която придобих през седмицата.Просто не бе подходяща за тоз мотор .Я и аз да се похваля,минавам при портокалите.КТМ 400ЕХС 2005 Дали ша ма носи.
                            И йониката се сдоби с нова гимичка която за нея е баш!! Абе мама ми уши нова рокля от какината старата
                            Тъкмо доиде и момента да ви покажа Лепенката герой!! Успяла да ме спаси от дълго тикане!!!




                            От няколко седмици сме обещали на едни наши прители от Варна да ги водим някъде в планината на хижа или нещо подобно,Даа ама гостенката каза че искала с мотор.Къде къде в семеината къща на едни наши приятели в махала Череша между гара Кръстец и село Лява река.Ха таз неделя ха другата че се спряхме на тази.Викаме ако ще камани да падат тръгваме!!Обаче в петък сутринта като заваля един дъжд обърка всичко.Като няма да е смотор, даваи с двата джипа.Техния джип си го караше тя.До моста над лява река биваше,но като тръгнахме нагоре по големия баир с коловозите и вали из ведро бая се озориха.Стигаики горе бяха бледи като платна!
                            Аааа аз в тоя джип на връщане не се качвам,качваи се Фъре,и го сваляи ти а ние отзад табан кириз .При вида на къщата в която ще бъдем настроението се повдигна и се започна:











                            Тук видях странна печка пригодена така че вместо дърва да се слагат в малките вратички ,направо горенето става във фурната?? И то големи кютюци!!!



                            Каква бе изненадата когато станахме сутринта
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              Ама как гадно прекъсваш, не е истина!
                              А аз се чудя Мони от кого се е научил да спира на най-интересното
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • #90
                                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Eeeeeeee Чичко качи някоя снимка на този нов мотор да го видим де. Пък и се криеш. От други хора се наложи да научаваме за новата придобивка . КАзаха, че бил добър.
                                Иначе евала за снимките от къщичката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X