Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Ето един повод, да дофтасаш към наше село. Докато се оталожат нещата пали мАторя и заповядай, че не остана!
    Мъглите заплениха върховете и красивите гледки чак догодина ще бъдат видими за нашите очи!
    Фър, земи се у ръце малко!
    Не ти ли се ще да постнеш някоя снимка от Западна Стара планина!? вр. Ком, м.Седемте престола, Леденика, Темната дупка, Дядо Йоцо и още, и още......
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

    Коментар


    • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
      Ето един повод, да дофтасаш към наше село. Докато се оталожат нещата пали мАторя и заповядай, че не остана!
      Мъглите заплениха върховете и красивите гледки чак догодина ще бъдат видими за нашите очи!
      Фър, земи се у ръце малко!
      Не ти ли се ще да постнеш някоя снимка от Западна Стара планина!? вр. Ком, м.Седемте престола, Леденика, Темната дупка, Дядо Йоцо и още, и още......
      Не сте му казали не е дофтасал, тои сал туи чака някои да го покани и е там апък и много му се отдава да обикаля сам.

      Коментар


      • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
        Не сте му казали не е дофтасал, тои сал туи чака някои да го покани и е там апък и много му се отдава да обикаля сам.
        Той е нашия Левски,най-хубаво му е ,да лакарди и раздува.Ура за Левски-Фъра.

        Коментар


        • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
          Не сте му казали не е дофтасал, тои сал туи чака някои да го покани и е там апък и много му се отдава да обикаля сам.
          Ами тъй то чиляк с дибело въже да въ вържисъс зъби ша го пригризети сал и сал по далеч от катуна да не идити!! Сакън да не са загубити!!!И аз ко да прая нали измряа будалити!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

            Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
            Ето един повод, да дофтасаш към наше село. Докато се оталожат нещата пали мАторя и заповядай, че не остана!
            Мъглите заплениха върховете и красивите гледки чак догодина ще бъдат видими за нашите очи!
            Фър, земи се у ръце малко!
            Не ти ли се ще да постнеш някоя снимка от Западна Стара планина!? вр. Ком, м.Седемте престола, Леденика, Темната дупка, Дядо Йоцо и още, и още......
            Мерси Гена!!!! И това ще стане само да сме живи и здрави!!Пък за мъглите ,,,те наиш колко щесе спускат и вдигат??? На хижа Заврачица прочетох едно послание тъм туриста: Знай че отсрещния връх утре пак ще е там!!!!
            Тъй че не го алай!!! Още веднъж мерси!!!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

              О УЖАС!!! ЖЕНАМИ ТАЗИ ВЕЧЕР СЕ ПОБЪРКА!!!



              И то при положение че Фреди е на второ място в Топ 50 на всички банди!!!
              Представям си ако беше на първо ?? Сигурно щеше да събори къщата!! Абе всеки башка луд!!! Аз се чудя утре на къде да хващам ,аматя ква стана !! Май към Раднево???
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Че си ги намираме в гората, добре. Но защо не си ги държим там?
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Колеги, днес чичко Фър навършва половин век, нека му е честит юбилея.
                  За да не му оспамим темата, нека изразим радостта си и пожеланията си ТУК.

                  Коментар


                  • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Колеги, днес чичко Фър навършва половин век, нека му е честит юбилея.
                    За да не му оспамим темата, нека изразим радостта си и пожеланията си ТУК.
                    Едно голямо БЛАГОДАРЯ!! Бат Ваньоо... Обещавам че другия път няма да е само Фафла!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Еййй голям зор бреййй!!! Ама аз нали съм духач не ме озориха
                      То че 50 парчета не са малко,неса ама аз си ги запазих за по добри времена!!! Ъссяде???
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Здравеите фенове
                        Бях се позагубил малко но за жалост несъм умрял
                        Една стара моя друшка,от ретро средите ми подшушна че днес в Заарата щяло да има ретро събор!!! Ааааа ,,там съм
                        Отиваики що да видяПред упщинътъ в две редици строени като за седмо ноемврииски парад стари ама лачени всякакви возила. Като се почне от Москвичи,тройки,седмаци,осмаци все наточени и с мерак стягани!!Имаше и доста куртанки,мустанги,наточени Волги,Каприта ,страхотно Порше ,Полският Мерцедес и от него имаше няколко екземпляра!!Ееее неможеше да няма и творения на щурите Български изоретатели!!! Ееее не се сдържах





                        Ааа поедно време гледам траика на наш Клъв и тои тукЪигу дейй





                        Извън земното посетило ме на Череша и то бе тук!!



                        Ямболлия измъкна из невиделиса страхотен Англииски автомобил



                        Но всичко казано до тук бледнее !!!
                        С гръм и трясък се появи атракцията на деня,а именно



                        Автомобил Ford от 1910 г. Автомобил произведен на първия конвеир от легендарния Хенри Форд! Антиката била внесена отвъд океана в кашони след едногодишен денонощен труд е добила сегашния вид






                        Ето го и маторя





                        Колелетата са с обциди ,като каручките на Сали Ашар ,ее нямало е BBS



                        Много странна комбинация са педалите?
                        Наи- десния е спирачка,средния е за заден ход а наи- левия когато е натиснат се движи напред а като се отпусне и при повторно натискане се задеиства втора скорост



                        Габаритните светлини са от газени лампи



                        А зафаровете си има ацетиленов генератор подаващ ацетилен към фаровете

                        Странно решение има за запалването,четири акумолаторни батерии подават ток за запалването



                        Имаше и един мотор DKW от времето на вермахта

                        Останах доволен от видяното,даи боже за повече такива антики,за което съм сигурен!!!
                        Последно редактирано от Чичко Фър; 02-10-10, 21:23.
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • От: До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Честит празник на Фъра и на всички именици.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            Ч.И.Д. Чичко Фър да си жив и здрав и по скоро да влезеш в час.

                            Коментар


                            • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                              Честит имен ден и от мен.

                              Коментар


                              • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Честит имен ден и от мен.
                                И от мен.Да е здрав и корав!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X