Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътешествията на чичко ви Фър

    ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН и от мен.

    Коментар


    • От: Пътешествията на чичко ви Фър

      И от мен и от мен еииииии и от мен честит имен ден и да му става буба............а още 100 години че като го гледам какъв любовчия е ще му трябва
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • От: Пътешествията на чичко ви Фър

        Честито.Всичко най-добре!

        Коментар


        • От: Пътешествията на чичко ви Фър

          Еииии Кумитиии!!! Благодаря ви за пожеланията!! Чак тази вечер ги видях,след поредното посещение при масторите на компютри. Този път се заканих да го сложа под гумите на тира!! И тои взе че се уплаши и за сега работи ,да видим до кога????
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: Пътешествията на чичко ви Фър

            Амчи що не вземеш да си подариш за коледа един нов?
            На Капалъчарши ги продавали по 2 за лира. Или нямаш път към Стамбула.....
            Я виш аркадашите кви подараци си правят........
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • От: Пътешествията на чичко ви Фър

              След не дълго прекъсване да се включа отново!! Ейй голяма кавга ми тегли Шорито!! Ади бааа га ша пусниш да видим нещо от тая нова Смяна 8! Амчи той си мисли айдеее мушни пръст- пий шара! Наи -после успяф и зафащам!!От няколко години ми се върти ф акъла да отида на язовир Калин да го видя ама все отлагам. Но зех че кандардисах Жабока и Бат Шор. Кандарма ама само на полвина. Що ли, ами щот искат само каране в събота и на всичкото отгоре да им карам моторите зам да им по комфортно.Съкън да не са изяловят
              Натоварих маторетките иии гаССС към заветната цел!Първа спирка до морето???



              Бързо се усетих иии...



              Не след дълго достигаме желаната цел



              Еййй тия хора тук аидуци нямат,щом като гроздето си е по пътя!Че и за Били матрял си има!



              Ето я и първа спирка където сменяме превозните средства!


              След като любезния домакин ,и стар мои приятел ни посрещна,и нахрани с прекрасна боб чорба


              Естественно се втурнахме да показвам на Дидка де що има . А тя веднага ме зачекна с думите :
              Искам та искам тая машинка таман няма да ми трябват помощни колелца



              Абе я гледаи що матори,ти баш в триколката се хвана!! За нея трябват три гуми !! Набутвация,аиди де!!



              За талвизори и радиа да не разпраям


              Докато Дидка си избира триколка аС си избраф тюфек!! Че и убаф ако нимои да гръмни, поне за тояга става





              А на покрива бая каручки наредени



              Спираики моята до тях Били ме попита: Абе и твоита ли ще ми оставяш? Амчи колко муййй??


              Свалихме вярната Ямаха,целунахме я за късмет иии... поехме! На къде? Следващия път! Олелеее много страшно,нали знаете че умирам от страх от високо! Ама то биваше биваше ,ама чак пък толкус!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                Извинявам се за спама, но само при мене ли ги няма снимките от последното качвана на Чичко Фър????
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                  Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
                  Извинявам се за спама, но само при мене ли ги няма снимките от последното качвана на Чичко Фър????
                  Явно има някакъв проблем !? И при мен ...
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                    Явно има някакъв проблем !? И при мен ...
                    При мен излизат супер.

                    Коментар


                    • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                      и при нене излизат снимките са много готини

                      Коментар


                      • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                        Д...ба и при мен няма нищо,някой да помага.
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                          Лентата е Убава,Фъре продължавай

                          Коментар


                          • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                            Явно снимките се виждат само от Енина и околие.

                            Коментар


                            • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                              Снимките се виждат само от хора които са регистрирани в сайта Офроуд-Казанлък,ком.
                              Фъре, не става така, пусни ги пак поне като атачнъти и аз ще ти ги направя големи после.

                              Коментар


                              • От: Пътешествията на чичко ви Фър

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Снимките се виждат само от хора които са регистрирани в сайта Офроуд-Казанлък,ком.
                                Фъре, не става така, пусни ги пак поне като атачнъти и аз ще ти ги направя големи после.
                                Ще ги пусне обаче някои друг път щото ся е със ШАЛВАРКИ,ще почакаме 6-7 дена има много матерял.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X