Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Честита КОЛЕДА и от мен .
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Честито Рождество Христово на всички. Много здраве и хубави емоции.

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        Какво става Crazy Job карате ли ?
        Последно редактирано от Мартин Иванов; 26-12-09, 22:35.
        [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
        "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
        [/SIZE]

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

          Първоначално публикуван от Мартин Иванов Преглед на мнение
          Какво става Crazy Job карате ли ?
          Аве ей сега хората ядат и пият , такъв е сезона

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Я стига глупости,вие в събота карахте След малко тръгвам и аз. Малко вали, но какво ендуро ще е без да се поокаляш
            Последно редактирано от И.Илиев; 28-12-09, 11:11.
            [COLOR=Magenta][B]Ендуро клуб ™Crazy Job™ - Стара Загора [COLOR=Cyan]![/COLOR]
            [/B][/COLOR][FONT=Arial Black][COLOR=Magenta]Hard Enduro Team [COLOR=Cyan]![/COLOR][/COLOR][/FONT]
            [COLOR=Lime][COLOR=Cyan]-------[/COLOR] [COLOR=Magenta]И.Илиев[/COLOR] [COLOR=Cyan]-------[/COLOR][/COLOR]
            [URL="http://www.sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL]
            [COLOR=Red][B][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"]http://sixdayscrazyjob.com[/URL][/B][/COLOR]
            [B][URL="http://crazy-job.com/"]http://crazy-job.com[/URL][/B]

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              Първоначално публикуван от И.Илиев Преглед на мнение
              Я стига глупости,вие в събота карахте След малко тръгвам и аз. Малко вали, но какво ендуро ще е без да се поокаляш
              Ти да не си почнал работа в ЦРУ? Нещо много информация имаш.
              Последно редактирано от Chinela; 28-12-09, 18:59. Причина: Главни букви = крещене.!!!

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                Да, карахме в събота и пак изядохме едно прасе след това !
                Някои карахме повече, други караха по-малко, затова задават въпроси ...


                Тръгнахме от онази бензиностанция с "хубавото меню" следните ендуристи: Бат Дак, Ванката, Цецо "Алианса", Мартин, Миро и аз. The Big Iron само дойде да ни помаха за довиждане.


                18 градуса навън показваше термометърът в колата ми, а аз се навлякох, като че ще карам в Гренландия. После разбрах каква голяма грешка съм направил !
                Разбира се, тръгнахме по правило в 11:00, че на Миро цвайката изби свещ и докато разберем това, побутахме мотора около 2 км насам-натам.


                Решихма да караме късо, но атрактивно трасе, защото бяхме канени в 14:00 от Радо да изядем едно прасе до сервиза му. Беше си направо горещо, макар отдолу земята да бе много лигава след интезивният дъжд през последните дни.


                Крахме все по южните склонове на Средна гора, защото бяха по-каменисти. Места, които при сухо време сме ги качвали без проблем, сега се оказаха проблемни не се ли засилиш яко отдолу.


                Тук някои уж специалисти се върнаха по веднъж заради калта, а като си спомня как миналата зима точно на това място в снега навиквах Ива.


                Красив, зелен пейзаж. Само по изсъхналата трева си личи, че не е март, а края на декември.


                Над село Люляк.


                Само преди месец и тук нямаше проблем с качването, но сега нервната цвайка не може да тръгне от място, особено с поизхабена задна гума.


                Вече сме на билото на Средна гора. На север се открива певкрасна гледка към заснежената вече Стара Планина. На габровци, търновци и севлиевци карането им беше до тук.


                Цигара - почивка и за Марти.


                Истинските гуми.
                Е, за меките зимни карания може и с такава, стига грайферът да е достатъчно висок !


                Спускаме се пак на юг. Ванката ме е видял навреме, но Мартин заминава в друга посока.


                Поредното дере. На някои техниката изневерява нещо ...


                Помощ от приятел, както преди беше забелязал Бучката. Само че не всеки път и на всяка цена ! По принцип при нас рядко се помага, всеки трябва да се оправя сам.


                Не натам ! Насам е правилната посока !


                Ванката нещо си бе объркал предавателното число на пиньоните и при калните качвания бра ядове, но тук е само камък и няма никакви проблеми.


                Спиране за кратък консулт.


                Трябваше да се оберат лентите от това изкачване на "Ташаците на Троя". Да, ама първо, нека го качим по още веднъж !


                Оказа се фасулска работа.


                Е, за някои не беше от раз, ама все пак ...


                "Да започнем отначало !" - май имаше една такава песен ...


                Веднага си намерих позиция за снимане. От отсрещният склон всичко се вижда като на длан.




                Още няколко кадъра от там.


                Сменям позицията.


                Двата склона са почти под ъгъл от 90 градуса. Все едно е, че гледаш от самолет.


                Вече съм при основната група от другата страна. Някои още се мъчат, но Мартин излиза нагоре с газ и на задна.


                Само един още го няма, но пък моторът му е горе ! Как стават тия неща ?


                Аха, задава се. Слизал е да пишка.


                Групата е в пълен състав и поемаме наново по камънаците.


                Следва ново дере с ново предизвикателлство. Бат Дак е пръв.


                ... и пръв се търкаля.


                Мартин е втори.


                Бат Дак се качва отново към превозното средство.


                Голям мармалад стана тук, но наистина е стръмно, а отдолу няма как да се засилиш ! На това му казвам аз ендуро и тук се изпитва истинското майсторство. То на скорост и баба знае !


                И това предизвикателство е превзето и групата се оглежда от високото за ново. Отсрещният склон ни се струва подходящ ...


                Трябва само да преминем през изгорялата гора и сме там.


                За Бат Дак т'ва е детска игра.


                Вече сме на набелязания отсрещен склон. По-трудно е отколкото изглеждаше ! Много храсти, много стръмно, а отдолу камък до камък. Мартин се мъчи да задържи мотора.


                Миро е закрепил някаква скорост отдолу, но ще е до време.


                За мен тук следва почивка "на сянка". Вече сто пъти съжалявах, че се бях навлякал така с дрехи !


                Бат Дак е малко по-нагоре.


                Ако нямаше толкова храсти, щеше да е далеч по-лесно, но веднъж щом сме тръгнали няма назад !


                Групата вече се бе пръснала по склона. Мартин се предаде и се върна, а аз излязох до тези камъни. Бях вир вода мокър, а нагоре до билото имаше още много. Въобще не ми личи колко съм ядосан нали?!
                Събрах малко сили, обърнах напреко на склона и моторът на полусъединител закрета нагоре почти само на задна, но ме закара до билото. Ура !


                Бат Дак вече беше over the top. Цецо и той искаше "на тия камъни", но извади голям късмет, че му се обадиха по телефона и се наложи да се върне точно преди това.


                400 метра - един час. Това беше равносметката от последният експеримент. Слизаме малко надолу и се открива прекрасна гледка към равнината, където е пълно с печени прасенца.




                Последно спускане по камънака. Ванката.






                Тия двамата юнаци - бъдещи ендуристи веднага зареваха на баща си, че искат и те такива мотори, с който да си строшат главите, катерейки се по камъните, а бащата философски отсече: "Още ъй ся шъ ви 'зема !"


                От новите спирачки на Бат Дак баха останали само железата. Феродовите накладки просто липсваха !


                Вода-а-а ! Блъскането приключи, поразкъшихме се добре според Бат Дак и вече беше време за свинско. Га-аз по най-прекият черен път към града.

                СЛЕДАВА ОФИЦИАЛНАТА ЧАСТ ...
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро


                  На центъра за гуми на Радо и Николай ни посрещнаха така ! Ох, котьо-о !


                  Какво му трябва на човек, когато се е блъскал по чукарите - праз и лимон.


                  Групата вече се забавлява активно. Чиниите с праз следват една след друга.


                  Пристигна и ... Доброто парче.


                  По стар крейзи джобски обичай, до всяко прасе - оркестър !


                  До всеки шеф - народен музикант !


                  Дуо народна музика. Не чалга подчертавам !


                  Мирко напоследък смени мотора с друго превозно средство, но ще видим ние тази работа !


                  Радо пък ходеше постоянно с този бидон между гостите и внимаваше на никой да не му пресъхне чашата.


                  За каране трудно се събират желаещи, но за прасе ...


                  Т'ва е положението, чест в грда ни е да имаш такъв надпис върху колата ! Crazy job означава лудост, екстравагантност, престиж !
                  Затова мисля да направя моето прасе - парти с джаз музика или класика .... ще видим, до средата на януари има още време.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    Добре,че се колят прасета та да се съберат всички ендуристи на едно място.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      браво,браво на всички,хубаво че бях на работа иначе ако бях тръгнал с вас щях да бера ядове ,искам да се извиня на всички,който ме уважават,че тази година пропуснах да поканя всички но....кризата на мен ми се отрази зле и верен на традицията заколих едно голямо яре и събрах тесен кръг от "ДЕБЕЛИТЕ" и го почти изядохме,още веднъж моите извинения,но пък Радо ме е заместил достойно



                      кризамасата ни е много празнааааа

                      "тоя пак ме умори от глад"-Гумения
                      [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        Ей,Бучка те направо изглеждат като десетте най-търсени престъпници бе.Пък прасе,яре квото и да е,важно е,че си се отчел и тая година.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          Бучка, надявам се Марти днес да ви е разходил добре !
                          Чакам снимков мът'рял скоро ...
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Първоначално публикуван от uzuna Преглед на мнение
                            Ей,Бучка те направо изглеждат като десетте най-търсени престъпници бе.Пък прасе,яре квото и да е,важно е,че си се отчел и тая година.
                            Те ги намериха вече,тези са за вторият траншИ ние разбрахме за "разходката" до Сребърното ,Мартине ти си!!!!

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              Срещата беше за 11 часа,но по принцип Бучката с неговата супер точност се оправи към 13 часа.Мартин беше пооткачил и се закани да ни преведе през местата на професионалистите.С две думи ни се е.а майката.В началото бях добре и можех да снимам.

                              Ето го и Бучката.

                              Ето го и моя звер.

                              Почвата беше кална и много се хлъзкаше,бе голямо бутане стана...

                              Мартин беше като призрак направо.

                              Мартин пробва моя мотор на изкачване,показа тактикаи беше разочарован,че 250 му бил по добър от моето 450...

                              Кой каза,че е лошо момче на мен неска много ми помага.....





                              Ех тъз Бучка бе...



                              Мартин на помощ на Бучката.





                              Голям зор пеш.

                              Тука Мартин се ядосва на пачия крак на Бучката.
                              Голям зор ни беше днес,но въпреки,че Мартин ни прецака с тея маршрути,той много ни помага.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Извинявам се за качеството на снимките,но това може телефона
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X