Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от stalinov Преглед на мнение
    Ами, колега така е ние имами такива кръчми . Вие имате ли с такова миню ?
    Ааа, ние в габрово сме културни.нЯя Тън - Мън туКа
    [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
    [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Първоначално публикуван от Geri_sz Преглед на мнение
      Жоро, втори път опитвам и все до 2/3 от просеката. Ама так съм се заканича, че следващия път докато не стигна сама горе няма да продължа.
      Иване, ти кажи как да кача другите и ще видиш, че караме.
      Гери и аз мога да ти покажа лесен начин за качване на снимките,а ти си караш не го слушай,щом като след тези падания които направи не се отказваш е не искам да кажа че само падаш,но само който не кара той не пада,важното е да не са фатални паданията.А Иван е станал много добър папарак,браво
      [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        За картинки може да използвате функцията галерия към профила ви

        избирате Персонални настройки -> Картини & Албуми след това създаване на нов албум. Става много лесто и елементарно.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

          Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
          Гери и аз мога да ти покажа лесен начин за качване на снимките,а ти си караш не го слушай,щом като след тези падания които направи не се отказваш е не искам да кажа че само падаш,но само който не кара той не пада,важното е да не са фатални паданията.А Иван е станал много добър папарак,браво
          Бучка, благодаря. Така си е. Без падания неможе, ама пустия му мерак...
          А Иван няма грешка, пък и весело трябва да става.

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
            Абе, никой път Иван не са ми викали, ама да се обадя

            За мен най удобно е в , www.snimka.bg ,правиш си регистрация и действаш!
            Я пробвай този линк, че предния май го няма http://www.snimka.bg/
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              Започнах да си ровя в телефона и аааа.........



              какво ли прави това момче ?

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                Ми едно време тренира борба,може да има някакво изкривяване оттогава...,айде стига .
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Имахме с Чукура и групата уговорка за 9:00, но станах чак в 9:30. Никога до сега не съм закъснявал ! Голям срам !!!
                  Грабнах мотора от Шарков, където беше принудително след последното състезание на Марти с него, но закъснях много и реших да се поразходя сам.


                  Изядох една пилешка супа на "червената", в свински тръс се изнесох към Енина, където на мегданя го нямаше дори и Чичко Фър и реших да се изкача по една от енинските пътеки към Бузлуджа. Щом излязох на билото и заваля яко. На всичко отгоре имаше и мъгла.


                  Иначе карането вървеше определено. Отдавна не бях карал така, просто за кеф и сега не усещах ни студ, ни дъжд. Минах по трасето от габровското състезание и се спуснах към Ябълка, а от там на Етъра. Трудно ми беше да го вадя по пътя, че много валеше, затова няма да има много снимки.


                  На връщане заваля яко. Черните пътища станаха реки, а аз бях мокър като мишок, затова реших да прескоча до Коча (Филчев), че да ми даде някакво реге-комби.


                  Посрещна ме Кочовица и ми каза, че Филчев работи днес само в задния двор ...
                  Ами да, сваравам го точно там, но не да работи, а да пие узо с приятели.


                  Дадено ми бе тутакси яке и бях оборудван с две чаши.
                  - Никъде няма да ходиш в тоя дъжд - заяви ми любезния домакин - оставаш тука тая вечер, сега ще дойдат и Дончо, и Ива !
                  - Не може, обещал съм на жената - заоправдавах се аз, но заради Ива, можех да остана.
                  Малко оставаше да ме навият, но аргументите им стегнаха до 99 на брой, а на мен ми трябваше още само един ... уви, не го извадиха и тръгнах.


                  Бяхме се разбрали с Шарков да оставя отново мотора при него, че да ми постави стоманени гардове на радиаторите, защото най-вероятно на Шумен Мартин пак ще кара моя мотор, но там сервизът беше в ...


                  Ужас, точно бях решил да се прибирам !
                  Разсипваше се поредния курбан, направен от Шарков, за да пробва новата си тенджера. Нямаше как да не уважа домакина !


                  Присъедених се и аз към импровизираната трапеза ... Курбанът в интерес на истината беше страхотен ! Няма по-добър майстор на курбана от Шарков на неговата улица, гаранция !


                  Не знам защо обаче служебния котарак "Хондю" (да не беше Кондю !? ) спеше така дълбоко, че всеки момент щеше да се изтърси на земята и не уважаваше трапезата ...
                  Ей, много замези тоя Шарков от членовете на клуба ! Чак "служебните" котки сигурно храни с луканка ...
                  Прибрах се, замислен над дилемата, но утре ще се обадя на Митков да ми я разреши, че е спец в тая област !
                  Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 03-10-09, 23:57.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    Жоро определено денят ти е бил пълноценен и изпълнен с екстриим.Времето сега почва да ства за такъв тип карания.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      http://gerisz.snimka.bg/motorcycles/sinemorec.428836

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        Гери явно ще трябват уроци





                        и т.н.
                        [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          Първоначално публикуван от Geri_sz Преглед на мнение
                          Значи, като си отвориш снимката, в дясно по средата пише, Линкове за споделяне, избираш "Голяма снимка:", цъкаш три пъти, на линка да се селектира, десен бутон-"копиране", след това във форума търсиш иконката с планината, цъкваш я и после-Ctrl+V , Enter, бутона на дясно, два пъти Enter, пишеш ако ще пишеш, пак два пъти Enter и следваща снимка
                          Успех!
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Много благодаря момчета. За помоща и за подробното обяснение. Като ми остане време ще опитам пак, дано да е този месец, че както се вижда от снимките... Бая време се каня!

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Еее и по морето сте идвали и не сте се обадили, срамота бре Данчо.
                                Чакаме ви с бат Ставри, че тая новичка бета трябва да се изцапа вече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X