Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    въх пак съм надебелял,но като подминем трите спукани гуми,стана добро каране,аз съм доволен,очаквам от хроникьора на профи лигата да коментира тяхното каране през двата почивни дни
    [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Жоро , няма ли материял за показване , че аз пак ходих за гъби и видях разни неща...........



      имах голяма слука

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        Първоначално публикуван от stalinov Преглед на мнение
        Жоро , няма ли материял за показване , че аз пак ходих за гъби и видях разни неща...........



        имах голяма слука

        Абе те много малки нестават за ядене още
        Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
        [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

          Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
          въх пак съм надебелял,но като подминем трите спукани гуми,стана добро каране,аз съм доволен,очаквам от хроникьора на профи лигата да коментира тяхното каране през двата почивни дни
          Бучка, ако става въпрос за Миро Профито, едва ли ще напише нещо, защото този форум тук е под неговото професионално ниво.
          Иначе, току-що ми се обадиха Бат Дак и Янчо Терзиев и казаха, че двамата новци днес направили поне по 20 падания, но се държали много мъжки, което е по-важно ! Ще стане откачени ендуристи явно от тях.

          Аз днес карах с австрийците, с които правим траковете на Рали България и за съжаление не можах да отида с профи групата, но пък сътворих голяма глупост. Карайки с около 80-90 км/ч на един завой налетях на голям остър камък. Подхлъзна ми се предната гума и за стотни от секундата бях долу, като камъкът попадна при падането точно под ръката ми. Резултатът е тропоска от 4 скромни шева.


          Иначе карането беше дълго и скучно. Добре, че прекарах гостите тук-там по по-криви места. Ами рали, няма как.
          С групата от 14 човека австрийци има и четири дами. Не карат кой знае какво, но го правят с мерак ! Ето две от тях:


          Ингрит с някакъв ДР ...


          Ето и другата с CRF 250X.


          Прекарах ги през могилите до трасето. Интересно, дамите се качиха, а този мъж от втория път почти успя.






          Подготовка за нов опит.


          ... почти успешен.


          Едно от качването на по-стръмните просеки завърши пък с ремонт на опашката.


          До Караново попаднахме на нова находка - погребение на знатен тракиец, което беше току-що разкрито !


          Заедно с война са погребани и трите най-ценни за него неща - конете, колесницата и кучето му. За жената никъде не се споменава, че е между ценностите !


          Такова нещо "на живо" досега не бях виждал ! Интересно е и те обзема едно странно чувство ... Твърдо бях убеден, че ще съм вечен, ама може и да не е точно така ...


          Иначе имаше доста приятни моменти - Хепи Нова Загора. Този път не направих старата грешка. Изядох само една салата с четири сирена и ми беше леко след обяда.


          Така се рисува роудбук. Дамата очудващо бързо се справяше с рисунките !


          След яка газ из полето, връщане към Стара Загора.


          ... много газ и следва това ! Като ме шиха в болницата, имаше курс от стажантки и професора им показваше как се тропосва такава рана. По едно време той предложи на една от стажантките да се поупражнява малко, ама като я гледах как и треперят ръчичките, предложих професора да продължи, а тя ако има желание, може да ми направи нещо по-хубаво, от което наистина разбира.
          Професора ми вика: "Явно си постоянен клиент тук, щом ги редиш такива ... ?!"


          За кой ли път се възхищавам от подготовката на австрийците когато тръгват да карат ! Имат раница, оборудвана със всичко необходимо за първа помощ. Аз потънах от срам ! В чантичката ми само фотоапарат, цигари и ... по старите от форума знаят какво е другото.
          Това е от ден първи. Все пак, беше интересно !
          Утре ще правим друг трак !
          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 25-10-09, 20:17.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Аууу Жоро как си се разпрал бре човек. Дано поне професора те е зашил качествено а стажантката ....... също
            Оправяй се бързо и другата седмица на закриването
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              В събота реших да пробвам дали раната ми ще се отвори след свалянето на конците и уж щяхме да караме в околността малко, но Филчев - Коча се обади с покана за лека разходчица до Left River (Лява река), която трябваше да завърши с печено агне, любезно предоставено ни от Сената.
              Набързо сформирахме палаво трио от Crazy job в състав: Ванката, Янчо и моя милост и запрашихме към Дюля, където беше срещата с казанлъшката група. Навярно Филчев ще направи репортаж от няколкостотин клипа в тяхната тема ,
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=33365&page=39
              но и аз ще пусна малко снимки от това иначе интересно каране, в което имаше от всичко по малко.


              Ето, това бяхме хората от клуба, които се присъеденихме към казанлъшката банда. Всъщност Ванката (Банкера) изчакваше група "Огледала", с която имаше съвсем друг план за деня.


              Очаквахме повече хора от Казанлък, но на срещата се появиха три ATV-та (едното от Враца) плюс Доката с мотор и толкова ... Другите пукнали гуми, получили повреди и т.н.


              Разбира се, Роберт, като един голям наш приятел и любезен домакин веднага ни почерпи от хубавото си вино, което беше скътал само за "бедстващи".


              Това е символът на "Дюлята" - вино, мезе и дюля. Натюрморт, както се казва.


              Тръгнахме от Дюлята към Лява река и се натъкнахме на ловци. А, това бил колегата Георги Чемширов ! Той ни предложи едно от няколкото убити по време на лова прасета, но нямаше как да го носим и му отказахме.


              В групата се оказахме всички спортисти-пушачи. Какво по-хубаво от това ! Само дето едва ли спряхме повече от два пъти за това удоволствие, което пък от друга страна беше супер !


              Ванката и Янчо.


              Дончо си беше осветил очите, но се държа мъжки и не мрънкаше изобщо !


              Нямаше как най-накрая да не си направя снимка с тази каска-уникат ! Ще взема да му подаря вече една на Доката за рожденния ден, че ни излага така всички в гората и особено в село Сливито.


              Уж карахме по трак, но по едно време го изгубихме и поехме напосоки към билото.


              Нагоре ставаше все по-задънено, но решихме да пробием на всяка цена и да не се връщаме. Браво на ATV-тата, които си пробиваха успешно път през гъстия храсталак и ни следваха !


              Тук тръгнах напред да видя дали ще пробием и слава богу намерих изход, но останалите ги нямаше ... Почаках около 30 мин, помислих, че са се върнали и заминах сам напред. Всъщност причината за закъснението била ето тази:


              Обърнато ATV по склона. Като знам колко стръмно беше там, чудя се как се е задържало толкова горе все пак ! Явно сме извадили голям късмет. (Снимката съм взел от темата на Филчев и там можете, както казах да видите още снимки !)
              От там натаък, аз навъртях около 60 км при условие, че Лява река беше само зад отсрещното било, но разломът нямаше пресичане от никъде. От къде ли не пробвах и най-накрая използвах пътя по който трябваше да минем всъщност. Пристигнах "при агнето" по тъмно, но поне се накарх през този ден и раната ми беше вече ОК, което също бе радостно !


              За съжаление на бяхме готови за приспиване на Лява река, макар аз предвидливо да си бях взел едни чехлички и нови чорапи от селския магазин в Гурково.


              Купонът едва започваше, а на Дончо вече му се пееше много.
              ... май сбърках думата "пееше" с малко по-различна, но разликата не е голяма.


              Обещах вече винаги да се събираме да караме с казанлъшката група ! И как няма, я вижте колко красиви и сериозни дами има там !
              Ива и Кочовица.


              Коча (Филчев) е сгирджосан, щастлив и толкова му е хубаво, че постоянно пълни чашата на "осветения".
              Точно, когато дойдоха още поне 10 човека начело с Жасмин и на Дончо най-много му се пееше, ние си тръгнахме за Стара Загора, а на сутринта щяхме да пристигнем рано-рано, че да покараме още.


              Неделя сутрин. Облаците са покрили върховете над Мъглиж, а ние пътуваме отново за Left River.


              Веселяците от вечерта са станали, но още не са се събудили !


              Коча и Кочовица се припичат на слънце около басейна.


              Янчо отегчено чака да стане нещо интересно ...


              ... а Ива е много гладна, че вечерта не и е останало време да хапне от веселба.


              На бензиностанцията се сещнахме с групата от Търново - млади пичове, сред които беше и синът на Гришата - много известен шосеен мотоциклетист, които за съжаление си отиде от този свят нелепо.
              Всички пичове караха много добре, нямаше спирания и километрите вървяха бързо. Бързахме, за да опитаме курбана на Чичко Фър в Енина !
              Тук Филчев прави показно, как ATV се измъква от трудна за тези машини ситуация. Разбира Коча от такива неща !




              Е, имаше две почивки за пушачите ...


              ... и едно приводняване, придизвикано от удар на стърчащ клон. За щастие всичко се размина леко !


              Междинно "кацане" за малко отново на "Дюлята", напред и ...


              ... Янчо е направил грешка да кара на метър след ATV-то.


              Красиви есенни гледки от билата над Енина.


              Спускането беше бързо, а Фъра ни чакаше с казана ей тама, където сочи стрелката.


              И не само Фъра ни чакаше. Много наши приятели от Енина, Казанлък и Стара Загора имаше там.


              Ох котьо-о, сега ми се е паднало ! Филчев и Дончо нещо са се забавили по трасето ...


              Всъщност ето ги Янчо и Филчев, кални все едно, че и двамата са карали ATV.


              Тоя нашият клуб много палав бе ! Ще вземат вече да не се събират да карат с нас май ...


              Бръмбар-алкохолик. Направих му клип, че иначе се излагам пред Филчев !


              Оказа се, че Фъра са го прекарали със стара овца и курбанът не увираше, затова прескочих до супермаркета за "залъгалки". Искам да благодаря на пича зад скарата, който с голямо търпение изпече всичко !


              Голям пич е Дончо ! Винаги усмихнат и готов да заваря. С Борката сме му обещали две "весели момичета" на Шумен защото го обичаме.


              Може ли снимка на Фъра без любимият му символ - буркана ?!


              Култова снимка ! Смъкнахме чорапогащника на Ива, за да може Фъра да сложи в него чесъна и лука за курбана.


              Фъра професионално освети курбана и всички моторджии на масата с молитва и реч. Дончо го изгонихме, защото вече беше осветен.


              Суетен човек е Фъра. Не може да позволи на никой да има по-курбанджийски корем от неговия !


              Адаша Жоро и Борката през това време се веселят от сърце.


              Сега пък Тодор е лекуващ лекар на Дончо.
              Е, хапнахме, направихме и някои други хубави неща и с Ванката поехме уж по светло към Стара Загора, но до Змеево ни хвана вече тъмнината и излязохме на асфалта. По завоите надолу някаква намазана, спортна кола се заяде с мен ... Много ги обичам такива !


              И най-после моторът ми е измит, както никога !


              Красив бил тоя КТМ, бе !


              Много обичам да ходя на МОЛ ! ... на кафе. Сварвам там Кокера и Чукура, като последният показва къде го е ухапала .... пчела.


              Ето ги Little & Big Irons, които също са там. Значи "литъл" е по малкият ... на килограми. Благодаря на "биг айрън", че ме почерпи кафе, защото иначе сигурно и барманките щяха да избягат като ме видят колко съм кален.


              Всичко е добро, когато свършва добре !
              Чудесна разходка си спретнахме с казанлъчани и търновци тия дни, за което им благодарим и най-вече на Филчев ! Благодарим на Сената и на Фъра, че ни уважиха и ни поканиха на техните тържества !
              За това са приятелите в ендурото !
              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 09-11-09, 21:05.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                Марти защо не кара с вас ?
                KTM sx-f 350 2011
                Honda Montesa Cota 250
                KTM exc 450 Supermoto

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
                  Марти защо не кара с вас ?
                  Щеше, Ади, ама не му излезе мотора от ремонт навреме !
                  Е, той в неделя ходил и правил показни насам-натам.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
                    Марти защо не кара с вас ?
                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    Щеше, Ади, ама не му излезе мотора от ремонт навреме !
                    Е, той в неделя ходил и правил показни насам-натам.
                    Дори не ми е идвало на акъла да карам повече от 2-3 км ... на задна .. !


                    [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
                    [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
                    [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
                    [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
                    "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
                    [/SIZE]

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      Aбе, това някой от вашите ли е

                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        браво,пак сте си прекарали супер,в неделя и ние "ДЕБЕЛИТЕ" покарахме дори и стигнахме до "червената",от там по течението на р.Тунджа до Зимница и от там към Зарата
                        ето и някоя снимка

                        всички знаят какво правим на "червената", но Иван не се задоволява само с супичка

                        следва супичка,само Марти може да го конкурира

                        това няма да го коментирам

                        малко сухи тренировки



                        понякога става и така

                        снимка за спомен

                        Ванката"пимакса"

                        "хускито"голям зор видя от мен,но се представи перфектно

                        има напредък




                        Герито

                        "Гумения"

                        цялата група

                        грозен,по-грозен,Иван

                        Жоро вземайте го в вашата групана пушачите

                        сиирджии

                        "на татко пъпките"

                        "ужасссс,къде съм тръгнала"

                        "я да си полегна малко"

                        Гената докато почивахме кръстосваше с мотора

                        "локвена"екзема

                        и пак на маса "сребърното езеро"
                        [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          ето и едно клипче да видите какви яки фенове имат някои от нашата група
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...a/DSCN0550.MOV
                          [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
                            ето и едно клипче да видите какви яки фенове имат някои от нашата група
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...a/DSCN0550.MOV

                            Абе, защо ми се струва, че лапетата викат, ДИВАНЕ
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              Браво бе Buchka къде ни изтипоса тука ...Да си направим една тема за Дебелаците и там да слагаме снимки с наште скромни въможности .А за фен клуба на Гумения ......децата бяха искрени,едвам ги накарахме да не викат Тате .
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                                Абе, защо ми се струва, че лапетата викат, ДИВАНЕ
                                а не Филчев Иване си викат
                                [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X