Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    И аз чакам като разбрах, че ще има.
    Some call it a hobby, we call it a way of life!
    Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Кофти работа !
      Желаещите за каране в снега бяхме само аз и Мартин и тайфата се разтури.
      Аз в знак на протест се качих на джипа и отидох при Робърт на "Дюля", та с него дегустирахме разни червени вина и раздувахме истории.
      Съжалявам, че разочаровах очакванията ви !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        Дочувам , че утре ще се кара на сняг само да не стане като миналата седмица. Чакаме фото.

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

          Да, днес се заформи нещо като каране, ама то май беше повече за заяждане с времето, отколкото за кеф, особено за моторите.


          Снощи имахме уговорка за днес да тръгнем или на ход направо от града, или с платформите до "червената" бензиностанция и от там да хващаме Балкана. Да, ама аз снощи се почуствах зле, тъй като в събота ядох ледени шушулки като непослушните деца и реших да проследя групата с джипа пропускайки това вълнуващо каране.
          В Стара Загора валеше яко и затова завлякохме мотори и АТВ-та с платформи и бусове до Мъглиж.


          Съвсем новият КТМ на Бат Дак се нуждае от доливане на масло, но защо ли коментирам изобщо това нормално за тези мотори явление.
          Групата беше в състав: мотористи - Данчо, Кокера, Иван, Цецо (Алианса), Мартин, Миро и АТВ - Радо и Ники (Линка), като за последният това беше първо каране в зимни условия !


          И на "червената" вали дъжд. Кокера още се ослушва и сподели под сурдинка: "Като гледам тъй, голямо каране ще падне."
          От групата отпадна и Ванката, защото се оказа, че е забравил да си вземе ботушите.
          Групата е готова, изпълнена с ентусиазъм и Данчо даде тон: "От тука по билата, от там "Ушите", от там по оня път и отиваме на Дюля."
          Всички го погледнаха с доверие, но май само аз разбрах какъв маршрут има в предвид водача и твърдението за покоряване на била ми се струваше малко пресилено в такова време.


          "Маршрутът е чудесен !" - споделихме ние с Ванката - стига да дойдат. Минахме през супермаркета в Мъглиж, напазарехме меса, червено вино за един скромен банкет от 100 човека и тръгнахме с джипа за Дюля. До Селце валеше дъжд на убиване, а по-нагоре го обърна на сняг. Дори джипът не стоеше добре на хлъзгавия черен път и си споделихме, че за мотористите отново ще има "Ние сме на всеки километър".
          Оказа се после, че сме ги надценили и филмът е бил "Ние сме на всеки 100 метра !"


          По едно време толкова сняг заваля, че чистачките не можеха да сварят да го изчистят.
          "Ще се наложи май да се напънем да изядем и изпием всичко сами ..." - споделихме си с Ванката.


          На Дюля ни посрещна Робърт, който току-що беше изпратил поредната група и се притесняваше за тях дали ще слязат до долу.


          Наляхме си по малко вино и се заехме да помагаме на домакина да ремонтира една от масите. Нашите още го нямаше никакви.


          Не бяхме опекли първите пържоли, когато групата пристигна. Към нашите се бяха присъединили с АТВ-та Филчев (Коча) и Дончо.


          Мартин беше премръзнал и мокър като кокошка.


          Искам да похваля Ники, който за пръв път излизаше с групата, нямаше опит в екипировката за такова време, но се справи чудесно ! Само да беше малко по-сух.
          Липсваха само онзи бездарен ендурист Кокера и Цецо.
          По едно време Кокера дойде, а Цецо още го нямаше ...


          Запалих джипа и тръгнахме обратно да видим какво става ... и ето го нашият приятел след поредното залягане край пътя.


          "Качвайте ме, оставям мотора тука и ще го прибирам напролет!" - заяви категотично Цецо, а по изражението на лицето му си личеше, че никак не се шегува.


          "Не може да те качим така, трябва да се изчистиш и изсушиш първо, че ще ми изцапаш джипката !" - пошегувах се аз.


          "Я да опитам все пак да го закарам до горе ..." - предложи Кокера и се захвана с това занимание.


          ... и го докара.


          През това време Ванката беше главен готвач.


          Коча и Радо се сушат на камината.


          Нито снегът беше кой знае колко, нито температурата беше много ниска (около минус 4 градуса), но заради това, дето ги намокри по-долу дъждът, всички голям (онзи думичка с трите букви) ядоха !


          Кокера уж и той беше с реге-комби, ама под него пък се потиш и пак си мокър, тя една ли е !


          Марти се бори с кучето за остатъците от виното.


          А Цецо е вече весел и готов за обратия път ...


          "Ако трябва пак да се връщам с мотора, направо ще се самоубия ! "


          Филчев прави демонстрация какво се е случило с мокрото му яке след малък престой навън.


          Вече си тръгваме. Доказателства за това, че често идваме тук има дори върху пожарогасителя.


          И Цецо е екипиран за обратния път, само че с джипа.


          ... а моторът му ще остане на Дюля чак до напрелет, тъй че, ако на някой му трябва КТМ 250 ЕХС, знае къде да намери такъв !
          Ами, това е от днес, бяха майтапи и вселба.
          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 20-12-09, 21:16.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Като гледам снимките незнам дали са си покарали ? Ама добре са се понамокрили явно са се заянатили ,че ще карат и

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              Жоро моето каране май е по добро от вашето Но мотора блокира.
              Прикачени файлове
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                Първоначално публикуван от stalinov Преглед на мнение
                Като гледам снимките незнам дали са си покарали ? Ама добре са се понамокрили явно са се заянатили ,че ще карат и
                До колкото се сещам и ти трябваше да си в тази група,но определено имаше основателна причина че не ти е сложен теглича.Този път наистина се можеш да се радваш че не си дошъл

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Първоначално публикуван от riall Преглед на мнение
                  До колкото се сещам и ти трябваше да си в тази група,но определено имаше основателна причина че не ти е сложен теглича.Този път наистина се можеш да се радваш че не си дошъл
                  Пазя си ячниците да не настинат

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    браво бе Ники "линка" и той ли се включи в групата,сега вече само заради него ще се жертвам а и ще прежаля мотора да покарам с А отбора,защото то вашето каране...не е за кеф,вие тренирате като за световно
                    [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      След Дюлята, на тези които бяха решили, да се приберат на моторите си им подхвърлих идея, те я прегърнаха и после цял ден ме сърбя гъ.....

                      Отидох да ги поснимам в началото!








                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        това може да се случи само в ЕНДУРОТО,така да се втурне някой да помага на друг,в третия клип на kocha,това му е хубавото на нашето хоби,като си в гората с мотора няма беден-богат,циганин-българин и т.н.всеки помага
                        [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
                          това може да се случи само в ЕНДУРОТО,така да се втурне някой да помага на друг,в третия клип на kocha,това му е хубавото на нашето хоби,като си в гората с мотора няма беден-богат,циганин-българин и т.н.всеки помага
                          Абе тва в crazy job не е голяма традиция ..


                          за помагането!
                          [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
                          [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
                          [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
                          [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
                          "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
                          [/SIZE]

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Първоначално публикуван от Мартин Иванов Преглед на мнение
                            Абе тва в crazy job не е голяма традиция ..


                            за помагането!
                            Сигурно е трик на клуба, че да ви научи сами да се оправяте... не знам Абе всички знаем, че ти нужда от помощ нямаш... така че не се оплаквай
                            Шегувам се
                            [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                            Марин Маринов - 0885114702

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              Първоначално публикуван от Мартин Иванов Преглед на мнение
                              Абе тва в crazy job не е голяма традиция ..


                              за помагането!
                              ми там на клипа са точно хора от CRAZY JOB,Кокера и Радо,а на теб наистина никой не ти помага защото нямаш нужда от помощ,ти имаш нужда само от една красива даскалица да те научи на обноски с другия пол
                              [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Честита Коледа на оф роуд ендуро! Много съм щастлив , че след доста опити за регистрация вече успях
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X