Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    браво Гери сега остава да намериш време и за малко каране

    тоя пък само яде
    [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Дадено Бучка. Главата ми мина, сега като оправя и коляното и като тръгна няма да имам стигане. Леле, това аз ли го написах????
      А, "тоя" не само яде, ами и пуше.

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        Абе Жоро ,какъв е тоя твои нюх бе,като на ловджииско кучеВърти суче все на запои те води,ама хубаво нещо сие курбана ааа,еее няма буркани ама наближава времето и на тях
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

          Първоначално публикуван от uzuna Преглед на мнение
          Ми едно време тренира борба,може да има някакво изкривяване оттогава...,айде стига .
          а от борбата няма изкривявания,там само ушите малко или много се чупят,но аз съм за това,че даже и понякога да са комични ситуациитетренировка му е майката,но ако след година-две няма напредък,сменяй хобито и тръгвай на лов,но ти се справяш
          [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
            а от борбата няма изкривявания,там само ушите малко или много се чупят,но аз съм за това,че даже и понякога да са комични ситуациитетренировка му е майката,но ако след година-две няма напредък,сменяй хобито и тръгвай на лов,но ти се справяш
            Ее,Бучка,ти не трябва ли да сменяш аватара вече ! Чак в София разбрахме че си сменил марката май аааа..
            http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              Първоначално публикуван от jika7a Преглед на мнение
              Ее,Бучка,ти не трябва ли да сменяш аватара вече ! Чак в София разбрахме че си сменил марката май аааа..

              Срам го , че и той се качи на МОРКОВЧЕ

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                сменям го
                [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Нещо Лудите от Заарата се закротихте! Чакаме още интересни репортажи от карнията ви! А и напоследък само за джуниърите иде реч. "Дъртите" не карат ли?

                  Коментар


                  • Тренировка на Марти

                    И така, понеже мисля Мартин да бие Кокера сега на Бухово , днес решихме да направим една комбинирана тренировка с него.
                    Започнахме с два часа каране на трасето за издържливост.


                    Изпробвахме една нова техника в завой. Още е сурова, но ще се получи скоро !


                    Тук може да е и по-стилно, ама ...


                    Средно време от 2.45 на безброй обиколки не е никак зле, още повече при удължено трасе !


                    След това веднага заминахме на близките могили и започна изкачване от всичките им страни.


                    Избирах на Марти най-стръмните склонове, но джуниърът се справяше без грешка навсякъде ! Когато нещо е хубаво, няма как да не го похваля.


                    Смрачи се и сапунерката започна да снима лошо, но все пак се вижда, че склонът не е шега работа !




                    Никаква почивка ! От едната страна се качва, от другата слиза на скорост и пак ...
                    Много съм доволен днес от Марти ! Дори и моторът ми оцеля след тренировката, което рядко се случва при него.
                    Да се стяга Кокера на Бухово !!!
                    Ето и две мини клипчета от днес:
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...g/MVI_2719.AVI
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...g/MVI_2739.AVI
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      браво,браво има потенциал в малкия(Марти) и надявам се за напред да става все по-добър,а за Кокера смятам че все още трудно ще им бъде на младоците да го бият,но вече му дишат във врата,а и им е ред вече нали са новата смяна,успех в Бухово и да оберете наградите и да почерпите,че нещо в последно време пропускам купоните,особенно курбана при Шарков
                      [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        Очакванията ми се оправдаха. Младите караха на Бухово много добре, но Кокера отново им сложи повече от половин час разлика, така че ...
                        Нищо ново под слънцето.


                        Младият Ади стана втори в цялото състезание, като спечели Ендуро-кроса, а Марти - втори в хил клаймбинга и се калсира в шестицата на Бухово Родео. Все пак и двамата са на по 16 години и бъдещето е пред тях


                        Само дето отново моторът ми е разфасован отвсякъде, но няма значение, важен е резулата, а той е добър !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          Браво! Жоро, макар и да не те познавам, евала за всичко, което правиш за развитието на тая дивотия наречена ендуро и за това, че младите се развиват с твоя помощ! Иде ми да се заселя в Стара Загора, майка му!

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Аз съм още на 15 !
                            KTM sx-f 350 2011
                            Honda Montesa Cota 250
                            KTM exc 450 Supermoto

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              Гледам ,че в последно време профи лигата ходи по състезания. Има една групичка, която се засича из горите всяка събота и неделя .Тренира през всяко свободно време.Дори си наели водач с опит.




                              това е водача им






                              след дълги тренировки , водача е шест , а групата морталес







                              тези момчета след време ще им разкажат играта

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                ЛЪЖА водача бе друг този само каза къде да идем!!!! /за тези снимки поне по 3 години ще ни дадат / и други имаше, но след равносметка от три спукани ГУМИ се наложи да се разделим.Подчертавам ГУМИ за да не си помислите че има ГУМАДЖИЙ в гората.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X