Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
    Сереко1: Живота е прав в последния си пост! НЕ само той знае, а доста хора!!!
    Добре,не споря!Само попитах!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Добре,не споря!Само попитах!
      Та с не посещение аз протестирах срещу това закриване но изглежда съм бил само аз,ама това е нормално при положение че цялата държава ни е наопаки,стадо си виждал няма какво да ти разправям.Ботев го е знаел още преди много години и го е казал.Тежко,брате,се живее между глупци неразбрани.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Твоят протест директно беше заминал в историята , ако имаше купон на лукойла за 15 кинта бензин и горе легло да полегнеш . Ако пък случайно някой беше заколил животинче сега нямаше да можем да ти вземем думата от хвалебствени слова . Сега относно Организацията и Организаторът , които явно много те глождят (а и не само теб) : Организация по маршрута НЯМАШЕ , защото не е имало какво да се организира - това не е екскурзия с автобус до Гърция . Организаторът се е ангажирал ЕДИНСТВЕНО с пребиваването на който пожелае в комплекс Бяло камене . По - голямата част от мотористите се прибраха още през деня . Имаше групи от Чирпан , Троян ..... , които бяха дошли на ход и така си и тръгнаха следобеда . Други се приютиха по различни хижи , бунгала , вили и т.н . Като цяло имаше доста хора , които бяха решили да си направят разходка . Бяха заедно и причината за това са Моторите и нещата свързани с тях . Кой колкото може - толкова кара . За мен също не беше никакво закриване , защото и аз не закривам - но така му е думата . Има още доста време и ако искаш организирай ти второ закриване или догодина откриването . И на двете ще дойда .

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          А бре вие двмцата,аз ли нещо не схващам или догодина в Енина няма да видя това!!!!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:170320121133.jpg
Прегледи:2
Размер:186.5 КБ
ID:5423418


          Аааа, искам пак да сме заедно,ще бъда подготвен за това а не както тази година!

          Стегнете се!

          Поздрави.
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Аз съм стегнат отвсякъде .

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
              А бре вие двмцата,аз ли нещо не схващам или догодина в Енина няма да видя това!!!!
              Аааа, искам пак да сме заедно,ще бъда подготвен за това а не както тази година!

              Стегнете се!

              Поздрави.
              Ти зарежи ама си стана голяма веселба,Петър се сърди че съм му осрал темата,Николай пък ми се сърди че съм снимал пътеки и качвам снимки във форума,Нона Караджова и тя се сърди че караме в паркове и резервати,Мит Ромни и той се сърди че не можа да спечели изборите,абе луда работа какво става,всички се сърдят.

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                Аааа, искам пак да сме заедно,ще бъда подготвен за това а не както тази година!

                Стегнете се!
                Ванка ето ти тема на размисъл.
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=154520

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Аз се сърдя че заради темата "тракторче...еди какво си" вдигнаха цените на въпросните от по 40 ст. за килограм на 3-4 хил лв.!!!!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Ти зарежи ама си стана голяма веселба,Петър се сърди че съм му осрал темата,Николай пък ми се сърди че съм снимал пътеки и качвам снимки във форума,Нона Караджова и тя се сърди че караме в паркове и резервати,Мит Ромни и той се сърди че не можа да спечели изборите,абе луда работа какво става,всички се сърдят.
                    Щом темата стана една такава "сърдита", ще кажа че и аз съм сърдит, ама незная още на кого..... Сутринта, когато тръгнах за работа видях, че отново за увеличили автомобилната газ, което вече на нищо не прилича Тъкмо си мислех да правя мотора на газ, а то вече нямало смисъл
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                      Щом темата стана една такава "сърдита", ще кажа че и аз съм сърдит, ама незная още на кого..... Сутринта, когато тръгнах за работа видях, че отново за увеличили автомобилната газ, което вече на нищо не прилича Тъкмо си мислех да правя мотора на газ, а то вече нямало смисъл
                      Да използвам част от думите на Жоро Хаджиев: Тази държава "не е за социално изнемегващи"! Стига сте се оплаквали! Държавата на никой не е виновна!
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Ти зарежи ама си стана голяма веселба,Петър се сърди че съм му осрал темата,Николай пък ми се сърди че съм снимал пътеки и качвам снимки във форума,Нона Караджова и тя се сърди че караме в паркове и резервати,Мит Ромни и той се сърди че не можа да спечели изборите,абе луда работа какво става,всички се сърдят.
                        Ичо , няма за какво да се сърдя . Не съм дете на 10 години и да сърдя за онази мръвка , която изяде батко . За "моята" тема ми е на дядовия . Дали аз или друг - все някой щеше да я пусне . Сърдитият си ти : Сърдиш се на Стоян , че е "организатор" . Сърдиш се на всички участници , че не могат да карат . Сърдиш се на моторите им , че не стават за нищо . Не е редно да слагаш всички и всичко под общ знаменател . Знаеш приказката за кривата ракета .....

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Май пак ще трябва да се хваля,дано пак не ми се разсърди някой.Днес 10 ноември паметен ден за Българската демокрация ще се запомни с още едно събитие,аз Христо,с партизанско име Живота успях да изкача пътеката на Щастието сам без чужда помощ.Пускам две снимки малко да се покефите а останалите ще ги търсите в другата тема.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5477685s.jpg
Прегледи:1
Размер:217.6 КБ
ID:5423572

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5477694R.jpg
Прегледи:1
Размер:267.0 КБ
ID:5423573
                          Най трудната пътека остана завинаги в историята,до ден днешен тази пътека беше изкачена единствено от групата с КТМ-ите от Стара Загора,мисля че вече е крайно време да изляза в заслужена пенсия или другият вариант е да премина в най трудната дисциплина Траял.

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                            . Сърдиш се на всички участници , че не могат да карат . Сърдиш се на моторите им , че не стават за нищо . .....
                            Човека живее в някъква заблуда,негова си .Добре че ходи да катери някъкви пътеки като хамалин да докаже нещо.Само немога да разбера какво?Хората по тези пътеки ходят с раница на гърба а ти с мотор.
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                              Човека живее в някъква заблуда,негова си .Добре че ходи да катери някъкви пътеки като хамалин да докаже нещо.Само немога да разбера какво?Хората по тези пътеки ходят с раница на гърба а ти с мотор.
                              Не е заблуда,а духовно извисяване,нищо не доказвам правя го за лично удоволствие,това е моят начин да спортувам,също ми прави кеф да се подигравам на обикновените ливадни майстори по този начин като ходя с мотора на места където те могат да стигнат само с раницата на гръб,трябва да има и идиоти като мен,не може всички да сме еднакви.

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                                Човека живее в някъква заблуда,негова си .Добре че ходи да катери някъкви пътеки като хамалин да докаже нещо.Само немога да разбера какво?Хората по тези пътеки ходят с раница на гърба а ти с мотор.
                                Нищо лично, но това е най малоумното нещо, което може да се напише в оффроуд форум и то в под раздел ендуро!
                                Life is good... on a dirt bike!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X