Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Тази вечер много яко се разпих и не остана време да ви спретна снимкова продукция от днешния ден,затова не е много ама поне ще ви пусна една снимка от поредната девствена пътека по която моят мотор премина,другите снимки ще ги търсите знаете къде.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5428851j.jpg
Прегледи:2
Размер:212.9 КБ
ID:5420093

    Коментар


    • От: Закриване на ендуро сезона 2012

      Първоначално публикуван от nescafe Преглед на мнение
      Нямаше да е излишна малко кал в долината, да стане по-интересно!
      Тя до като дойде калта моторите отдавна ще са завити с юрганите и ще спят зимен сън.

      Коментар


      • От: Закриване на ендуро сезона 2012

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Тя до като дойде калта моторите отдавна ще са завити с юрганите и ще спят зимен сън.
        За истинските мотористи такова понятие няма!

        Коментар


        • От: Закриване на ендуро сезона 2012

          Първоначално публикуван от nescafe Преглед на мнение
          За истинските мотористи такова понятие няма!
          Там е проблема че зимата ги няма,къде са,дай да ги видим.

          Коментар


          • От: Закриване на ендуро сезона 2012

            Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
            Аз не съм закривал, аз ходих на разходка, а организатор не видях На фенера имаше г/д хора но в долината нямаше и една трета от тези хора.
            Организатора по принцип няма как да го видиш по маршрута,той ходи до Бяло Камъне с колата,за долината какво да коментирам,то на много хора им е зор до Фенера да стигнат.

            Коментар


            • От: Закриване на ендуро сезона 2012

              Много е лошо човек да няма чувство за мярка и да не може да се сети САМ кога трябва да спре . Добре - изсра се веднъж на метеното , но като продължаваш да сереш със пълна сила какво мислиш , че ще постигнеш ? Както добре виждаш в твоите теми никой не се изхожда , така че бъди добър и ако не зачиташ труда на хората , поне си прави пас . Ако имаш някакви търкания със Стоян - постъпи като мъж , а не да цивриш като някоя ощипана булка тук .

              Коментар


              • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                Много е лошо човек да няма чувство за мярка и да не може да се сети САМ кога трябва да спре . Добре - изсра се веднъж на метеното , но като продължаваш да сереш със пълна сила какво мислиш , че ще постигнеш ? Както добре виждаш в твоите теми никой не се изхожда , така че бъди добър и ако не зачиташ труда на хората , поне си прави пас . Ако имаш някакви търкания със Стоян - постъпи като мъж , а не да цивриш като някоя ощипана булка тук .
                Аз мои теми нямам,всеки е свободен да пише където си реши,пък плюс това казвам каква е истината какво лошо има в това.

                Коментар


                • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Аз мои теми нямам,всеки е свободен да пише където си реши,пък плюс това казвам каква е истината какво лошо има в това.
                  Аз го видях с мотор! Значи не си прав и не казваш истината!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                    Аз го видях с мотор! Значи не си прав и не казваш истината!
                    Определено е интересно да се чуе,мотора да не би да е Ямаха вираго.

                    Коментар


                    • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      До тук не видях нищо качествено,нито снимки нито клипове,поне като сте закривали направете го както трябва,явно е че това закриване ще го запишем като най слабо до сега ама това е нормално като се има впредвид кой го организира.
                      Христо,ти защо не участва?Знам че отговора ще е:
                      -Аз сезон не закривам!
                      Ама просто ей така защото има сбирка и е весело когато се събират много моторджии.То идва малко като събора на форума,боло слабо нямало организация във състезанията.През цялата година има достатъчно състезания.....абе сещаш се какво искам да кажа!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        Христо,ти защо не участва?Знам че отговора ще е:
                        -Аз сезон не закривам!
                        Ама просто ей така защото има сбирка и е весело когато се събират много моторджии.То идва малко като събора на форума,боло слабо нямало организация във състезанията.През цялата година има достатъчно състезания.....абе сещаш се какво искам да кажа!
                        Качественни състезания няма!!!!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Качественни състезания няма!!!!
                          А аз къде го оспорвам това?
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Христо,ти защо не участва?Знам че отговора ще е:
                            -Аз сезон не закривам!
                            Ама просто ей така защото има сбирка и е весело когато се събират много моторджии.То идва малко като събора на форума,боло слабо нямало организация във състезанията.През цялата година има достатъчно състезания.....абе сещаш се какво искам да кажа!
                            Първата причина за която не отидох е че това закриване се организира от човек който не е свързан по никакъв начин с Ендуро.Втората причина,все още е рано да се закрива плюс това времето не е подходящо,не са преминали всички състезания,все пак това не е закриване на мото сезона,а е закриване на ендуро сезона има разлика.Този организатор си направи закриване на мото сезона на 29 септември,просто сега се възползва че го няма председателя на Ендуро клуб Екстрийм Сопот и реши да направи не уважение и да докаже колко е прост,реши да организира и закриване на ендуро сезона.

                            Коментар


                            • От: Закриване на ендуро сезона 2012

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Първата причина за която не отидох е че това закриване се организира от човек който не е свързан по никакъв начин с Ендуро.Втората причина,все още е рано да се закрива плюс това времето не е подходящо,не са преминали всички състезания,все пак това не е закриване на мото сезона,а е закриване на ендуро сезона има разлика.Този организатор си направи закриване на мото сезона на 29 септември,просто сега се възползва че го няма председателя на Ендуро клуб Екстрийм Сопот и реши да направи не уважение и да докаже колко е прост,реши да организира и закриване на ендуро сезона.
                              Ти си знаеш най-добре!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Сереко1: Живота е прав в последния си пост! НЕ само той знае, а доста хора!!!
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X