Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Освен Живота да е сменил покойника с друг малко по як покойник
    Ако е така,да му е честито и със здраве да го мъчи по чукара!Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Ако е така,да му е честито и със здраве да го мъчи по чукара!Наздраве!
      Още не е готов,трябва да се оправи двигателя,ама когато съм готов ще го тествам достойно.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 432.jpg
Прегледи:1
Размер:180.1 КБ
ID:5510979
      Иначе ето го.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Още не е готов,трябва да се оправи двигателя,ама когато съм готов ще го тествам достойно.
        [ATTACH=CONFIG]618658[/ATTACH]
        Иначе ето го.
        E айде да ти е честит и със здраве да го яхаш
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Честито и от мен Ице , със здраве да си го караш !!!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Ице, честито още веднъж Със здраве да си го караш мотора, защо съм сигурен, че като го барнете двамата с Пешо и всичко ще му е наред
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Честито и от мен! Лично аз съм разочарован от избора ти ..... Дано да си го заслужи!
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                Ице, честито още веднъж Със здраве да си го караш мотора, защо съм сигурен, че като го барнете двамата с Пешо и всичко ще му е наред
                Дръж се здраво за да не паднеш,такова чудо не си виждал,Австрийците били много умни,да се сетят да скрият буталото в скоростната кутия,открих половин резервно бутало вътре,а тракането е идвало от буталния болт защото пък са забравили да сложат зегерката от едната страна на буталото.Та общо взето за сега за смяна излизат само двата успокоителя на ангренажната верига.

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Дръж се здраво за да не паднеш,такова чудо не си виждал,Австрийците били много умни,да се сетят да скрият буталото в скоростната кутия,открих половин резервно бутало вътре,а тракането е идвало от буталния болт защото пък са забравили да сложат зегерката от едната страна на буталото.Та общо взето за сега за смяна излизат само двата успокоителя на ангренажната верига.
                  А дали са Австрийците?,да кажеш много поздрави на Пешо и пак да ми докара ракия!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                    Честито и от мен! Лично аз съм разочарован от избора ти ..... Дано да си го заслужи!
                    Тихо,тихо,че разберат ли Каравеловските фенове на Ямаха,че съм купил такава марка ще ме спукат от подигравки,каквито неща съм наговорил за марката,мале,мале.

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      Тихо,тихо,че разберат ли Каравеловските фенове на Ямаха,че съм купил такава марка ще ме спукат от подигравки,каквито неща съм наговорил за марката,мале,мале.
                      Ич да не ти пука, а сега прати по една виртуална биричка да почерпиш че моята е на привършване:-)
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        А дали са Австрийците?,да кажеш много поздрави на Пешо и пак да ми докара ракия!
                        В България мотора не е правен,или другия вариант да е правен от нашенци в Австрия.
                        Иначе Петър сигурно ще ти докара ракия,той не пие,ползва я да си пали с нея зиме печката.

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                          Ич да не ти пука, а сега прати по една виртуална биричка да почерпиш че моята е на привършване:-)
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 113.jpg
Прегледи:1
Размер:185.1 КБ
ID:5511071

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            В България мотора не е правен,или другия вариант да е правен от нашенци в Австрия.
                            Иначе Петър сигурно ще ти докара ракия,той не пие,ползва я да си пали с нея зиме печката.
                            Знам,сложи си 20 грама и ме остави сам да се мъча с останалата ракия!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Честито Е това сега е марката
                              Some call it a hobby, we call it a way of life!
                              Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Ооо, Животе, първо честито за новата придобивка - все пак ще е с една идея по-добре от стария Сузук, не го слушай Пачароза! За каравеловци съм сигурен, че ще те бъзикат но да не ти пука, то ще е благороден бъзик! Понеже аз скоро едва ли ще го видя какво може, очаквам подробности в снимков матерял и коментари тук.
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X